Mnoo nejpravdepodobnejsi je pizza s vejcem z PAMPAMu. Ve CT odpolko sem si ji dal, to vejce se mi zdalo divny, ale hlad byl hlad. Vecer uz sem mel horecku, kterou sem jeste rozehnal acylpyrinem. V patek mi uz bylo zle a odpoledne uz sem sedel na zachode. V sobotu sem se zenil, dopoledne sem prosedel na zachode, pak mi zabral endiaron, takze sem vydrzel zase do Nedele rana. To uz byl mazec . Hlad, zaludek bolel z hladu, jist sem moc nemohl, streva v kreci, sla ze me voda, prdel odrenou od toaletaku. V pondeli to same. Rano sem mazal k doktorovi dostal nejaky antibiotika na infekcni prujem a do stredy se to srovnalo.