-
Počet příspěvků
390 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Krookous
-
Jj gumička a ramínko je jako nové. Já dal, ale flatový... Nevrže a lépe stírá :) Tlumiče a zadní kotouče + desky mam v plánu po zimě, měl jsem to rozdělaný a ještě to dají. Ty nové by akorát přes zimu orezli :( A po zimě plánuji auto snížit, tak šetřím penízky na lepší tlumiče a péra
-
Jj já sundal stěrače a potom se musíš snažit to vycvaknout z ty drážky co je u okna a takhle postupně všude... Když na to příjdeš, tak to jde dobře :) Hlavně směrem nahoru a ne dopředu... Rozkaz :)
-
Stříknul jsem tam WD-40 a myslím, že bude klid :) Raději pro jistotu, po tom všem co jsem četl. Jinak sundat ten plastový kryt je porod, než na to člověk nepříjde :/
-
Tak přes víkend jsme zvádli: - výměna oleje Mobil ESP 5W-30 + olejový filtr - výměna vzduhového filtru - výměna kabinového filtru - zavařená díírka ve střední části výfuku, u spojky se zadní částí - oživení plastu pod stěrači, promazaná táhla stěračů - update zadního stěrače na flatový - nalepena nálepka Octavia clubu Nyní objednány zimní gumy ContiWinterContactTM TS 850, přezujeme, vyvážíme, obujeme a může začít padat :D
-
Dnes jsem si byl osobně vyzvednout objednávku z e-shopu A musím říct, že jsem byl mile překvapen, jak suprově je sklad - obchod označen cedulemi, nemusel jsem ani zapínat GPS Což se týče velikosti skladu a množství dílů, tak mi spadla čelist A to, že tam je i na co kuknout, je jako bonus cesty :P Když potřebuji něco na Koktu, tak se nerozmýšlím a rovnou jdu na web cc-autodily a hledám Jediné na čem by to chtělo zapracovat je web. Stačil by přidat ještě filtr na Octavia 1 a Octavia 2 a popř. rok výroby, bylo by to jednodušší a pro uživatele rychlejší Jinak rychlost objednávky, doručení, informační SMS - super! Díky
-
Taky si je chystám koupit, počítám 1400,- / ks?
-
Jj máš pravdu, vrhnu se na to :) Tome je to u ty spojky mezi středním a zadním dílem, fakt malinko, tak to zatím pozavařím a uvidíme
-
Nikdo? Drahý? Levný? ;)
-
Tak včera při jízde se mi zdálo, že mam nějaký divný zvuk motoru... :/ Zastavil jsem, najel na obrubník, lehl pod auto a ejhle, výfuk... Díl, kde je katalyzátor... Ten je +/- ok, ale v místě, kde se napojuje na zadní díl to je u místa napojení v horní části trubky trochu prorezlé a vzduch prdní ven... Sice malinko, je to spíš škvírka, ale když točím na 1600-1800 tak to je slyšet nejvíc - bublá. Při vyšších otáčkách skoro vůbec... Na netu jsem četl, že jsou nějaké opravné tmely... Má to cenu kupovat a nebo to je lepší nechat někde pozavařit? Tmel si koupím a na místo dám sám, ale svářečku nemám, budu muset do servisu... Výfuk není zase tak špatný, abych kupoval komplet nový s katalizátor, což je celkem rána - našel jsem na cc-autodily originál za 4.000,- http://www.cc-autodily.cz/trubka-katalyzator-1-1?brand=SKODA&model=OCTAVIA Zatím bych to jen poopravil a nový koupil třeba po zimě, nebo až odejde úplně zatím mi to příjde zbytečné... Váš názor? Díky
-
Super, dobrý vkus, chválím Řadičku a volant mam taky v plánu Ten carbon vypadá luxusně
-
Ahoj, mam tu na prodej Švýcarskou roční dálniční známku, která byla zakoupena 24.8.12 za 800,- nyní bych ji nechal za 1/2 takže 400,- Opatrně sundaná, je jako nová, spolu s dokladem o koupi, stačí nalepit a jezdit :) Potřeboval jsem ji jen na cestu do Švýcar a z5, dlouho tam zase nepojedu, proto prodávám dále Možné osobní předání po dohodě Liberecký kraj, Praha a okolí. Popř. zašlu poštou jak na dobírku, tak doporučeně... :)
-
Já sehnal hagusy bez šroubů, podložek v dobrém stavu za 1000,- A ve škodovce jsem koupil zbytek potřebný pro instalaci: - šrouby, podložky, plechy... komplet za 200,- Mám 04 a díry jsem již měl. Stačilo sundal krycí lištu, rozebrat tapecír, vyndat záslepky a dát hágusy... Práce cca na 3hodinky a komplet hotovo. Krycí lišty jsem nařezal podle potřeby... Na netu je návod jak na to, stačí použít google Ať se daří
-
Nejedu :( Mam zrovna dovču ten termín a tak letíme na dovču... Ale v Turnově mam tátu, takže se tam taky občas ukážu, takže se můžeme nějaký den dohodnout a pokecat tam :)
-
Jj až bude volno, tak na to mrknu. Vím, že to mohlo dopadnout hůř, ale i tak mně to naštvalo! Byl no, to víš zákusky a zmrzka tam je suprová :) Kde ty tam bydlíš...? Máme v Troskovicích chatu, tak tam jezdím často Ano, ale naštval mně! :D A kdyby to bylo do nárazníku, tak by si poplatil a měl bych RS.. :D
-
Dnes mi nějaký k***t ve feldě na parkovišti pod Bezdězem udělal důlek v mojí krásné SPZ Tak jsem mu to šel vysvětlit a když jsem viděl malý, červený očička a vysmátý obličej, tak mi bylo jasné, že nemá cenu se rozčilovat... Jeho tažný si teď vozím sebou
-
Oki super díky za tip. Brzy tam zavolám a objednám se
-
Super díky za tip. Máš osobní zkušenosti? Dělá i diagnostiku...?
-
San-Plus v JBC vím kde a ceny cca přibliženě...? A ten vedle Alfa-Station v Liberci to myslíš kde? :)
-
Díky Tome Auto slouží
-
Nějaké zapezpečení, tajný vypínač atd...?
-
Určitě mrknu Liberec, Turnov, Jablonec nad Nisou se pochybuji velmi často K*** to jsou
-
Tak poraď Tvůj osvědčený a já si tam zavolám a uvidím co ceny.. :)
-
Tak akce "hagusy" dopadla úspěšně :) Hagusy mně vyšly na 1200,- a příčníky jsem sehnal za 500,- Na to, že to stojí před barákem, tak to stačí
-
Chlapáci máte vyzkoušený nějaký dobrý servis v Libereci a okolí...? Mám před barákem http://www.autosport-kucera.cz/ Ale to bych se asi nedoplatil...
