Přejít na obsah

Krookous

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    390
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Krookous

  1. Přesně tak. A hlavně se dle mého i méně sjíždí vzorek... A těch 80Kč i s červenými čepičkami za to stojí
  2. Já si nechal gumy fouknout dusíkem - plynem a dali všude 2,5b. Je jasné proč, protože vzduch mění svůj objem podle teploty, dusík nikoliv
  3. Tak dnes jsem si byl pro hagusy :) Chtěl za ně 1500,- ale když jsem mu řekl, kde má podložky, šrouby tak šel s cenou na 1000,- Cestou domů jsem se stavil ve škodovce, kde jsem si objednal podložky a šrouby a komplet hagusy mně vyjdou cca na 1200,- V sobotu se chystám na montáž. Už jsem našel nějaký návod jak na to, tak jsem na to zvědavý... Ale i tak máte nějaký tip na co si dát pozor krom těch gumových podložek, které tu byli již zmíněny...?
  4. Nebojsa však když není provoz a mam chuť, tak dostane celé spektrum otáček Jojo pokud to má chipnuté, tak má jiný kroutící moment a tím pádem vyšší výkon v nižších otáčkách. Ale jak se píše níže, zase více dostává spojka a gumy... ;) Aby se turbo nezaneslo, tak je třeba 2,3,4 více vytočit, aspoň nad 3-4tis. Nemusíš dlouho, ale častěji... A potom nezapomeň aspoň 60s nechat běžet motor na volnoběh, aby se srovnali tlaky a ochladilo turbo Mam 81KW kombíka. Budeš tam mít asi něco špatně, jelikož já za 1000,- najedu cca 600KM a to jezdím v týdnu do práce a víkendy dálnice, výlety, nákupy. Tankuji Verva Diesel a přidávám VIF
  5. Ahoj, také jsem měnil palivový filtr a udělal jsem stejnou chybu jako ty :D Ale stačilo 5x otočit klíčkem, čerpadlo si nasálo naftu, motor chytl a od ty doby bez problému... Já mam průměr 5.2L/100KM podle PC, ale teď jsem měl jednu dálkovou, tankoval jsem když mi začala svítit rezerva za 1000,- ujel jsem 700KM a dle PC mam ještě 200KM dojezd.. Takže tam budeš mít asi něco jiného špatně :/
  6. Tak již konečně došlo na to, že koupím hágusy... Jeden prodejce tady od nás to bude sundávat přímo z auta, takže by tam mělo být vše potřebné pro instalaci, ale raději si to pohlídám a zkontroluji. Ale mam dotazy: - je potřeba to někde nahlásit kvůli STK...? - mam auto jako N1 co znamená, že mam v kufru mřížku a u zadních lampiček - držáků na ruce ve stropě mam takové hlinikové kružky - nevím k čemu to je dobré... Nebude mi to vadit při montáži..? Popř. nějaký návod s fotkami, jak je správně namontovat? Díky
  7. Jsem rád, že si rozumíme.. :D
  8. Taky se přidám :) Na autě mám zatím 2100KM za sebou a průměr mam 5.2/100KM :) Přes týden 10KM do práce tam a z5 a víkendy nějaký ten delší výlet... Dálnice tempomat 120KM a pohoda :) Jinak klasika na nákup, sem, tam... :) Nijak to nehoním, vše v základu, tankuji u Benziny Verva Diesel a přidávám VIF V horku si samo pustím klimu
  9. Krookous

    Liberecký kraj

    V tu sobotu jsem nestíhal :( Ale ten úterek bych mohl Kde to je ve Vesci..?
  10. Tome, nemyslel jsem to nějak zle! :) Ale určitě víš, že každý má rád, když si to "udělá" sám a má z toho dobrý pocit Tedy skoro vše :lool: Dnes jsem otočil 700KM na otočku a maximální spokojenost
  11. Jojo gumy jsou super :) Nemyslel jsem sedačky a koberce, ale spíš plasty a jen vysát :) Funguje vše, mam HTC Desire Z, HTC Sensation XE a HTC ONE X a všechny MT jdou super :) Přesně, trochu je to potřeba, potom někde píchnout, tak nevím co bych dělal
  12. :D jenže já to nemohl povolit, jsem na tom musel skákat, abych stím hnul... Bylo to totálně suchý :(
  13. Tak teď bylo trochu víc času, tak máme uděláno: - konečně letní gumy na hliníku s dobrým vzorkem :) - u každého podběhu jsem sundal plasty, vystříkal bordel, vše promazal, namazal a dal zase z5 :) - promazal i šrouby a vyčistil hliníky, aby se blískaly :) - promazal dveře, zámky, táhla a vše co mně napadlo WD-40 - dal dokupy trochu lak - Sonax s brusnými částicemi je super, hned to vypadá o 80% líp :) - nastříkal plasty renovačním prostředkem... - komplětně vysál a vyčistil interiér + nastříkal plasty... - zapojil rádio Pioneer s USB, RDS atd.. :) Zapojil tak, aby hrálo bez klíčku :D - spároval si mobily na HF Parrot :) O víkendu pokračujeme a to sem potom hodím nějaké fotky
  14. Krookous

    Liberecký kraj

    Hmm to by šlo :) Nějaký čas..? :P
  15. Díky za upozornění, dám si na to pozor při výběru.. :)
  16. Já také děkuji za rychlé zaslání zboží a lepší cenu
  17. Tak mi přišel email, že mam aktivovaný účet jak na octaviaclubu, tak zde na fóru Kde mam zažádat o "Na diskuzním fóru si pro jistotu zažádejte i ikonku člena klubu, která vám otevře další možnosti fóra jakou jsou skrytá sekce, vetší limit soukromých zpráv a příloh příspěvků apod."...? ;)
  18. Dobře, začnu schánět. Popř. když by jsi měl nějaký tip, tak je beru s tebou... :) A montáž můžeme potom udělat spolu :D
  19. Právě, že to bylo z bazos.cz za dobrou cenu a v super stavu, tak jsem měl radost.. Ale nic z toho nebude :D A co teď, asi sehnat ty hagusy a dodělat co?
  20. Ahoj všem. Objednal jsem si střesní nosič, včera mi přišel, byl jsem nadšený z toho, jak to je pěkně udělaný, ale jsem se tak zamyslel, jak to vlastně přidělám :/ Po přečtení tohoto vlákna jsem si uvědomil, že jsem koupil asi pěknou blbost :( Mam kombíka bez hágusů a tim pádem nemam ani přípravu ve střeše. A já jsem koupil zahrádku do přípravy ve střeše.. :/ Co teď, jde to nějak doupravit, nebo to budu muset prodat, sehnat hagusy a koupit zahrádku na hagusy..? Protože mít to za lem dveří se mi moc nechce.. :/
×
×
  • Vytvořit...