Přejít na obsah

Blacky

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    451
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Blacky

  1. Blacky

    Ústecký kraj

    ok budu tam. hehe., mno chvilku sem premyslel, ze fichtla vezmu :) :)
  2. Blacky

    Ústecký kraj

    klidne se pro tebe stavim. Rekneme 17.50?? ale kde?
  3. Blacky

    Ústecký kraj

    ano. bloncko. Parkoviste NAD, tedy u Okaye, Hypernovou jak je LUKOIL. Dnes 18:00. Tak ho hodku, proste kafco. Juniore stavis se taky?
  4. Blacky

    Ústecký kraj

    jj je to tam. primo u benzinky neni moc mista, ale horni parkoviste u hypernovy bejve poloprazdny, tak se tam nekam vejdem a domuvime kam zajdem.
  5. Blacky

    Ústecký kraj

    OK zitra to plati v 18:00 na ty benzince u hypernovy. Tam se dohodnem co dal.
  6. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo a kdyz se sejdem u tebe, das nam kafe bez DPH??? a je tam kde zaparkovat??? VIP salonek????? ;)
  7. Blacky

    Ústecký kraj

    mnooo co v sest ( 18:00) LUKOIL u hypernovy? Je tam kavarna, pizzeria, sportbar. a spousta miste pro parkovani.??????????????????
  8. Blacky

    Ústecký kraj

    To kafe beru, ale dnes nemuzu sme obj, k rodicum na merunkovy knedle. Co pátek??
  9. Blacky

    Ústecký kraj

    coooze., teeeeda. ,to se jeden ma., hihiihhi :)
  10. Blacky

    Ústecký kraj

    jukni se asi o 3-4 stranky zpet. jsou tam videa. :)
  11. Blacky

    Ústecký kraj

    ja hlasim navrat z machace. natresk, lidi hromada, zensky super. Vodni fotbalek masakr. boli me asi vsechno. Byl tam Konwas s babovkama. Teeda jedna byla asi jeho a tu druhou mi nepredstavil., . ;) vecna skoda., :)
  12. Blacky

    Ústecký kraj

    nakupte a prijdte.
  13. Blacky

    Ústecký kraj

    Hola vsem. Po nejake dobe zase organizujeme Paintball. Tentokrat je to Neděle 30.8.2009 od 12:00. Sraz na místě. Zase je to na Aligatoru v Užíně. http://www.paintballalligator.cz/index.php Kdo máte zájem prosím o informaci. Nechcem z toho dělat pekelnou přestřelku, takže, kdo jste osloven, berte ssebou max. jednoho dalšího kamaráda a nahlašteho. Díky. Blacky
  14. Blacky

    Ústecký kraj

    NODa rozhodne, ale pokud se ti povede jeste sehnat "starsi" verzy, 2.7, ta nova, je uz desne otravna.
  15. Blacky

    Ústecký kraj

    nuda? co to je? ja nudu nezazil ani nepamatuju. Jaky si to udelas, takovy to mas
  16. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo nic, snad pekny pocasi, vodni fotbal a beach
  17. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo ja sem nevyhral, protoze sem byl tak zamestnany nicenim Octaviusovy motokary, ze mi Mar. ujel a kdyz uz sem ho dohanel, tak me zase brzdil o kolo zpet Lubo. :)
  18. Blacky

    Ústecký kraj

    ja jedu v nedeli na machac, takze se mozna stavim az pojedu kolem. :)
  19. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo stim kazenim Oskara si jeste pockame. Az Robert dnes odpoledne najde Oskaza jak si vali koule na gauci, kouri mu virginka a popiji jeho oblibene brandy. To teprve bude mazec :)
  20. Blacky

    Ústecký kraj

    jejej moc pekny videjka. hihihi autobus rulez. :)
  21. Blacky

    Ústecký kraj

    Ta ksem doma ovecky. Bylo to prima posezeni a pojezdeni
  22. Blacky

    Ústecký kraj

    ja jedu kazdopadne. dopoledne trochu prselo ale uvidime, jedu i na vode, aspon bude prdel. Veci na prevleceni beru ssebou. JJ Bilina je ZLO, lepsi to objet. :)
  23. Blacky

    Fitcentrum

    mnoo., jelikoz sme se ve CT vratil z dovci, tak sem po tydnu flakani a zrani mazal hned v patek rano do fitka. Nebylo to zly, jel sem tak 3/4 obvykle zateze a nic me neboli, v utery uz zas pojedu na plno.
×
×
  • Vytvořit...