ja hlasim navrat z machace. natresk, lidi hromada, zensky super. Vodni fotbalek masakr. boli me asi vsechno. Byl tam Konwas s babovkama. Teeda jedna byla asi jeho a tu druhou mi nepredstavil., . ;) vecna skoda., :)
Hola vsem. Po nejake dobe zase organizujeme Paintball. Tentokrat je to Neděle 30.8.2009 od 12:00. Sraz na místě. Zase je to na Aligatoru v Užíně. http://www.paintballalligator.cz/index.php Kdo máte zájem prosím o informaci. Nechcem z toho dělat pekelnou přestřelku, takže, kdo jste osloven, berte ssebou max. jednoho dalšího kamaráda a nahlašteho. Díky. Blacky
mnoo ja sem nevyhral, protoze sem byl tak zamestnany nicenim Octaviusovy motokary, ze mi Mar. ujel a kdyz uz sem ho dohanel, tak me zase brzdil o kolo zpet Lubo. :)
mnoo stim kazenim Oskara si jeste pockame. Az Robert dnes odpoledne najde Oskaza jak si vali koule na gauci, kouri mu virginka a popiji jeho oblibene brandy. To teprve bude mazec :)
ja jedu kazdopadne. dopoledne trochu prselo ale uvidime, jedu i na vode, aspon bude prdel. Veci na prevleceni beru ssebou. JJ Bilina je ZLO, lepsi to objet. :)
mnoo., jelikoz sme se ve CT vratil z dovci, tak sem po tydnu flakani a zrani mazal hned v patek rano do fitka. Nebylo to zly, jel sem tak 3/4 obvykle zateze a nic me neboli, v utery uz zas pojedu na plno.