Přejít na obsah

Živočich7007

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    1 614
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Živočich7007

  1. ......absolutně žádné úpravy..... ya mne červená
  2. ...tak to je přesně ono......tak to začíná
  3. Jsem rád pane že jsi zase z5 Nahoď více obrázků ať ti to můžeme pořádně zdrbnout Monťáku ať ti okta slouží a mnoho šťastných km bez nehod Jooo a hodně elánu do ůprav,protože pokud ty jsi zfotrovatěl tak já dědkovatím
  4. ....na voze nejsou žádné úpravy a ani nebudou........ Kolikrát jsem to tady už četl a jak to dopadlo Pěkná okta pane ,tak ať ti dlouho a spolehlivě slouží a mnoho šťastných km bez nehod
  5. Vypadá to super nezkusíš ještě tu kličku na okna??
  6. Ahoj pane,s reklamou to bude trošku těžší. Reklamku spláchl Botič v atelieru měli 2m vody :( :( Jinak statek v hostivaři kde si skládal seno byl též komplet pod vodou,ještě že jsme již pryč!! Co chystáš za vozítko??
  7. Moc pěkný kombíček pane,koupil jsi si V.I.P vstupenku na chromové kliky se vys... nevypadá to pěkně ;) Jinak jak píšeš že chceš auto zvednout,za MNE velká pochvala,další kdo nechce snižovat Přeji mnoho šťastných km bez nehod
  8. Jo jo Žany život je změna ;) tentokráte k lepšímu
  9. Moc pěkná oktávečka Tatík ji opečovával a pokud půjdeš v jeho šlépějích tak ti ještě udělá spoustu radosti! Ty km neřeš,mám nalítáno cca stejně a šedivka šlape jak hodinky Přeji spoustu bezproblémových km.
  10. Klíďo přifrčte a já teď frčím krmit koňouchy.
  11. Mirouch: Hospůdka v obci je a dokonce i dobře vaří. Na statku máme klubovnu v které vrcholem vaření je čaj a káva :lool: :lool: jsem rád že jsem z hospody utekl tak tady nebudu provozovat jinou Spooky: Tak rád bych vás viděl bando,jen jsem na tom blbě s časem Máme tady 23 koní a staráme se o ně s přítulkou,takže jasná přesilovka 23 proti 2 ale nestěžuji si po létech za pípou je to super relax :) Dopolko se neutrhnu,od 8hod do 14 jsme v jednom kole,možná bych nějaké odpolko pláchnul ;)
  12. Já vím jsem ostuda ;) měl jsi se ukázat,šéfa posadíme na koně a mi půjdeme na jedno
  13. Mirouch:Stále je vozím v autě :lool: Tak po dlóóóuhé odmlce,způsobené stěhováním statku jsem se dokopal a něco málo udělal na šedivce. Olej+filtry a celková kontrola na dílně neb šedivka má již 305500km. Vše v pohodě babča dostala pochvalu .Díky své blbosti jsem musel vyměnit spodní díl předního nárazníku a díky blbosti neznámého ,,ctitele" jsem musel do přední masky zakoupit nový znak.Na zadní okno přibyla ještě reklama na náš areál.Začíná se mi ozývat spojka (původní) tak v dohledné době půjde auto do dílny ještě jednou. Do vozového parku přibylo další,,vozidlo" kterému pod kapotou tluče škodovácké srdce (Škoda 1203)
  14. Noo pane ,čeká tě pořádný kus práce :o ,ale jak píšeš krůček po krůčku a bude to hned vidět Držím palce ať se ti daří a oktu si opravíš k obrazu svému
  15. Tý woe ty jsi skoro stejnej dědek jako já Tak vše nej panáčku
  16. Živočich7007

    Mazlik

    Moc pěkný kombíček pane,tiše závidím Přeji mnoho šťastných km
  17. Já bych řekl, že Melmen to myslel na sebe,má totiž šedou O1 aspoň mohl přibrzdit bastard
  18. Pěkný kombíček pane a k tomu ještě LK přeji mnoho šťastných km bez nehod a poruch
  19. Tak jsem měl příležitost tu tvoji lásku okouknout a klobouk dolů,vypadá moooc pěkně Díkes za pokec pane
  20. O1 tam byly dvě, panáčku :lool: je pravda že ta moje babička se s tou tvoji nedá srovnávat o těch ostatních leštěnkách ani nemluvím!! Jsem rád že to klaplo a mohl jsem mezi vás zavítat Díkes pánové
  21. Pokud to klapne tak bych se též ukázal,teda jestli mohu mezi ty vaše leštěnky
  22. To z tebe musela mít mladá radost když se ti nechtělo nic dělat Už se těším až přijedeš za mnou na statek a poserou ti to vlašťovky
  23. Kombíček se super motorem to nemá chybu. Oktule vypadá moc pěkně! Přeji mnoho km bez nehod.
×
×
  • Vytvořit...