Jump to content

xshreck

Uživatelé
 • Posts

  927
 • Joined

 • Last visited

Kontakty

 • ICQ
  256691101

Recent Profile Visitors

1,049 profile views

xshreck's Achievements

1

Reputation

 1. taky pěkné .-) a ještě drahou!
 2. kombi a sedan je stejné nemají, zadní má sedan o nějaký cm nižší. Po výměně pružin se mi změnily vlastnosti k lepším, připisoval jsem to také hlavně podložkám pod kolama ale ty neměly až takový vliv, jako ty pružiny (na zimáky jsem je dával pryč)
 3. pokud nemá čas někam jezdit a zhruba potřebuje seřídit jedno světlo aby neoslňovalo, tak to stačí. Lepší než jezdit a oslňovat všechny
 4. postav se pred garaz, zapni mlhovky a nastav si je priblizne do roviny... podle druheho svetla. sviti ti silne u ridice = je moc vysoko. nemas tam doufam z anglicke verze :) jinak doma to nastavit +- jde, chce si to s tim hrat. kdyz jsem dojel na doserizeni, nic mi s tim ani nedelali. a take jsou na internetu nejake miry - jak daleko ma byt auto a jakym zpusobem ma svitit na zed ... podle toho by to slo taky :)
 5. xshreck

  ohřev vody

  A co termostat? spíant by měly asi v zimě zkus je zapojit na ampérmetr, nebo nějakým jiným způsobem zkusit, jestli do nich teče proud.
 6. já právě dělal aji drážku na čep a úpravu pružinky... mě to prasklo celé. Drží mi to, sice ne uplně asi jak má.... ale mám to pořád otevené a vozím tam telefon :) zavřené to drží taky. No stres... lepší jak nový celý zase :)
 7. Kdyby někdo sháněl informaci o propustnosti tinted oken u jendičkové octavie, tak zelené přední okna mají propustnost 70,4 % :-))
 8. Pěkná kalendářní, škoda že na té fotce není sundaná značka .-)))
 9. Ty jsi dělal i drážku v otvoru pro čep do plechu?
 10. J8 jsem to psal někde na dýzl, mě pomohlo jen stříknout nějaký tento mechanismus. Začal bych jednoduchejma věcma, pak bych se v něčem hrabal
 11. Měl bych k tomuhle taky dotaz, mám tažné taky s bajonetem, od profsvaru. Táhl jsem vozík a bajonet mi trošku povolil, že se vaglal. Bylo zatéhlé páčkou dobře, stalo se to při jízdě. http://www.profsvar.cz/imgs/catalog_skoda/oc1v_0004.jpg Neví někdo čím to? Kdyžtak mám vymyšlené že na tu páčku udělám objímku s očkem, to samé na kouli a budu to něčím stahovat, aby to drželo.
 12. za tu chvilku si tu řešil tolik problémů ... tě už docela lituju
 13. 3750 tlumiče. uložení kolem 1000-1500 ASI to si nepamatuju, před rokem a něco. B4 a meyle uložení.
 14. xshreck

  tažné

  Tak, je to pošefované. Už to jen oštítkovat a zapsat :-) do května času dost. šlo to i bez štítku.
 15. Jo, právě říkám že nevím jak to je. Jen mě napadlo že jsem měl podobnej problém a pokud je to podobně řešené, tak by to třeba mohlo pomoct. Třeba tam je taky nějaký fígl.
×
×
 • Create New...