Přejít na obsah
Přihlásit se
Přihlásit se
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě
Nedoporučuje se, pokud sdílíte počítač
Přihlásit se
Zapomenuté heslo
Vytvořit účet
OctaviaClub.cz
Aktivity
Všechny aktivity
Prohlížet
Více
Více
Více
Všude
Statusy uživatelů
Témata
Uživatele
Domů
Všechny aktivity
Domů
rastibicek
rastibicek
Uživatelé
Prohlédnout profil
Zobrazit jejich aktivitu
Počet příspěvků
32
Registrace
Červen 3, 2012
Poslední návštěva
Leden 17, 2015
Typ obsahu
Všechny aktivity
Profil
Komentáře k profilu
Odpovědi k profilu
Fórum
Témata
Příspěvky
Vše od uživatele rastibicek
Předchozí
1
2
Další
Stránka 2 z 2
Vypíná ASR
rastibicek
odpověděl
xshreck
ovi v tématu
Elektrika
Taky si myslim.diky
Červen 3, 2012
47 odpovědí
Vypíná ASR
rastibicek
odpověděl
xshreck
ovi v tématu
Elektrika
No a mne nesviti na palubce nic.muzu mackat jak chci.pomuze diagnostika?
Červen 3, 2012
47 odpovědí
Vypíná ASR
rastibicek
odpověděl
xshreck
ovi v tématu
Elektrika
Ma byt podsvicene to tlacitko?Podle mne kdyz neco aktivuji tak neco me musi informovat ze je to zapnute...Vyhrivani okna taky sviti kdyz vyhriva.
Červen 3, 2012
47 odpovědí
Vypíná ASR
rastibicek
odpověděl
xshreck
ovi v tématu
Elektrika
No prave mne nesviti nikde nic.at mackam jak chci.Co kdyz je tam pouze tlacitko ale ten system tam neni?Mam octavii 2002 combi,elegance,81kw.climatronik,symphony,el.sibr.Si myslim ze byt tam bude.....Jedine zajet nekam na prasnou cestu a vyzkouset
Červen 3, 2012
47 odpovědí
Vypíná ASR
rastibicek
odpověděl
xshreck
ovi v tématu
Elektrika
zdravim.Jsem tu novy tak prosim trochu tolerance.Mne se vubec nic nerosviti pri zmacknuti tlacitka ASR,nikde.Jak poznam ze je aktivni???Dekuji
Červen 3, 2012
47 odpovědí
Předchozí
1
2
Další
Stránka 2 z 2
Všechny aktivity
Domů
rastibicek
×
Přihlásit se
Vytvořit účet
OctaviaClub.cz
Aktivity
Zpět
Všechny aktivity
Prohlížet
×
Vytvořit...