Přejít na obsah

Blacky

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    451
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Blacky

  1. Tak uz to zacina. zacinam si vybirat doplnky pro Yetiika. http://www.cobra-sor.de/konfigurator.php?m...&height=917
  2. Blacky

    Ústecký kraj

    ses magor? pises v pul osmy vecer o kave? hiihihi., si dostal kopacky a mas cas? ;) Co zitra?
  3. Blacky

    Ústecký kraj

    jo aha. Ale bundeswehr, tam ma jen jeden clovek. Jedny CZ vz95, asi 2x-3x jehlici LM a pak nejaky od vietnamcu. :D voe ja fotil, moje ja ta krvava noha
  4. Blacky

    Ústecký kraj

    jak v nasich? tys byl u LM?? mrtvej sem byl jen ja. :(
  5. Blacky

    Ústecký kraj

    fotky z paintbalu http://195.113.141.6/cerny/foto/parta/osta...ball30l8l09.htm
  6. Blacky

    Ústecký kraj

    jelikoz se nikdo neozval, tak asik ne. Takze leda zitra, ve ST uz mam domluvene grilovani v Kamenici.
  7. Blacky

    Ústecký kraj

    jj docela to slo. Pekny postrilenicko. Fotky budou zitra na mym Webu. Poslu odkazicek.
  8. Blacky

    Ústecký kraj

    Hola tak to kafe u Tesca?? Jak to mate s praci. cca 18:00? ja muzu PO-UT-ST co vy?
  9. Blacky

    Fitcentrum

    mnoo prave ze endiaron nezabral, pomohl jen prezit tu svatbu. Byl sem u doktora a dostal nejakej dryjak antibiotikovej enterol 250mg. Po 3 dnech se to srovnalo. Nevim, jestli to bylo primo salmonela, proste nejakej infekcni prujem. Jestli bakterialni, nebo virovej netusim. Kazdopadne sem rad, ze uz je mi fajn. BTW: to bricho, jak bylo psano. omezit tuky, hodne pohybu. Cvicenim max. zvetsis/zpevnich brisni svaly, ne tuk.
  10. Blacky

    Fitcentrum

    mnoo v patek rano sme byl jeste ve fitku, SO-St sem byl out, v patek zase fitko, tkaze vlastne jen tyden. No svatba prave v pohode, endiaron na tech 12 hodin zabral, tkaze v pohode, mel sem trochu teplotu, ale zadnej problem. BTW: dnaska sem si dal zase do ttela. jedu tricaky, a AUUUUUUUUUU :) kua fotky? mno tka ja taky nejakou najdu . ,
  11. Blacky

    Ústecký kraj

    ja uz od zacatku ucim mladou heslo "co si nepamatuju, to se nestalo" a ze si toho nepamatuju :)
  12. Blacky

    Fitcentrum

    Mnoo nejpravdepodobnejsi je pizza s vejcem z PAMPAMu. Ve CT odpolko sem si ji dal, to vejce se mi zdalo divny, ale hlad byl hlad. Vecer uz sem mel horecku, kterou sem jeste rozehnal acylpyrinem. V patek mi uz bylo zle a odpoledne uz sem sedel na zachode. V sobotu sem se zenil, dopoledne sem prosedel na zachode, pak mi zabral endiaron, takze sem vydrzel zase do Nedele rana. To uz byl mazec . Hlad, zaludek bolel z hladu, jist sem moc nemohl, streva v kreci, sla ze me voda, prdel odrenou od toaletaku. V pondeli to same. Rano sem mazal k doktorovi dostal nejaky antibiotika na infekcni prujem a do stredy se to srovnalo.
  13. Blacky

    Ústecký kraj

    heheh vykend a vilet si porad pletu, sam nevim proc. BTW: kafocko na hodku dve v pristim tydnu dat muzem. Klidne treba u kefiru ( cti tesco). je tam dost mista, kavarnicka i mac.
  14. Blacky

    Ústecký kraj

    Primo na miste. ja tma budu uz kolem 12:00. Jede se tam z kruhace na uzine, jako na stare letiste, hned za sloupem do prava prez pole a z kompce dolu do lesa. BTW: nepotrebujete nekdoe NTB?? http://eshop.hpcom.cz/Main.ASPX?CLS=PRODUC...;PRO_ALL=503941 za 7500Kč
  15. Blacky

    Fitcentrum

    mnoo ja mel salmonelu, takze sem 4 dny taky skoro nejdl. 4 kila dole. Pri behani je to prima ve fitku sem zpet o 2 mesice a zase zacinam o 10kilo na bench niž.
  16. Blacky

    Ústecký kraj

    ja mam tenhle tyden nabitej. V sobotu po obede jedu do Mostu na Trucky a v nedeli je ten paintball. Leda pak, kolem seste bych kafco klidne dal.
  17. mnoo ja ho taky nechci kvuli tomu, ze je to "terenak" Libi se mi ten design a proste az R doslouzi, tak nejakou nahradu potrebovat budu. Beztak si poridim jen predokolku 1,2 TSi. U me design-ucelnost-znacka-rozumna vybava. Uvidime za rok.
  18. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo mam asi 14 lidi a jeste par mist je, proto se ptam. :lool:
  19. Blacky

    Ústecký kraj

    mno mozna ze uz spi venku a ani to nevi., :lool: BTW: pripominam paintball 30.8.2009 12.30 na aligatoru.
  20. Blacky

    Ústecký kraj

    uz je to ok, prasky zabrali, jinak dikes, za gratulace, www.blacky.cz sekce parta/ svatby, jsou fotky, prihl, jmeno blacky, heslo svatba. a sehnal sme Vam OII dalsiho clena z UL, ted by se mel regovat, tak snad najde i tohle. papapap musim zaridit tisic veci.
  21. Blacky

    Ústecký kraj

    Ja sem po svatbe (fotky budou). od patku mam nejakou salmonelu, takze seru maggi v kostkach a nemuzu se hnout ze zachoda. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  22. Blacky

    Ústecký kraj

    eee., vse je ztraceno, v pondeli uz neco mam. Takze me omluvte.
  23. Blacky

    Ústecký kraj

    no tak parad,a budem mit sbevou dva vocasy. ;) teeda., chvostove jezdce.,
  24. Blacky

    Ústecký kraj

    sak neboj uz premejslime, jak te do toho taky zatahnout. Pane "kavarniku" :)
×
×
  • Vytvořit...