Přejít na obsah

MistrBoss

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    148
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele MistrBoss

  1. sháním na Octavii 1 koženou hlavu řadící páky pro 6q. Nabídněte...
  2. Předběžně zamluvena levá poloosa. V případě zájmu o všechny poloosy, upřednostním prodej setu...
  3. no upřímně raději bych prodal poloosy jako komplet, no nevím... Jakou navrhuješ cenu?
  4. Nevyměníš za červenou s tím že bych tě o něco přeplatil? Např. 100 Kč + můj regulátor v červené + pošta?
  5. hmm, jako zní to jednoduše. Ale nedokážu posoudit, jak se to bude chovat s děravou gumkou. Bude tam ztráta svitu? Nebo tam bude do zelené prosvítat i bílá?
  6. hmm, to zní dobře :). Zvládnu to vyměnit sám, nebo tam je nějaký zádrhel?
  7. koupim pripadne vymenim regulaci na vyhrivani prednich sedacek. Mam s cervenym podsvitem a shanim se zelenym.
  8. vyřízeno, prosím zavřít...
  9. číslo škoda dílu 1j0907487a číslo relé 451
  10. Stala se mi podobná věc. Jako vždy přijdu, odkóduju auto, sednu, zavřu dveře a zjistím, že musím škrabat i zevnitř - potřebuju do kufru pro škrabku. Vezmu za kličku a nejde přitáhnout do polohy aby otevřela dveře... Zkoušel jsem to s citem silou, ale mám strach víc zabrat... Z venku jdou dveře normálně otevřít. Bylo cca -6°C a auto totálně zamrzlý. Už je to druhý den a nic. Zkoušel jsem to i přes den, kdy bylo kolem nuly - stejný problém. Můžete někdo poradit?
  11. jn, auto bych prodal moc rád! Jenže pak bych nesháněj jen nové auto, ale taky novou ženskou :). Má pro ni sentimentální hodnotu, říká mu "Běloušek" a není ochotná se smířit s tím, že by se mohlo prodat... Je to složitější :) Na chip + EGR off už jsem domluvený, jen ještě váhám s tím turbem... Tím odbržděním jsi myslel zaslepení EGR ventilů, nebo to je ještě něco jiného?
  12. Tak jsem dospěl k závěru, že bude potřeba prvně udělat turbo + vstřiky, pak chip a na závěr teprve tu dlouhou převodovku. Nění tu někdo, kdo by to uměl udělat? Neřešilo se to tu už někde?
  13. co říkáte na tohle: http://auto.bazos.cz...dnotka-CHIP.php můžou nastat nějaké problémy, když to dám do auta?
  14. hlavně když dáš převodovku z fábky, bude se ti pořád sypat. Není moc rozumný, dávat do velkýho auta... Aspoň co jsem četl zkušenosti lidí co už to udělali.
  15. mimochodem, kolik tě stál ten chip, kde jsi ho dělal? Hulí ti to při záběru?
  16. dá se vyměnit jen "5-té kolečko". Mám i kontakt na borce z dieselpower, co to umí vyměnit. Ale hluk to moc neřeší, ve finále ti to sice sníží otáčky, ale s šestkou se to moc srovnat nedá...
  17. Zdar chlapi, chci se zeptat na náše názory... Otázka zní, jestli motor utáhne novou převodovku? Borec co mi to má dělat z toho má respekt, aby to nepadalo do nouzáku... Mám O1 AGR bez chipu - tzn. krásných 66 kW :). Je to starší model s menším turbem. Chtěl bych předělat převodovku na 6q z PD - pěkně dlouhý ERF... Dělám to hlavně kvůli snížení hluku v autě při dálniční rychlosti. Jezdím hodně dlouhý trasy a poslouchat celou dobu motor vytočený do 3 - 4 tis. otáček nic moc... Že to bude línější, než se roztočí mi zas až tak nevadí. Taky jsem případně uvažoval o chipu, kdyby to vyřešilo problémy... Zatím se mi nejvíc zamlouvá varianta dát vstřiky z 81 kW a chip na 88 kW. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jestli někdo děláte chipy kolem Brna, nabídněte...
  18. dosedne pěkně i na předface?
  19. Ahoj, přesně něco takového budu kupovat pro ženu, ale až na jaře. Kdyby se ti to nepodařilo prodat, tak někdy začátkem března dej vědět. Myslím že bychom se domluvili... Věci, které myslím, že by v infu o voze mohli / měli být a nejsou: počet airbagů je zaplacená ekologická daň (máš k tomu doklad) co serviska? máš tam doložený pravidelný servis, nebo se o to staráš sám? Jo a ženu bude určitě zajímat, jakou barvu má rádio :D, na obrázku to je vidět špatně :).
×
×
  • Vytvořit...