Přejít na obsah

Blacky

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    451
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Blacky

  1. Blacky

    Ústecký kraj

    kua pocasi prekvapilo. mam vsechny auta na letnich. Nahonem prezouvam sluzebaky a rumika az v pondeli, pokud do te doby nebude zase 25°C a opalovacka
  2. Blacky

    Ústecký kraj

    no jo jasny, jak krade ty bronzovy desky z zidovskejch hrbitovu, tak potrebuje poradnej valnik. :)
  3. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo ja nevim jak ostatni O, ale za R rikam - bude te to stat nejaky pivo. :) ;)
  4. Blacky

    Ústecký kraj

    no prave, ze ja jdu tak 2-3x rocne max. nemam na to cas, takze se mi to nevyplati.
  5. Blacky

    Ústecký kraj

    jj s tebou uz pocitam asi to bude hned 8, aby pak nebyla uz zima.
  6. Blacky

    Ústecký kraj

    letoooos., hah ty jsi ale optimista.
  7. ted nato byla prima reportaz na Barandov TV. Meli tu 1,2Turbo a prej parada. pri "normalni jizde" spotreba mezi 7-7,5 l. Jeto ale pouze predokolka, ale i tak prima.
  8. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo pred objektiv lizt, nebo aspon nacouvat :)
  9. Blacky

    Ústecký kraj

    ses houby medialni hvezda. Musis pred ten objektiv lizt. :D) BTW: nechci nic rikat, ale nekdo tam ma picu na aute. :) :) :)
  10. Blacky

    Ústecký kraj

    hihii., koukam, ze sem se trosku mezi ty Octavky vecpal ,hihiih, priiima. Skoda, ze octavian nechal R mlady. Nemusel sem tam byt tak opustenej.
  11. Blacky

    Ústecký kraj

    jooo voe, souhlas. je to vystrkovac z drahy. to je pak jasny., ;)
  12. Blacky

    Ústecký kraj

    jaky rozdily ty joudo. V kazdy jizde 0,5s to si ani neuprdnes. Navic si tutove cheatoval. Jen pockej budes za ovecku, do ktery budem vsichni strilet. ;)
  13. Blacky

    Ústecký kraj

    jj prima akce, ja mam sice pruvan na uctu, ale dobry., hihih BTW: muzete nekdo dat do prdele tu anketu? me se pak nezobrazuje, jestli sou tu novy prispevky. dikes :D dekuji dekuji
  14. Blacky

    Ústecký kraj

    cau ovecky, dnes bude krasne a vsem vam natrhnu prdel :) a kdyz to nepudje, tak aspon poskodim motokaru., hiihhihh., BTW: Jak jsme se posledne dohodli, tak zacinam planovat posledni letosni paintball. Jako obvykle, se bude jednat o nedeli po obede, tedy 13-19h. Sraz na Miste ve 12:00!!!!!!!!!!!! Zůstává pouze otázka termínu. Návrhy jsou 8, 15, nebo -22 listopadu. Napište mi prosím, který termin můžete, který nemůžete. Nejpozději do konce října to uzavřem a prostě jeden termín vyberem. Papap Blacky
  15. Blacky

    Ústecký kraj

    uaaaaa tuplak na cas? ZLO: :D
  16. Blacky

    Ústecký kraj

    chjo to je ale skoooodaaa., ale treba je jeste sance, ze mu to nezkolaudojou ne? trosku mu polad elektriku a zavolej na stavebni urad :) ;)
  17. Blacky

    Ústecký kraj

    ty vole Vorlazi, ty ses tak ulhanej, Makas ve firme, kterou tvoje rodina, nebo rodice, nebo jak vlastnite ne? Uplny hovno by se stalo, pokud bys prijel na cas. tssssssssssss., jinak se tesim uuuuuuuuuuaaaaaa., Zase nekomu ponicim karu, abych byl aspon druhej., hiiihihh
  18. Blacky

    Ústecký kraj

    cauky ovecky hlasim navrat. A prej ze se neda jet po D1 200 skoro porad., hiihhi teeda ne rumikem. Pisu si do denicku 5.10, zatim papa mizim do toho frankfurtu.
  19. Blacky

    Ústecký kraj

    nazdarek opicky. hlasim se ze zavsiveneho polska. Presneji., Iwonitz zdroj. kouek za dukelskym prusmykem. Vsude se tu valej tanky a dela, ale poradna hospoda zadna. Zitra, tedy ve stredu jedu na cely den na autosalon Frankfurt. Jedu autem kolem 4 rano a vecir zpet. Pokud by nekd chtel, tak jeste mame v aute jedno misto za podil na projete nafte. Jedem Novym pasatem 1,9 Tdi, takze pohodicka. Kolem 16:00 uz budu v CR, tak piste, nebo volejte, pokud by byl zajem. Potvrdil bych to ,enbo ne.
  20. Blacky

    Ústecký kraj

    ja sem v Polsku na konfere, takze nestiham.
  21. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo je to klidnejsi. Tim jak se to rozdelilo, tak par lidi zustalo tam, par je jen tady a tak je toho min.
  22. Blacky

    Ústecký kraj

    mnoo Vrbic, nevim cas od cas use tady ukazal. SF: nevim, mozna se rejpa v OII, ale je to svedomitej tatinek, tak se venuje vychove.
  23. Blacky

    Ústecký kraj

    Cauky kde??kam?? na Rozkosi? nen tam fakt nejedu. Mam jinej program a jak sem uz rikal, drzim se svyho RC Na takovyhle velky akce moc nejsem. do tech 10 lidicek, co se slezem tady mi to staci.
  24. Blacky

    Ústecký kraj

    nazdarek. od kal si???
  25. Blacky

    Ústecký kraj

    Olympii zname vsichni na motokarach jsme byli uz mockrat. Ale ted nejak neni cas. Navic po osmy vecer, uz vubec. Realny je tak 18-20, ale jeto boj se domluvit. Pristich 14 dni sme porad nekde mimo republiku, nebo aspon na morave, takze bohuzel .
×
×
  • Vytvořit...