Přejít na obsah

rastibicek

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    32
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele rastibicek

  1. rastibicek

    Vypíná ASR

    No a mne nesviti na palubce nic.muzu mackat jak chci.pomuze diagnostika?
  2. rastibicek

    Vypíná ASR

    Ma byt podsvicene to tlacitko?Podle mne kdyz neco aktivuji tak neco me musi informovat ze je to zapnute...Vyhrivani okna taky sviti kdyz vyhriva.
  3. rastibicek

    Vypíná ASR

    No prave mne nesviti nikde nic.at mackam jak chci.Co kdyz je tam pouze tlacitko ale ten system tam neni?Mam octavii 2002 combi,elegance,81kw.climatronik,symphony,el.sibr.Si myslim ze byt tam bude.....Jedine zajet nekam na prasnou cestu a vyzkouset
  4. rastibicek

    Vypíná ASR

    zdravim.Jsem tu novy tak prosim trochu tolerance.Mne se vubec nic nerosviti pri zmacknuti tlacitka ASR,nikde.Jak poznam ze je aktivni???Dekuji
×
×
  • Vytvořit...