Odkazů na FW je dost - http://www.my-gti.com/3868/volkswagen-rns-510-firmware-download-repository ale pokud jsi to nikdy nedělal, svěřil bych to někomu, kdo s tím má zkušenosti. Jinak riskuješ.
Taky mám V11 west 8117, na Verbatim DL+R v IMGBurn rychlost 1x, tak to zkusím a uvidím. FW 3894, tak mi možná nepůjdou, V 10 West i East bez problémů. Mechaniku mám měněnou vloni.
To je ale do jedničkových.
2MILAN FROLKA: Nevím jestli to už výrobce upravil, ale výhodou origo navigace je zobrazení na M-Dotu a komunikace přes CAN ti umožňuje navigování i v tunelu nebo pokud není dostatečný GPS signál.
Za ty peníze seženeš Columba.
Za ty peníze seženeš Columba.
http://www.sbazar.cz/ee.four/detail/6110479-navigacni-system-vw-columbus-rns-510-vyrobeno-52011
http://www.sbazar.cz/masakilui/detail/6101077-navigacni-system-skoda-columbus-jedna-se
http://www.sbazar.cz/martylegy/detail/5549278-prodam-originalni-navigaci-skoda-columbus-s-led
http://www.sbazar.cz/martylegy/detail/5603500-navigace-volkswagen-rns-510-s-led-displejem