-
Počet příspěvků
1 614 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Živočich7007
-
......absolutně žádné úpravy..... ya mne červená
-
...tak to je přesně ono......tak to začíná
-
Jsem rád pane že jsi zase z5 Nahoď více obrázků ať ti to můžeme pořádně zdrbnout Monťáku ať ti okta slouží a mnoho šťastných km bez nehod Jooo a hodně elánu do ůprav,protože pokud ty jsi zfotrovatěl tak já dědkovatím
-
Máš pravdu to mne nenapadlo
-
....na voze nejsou žádné úpravy a ani nebudou........ Kolikrát jsem to tady už četl a jak to dopadlo Pěkná okta pane ,tak ať ti dlouho a spolehlivě slouží a mnoho šťastných km bez nehod
-
Vypadá to super nezkusíš ještě tu kličku na okna??
-
Ahoj pane,s reklamou to bude trošku těžší. Reklamku spláchl Botič v atelieru měli 2m vody :( :( Jinak statek v hostivaři kde si skládal seno byl též komplet pod vodou,ještě že jsme již pryč!! Co chystáš za vozítko??
-
Moc pěkný kombíček pane,koupil jsi si V.I.P vstupenku na chromové kliky se vys... nevypadá to pěkně ;) Jinak jak píšeš že chceš auto zvednout,za MNE velká pochvala,další kdo nechce snižovat Přeji mnoho šťastných km bez nehod
-
Jo jo Žany život je změna ;) tentokráte k lepšímu
-
Moc pěkná oktávečka Tatík ji opečovával a pokud půjdeš v jeho šlépějích tak ti ještě udělá spoustu radosti! Ty km neřeš,mám nalítáno cca stejně a šedivka šlape jak hodinky Přeji spoustu bezproblémových km.
-
Klíďo přifrčte a já teď frčím krmit koňouchy.
-
Mirouch: Hospůdka v obci je a dokonce i dobře vaří. Na statku máme klubovnu v které vrcholem vaření je čaj a káva :lool: :lool: jsem rád že jsem z hospody utekl tak tady nebudu provozovat jinou Spooky: Tak rád bych vás viděl bando,jen jsem na tom blbě s časem Máme tady 23 koní a staráme se o ně s přítulkou,takže jasná přesilovka 23 proti 2 ale nestěžuji si po létech za pípou je to super relax :) Dopolko se neutrhnu,od 8hod do 14 jsme v jednom kole,možná bych nějaké odpolko pláchnul ;)
-
Já vím jsem ostuda ;) měl jsi se ukázat,šéfa posadíme na koně a mi půjdeme na jedno
-
Mirouch:Stále je vozím v autě :lool: Tak po dlóóóuhé odmlce,způsobené stěhováním statku jsem se dokopal a něco málo udělal na šedivce. Olej+filtry a celková kontrola na dílně neb šedivka má již 305500km. Vše v pohodě babča dostala pochvalu .Díky své blbosti jsem musel vyměnit spodní díl předního nárazníku a díky blbosti neznámého ,,ctitele" jsem musel do přední masky zakoupit nový znak.Na zadní okno přibyla ještě reklama na náš areál.Začíná se mi ozývat spojka (původní) tak v dohledné době půjde auto do dílny ještě jednou. Do vozového parku přibylo další,,vozidlo" kterému pod kapotou tluče škodovácké srdce (Škoda 1203)
-
Noo pane ,čeká tě pořádný kus práce :o ,ale jak píšeš krůček po krůčku a bude to hned vidět Držím palce ať se ti daří a oktu si opravíš k obrazu svému
-
Tý woe ty jsi skoro stejnej dědek jako já Tak vše nej panáčku
-
Tak to je pecka panáčku
-
Moc pěkný kombíček pane,tiše závidím Přeji mnoho šťastných km
-
Já bych řekl, že Melmen to myslel na sebe,má totiž šedou O1 aspoň mohl přibrzdit bastard
-
Pěkný kombíček pane a k tomu ještě LK přeji mnoho šťastných km bez nehod a poruch
-
Tak jsem měl příležitost tu tvoji lásku okouknout a klobouk dolů,vypadá moooc pěkně Díkes za pokec pane
-
O1 tam byly dvě, panáčku :lool: je pravda že ta moje babička se s tou tvoji nedá srovnávat o těch ostatních leštěnkách ani nemluvím!! Jsem rád že to klaplo a mohl jsem mezi vás zavítat Díkes pánové
-
Pokud to klapne tak bych se též ukázal,teda jestli mohu mezi ty vaše leštěnky
-
To z tebe musela mít mladá radost když se ti nechtělo nic dělat Už se těším až přijedeš za mnou na statek a poserou ti to vlašťovky
-
Kombíček se super motorem to nemá chybu. Oktule vypadá moc pěkně! Přeji mnoho km bez nehod.
