cau ovecky, dnes bude krasne a vsem vam natrhnu prdel :) a kdyz to nepudje, tak aspon poskodim motokaru., hiihhihh.,
BTW:
Jak jsme se posledne dohodli, tak zacinam planovat posledni letosni paintball.
Jako obvykle, se bude jednat o nedeli po obede, tedy 13-19h. Sraz na Miste ve 12:00!!!!!!!!!!!!
Zůstává pouze otázka termínu. Návrhy jsou 8, 15, nebo -22 listopadu. Napište mi prosím, který termin můžete, který nemůžete. Nejpozději do konce října to uzavřem a prostě jeden termín vyberem.
Papap Blacky