Přejít na obsah

karel21

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    168
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele karel21

  1. Budeme tam na prodloužený víkend i s vnoučaty, tak to snad konečně vyjde. To víš, jsem teď dvojnásobný děda, takže na plný úvazek :)
  2. Tak tos mě potěšil Jste na horách?
  3. karel21

    Mapy

    Já mám EAST V12 a TMC mi jde - vyzkoušeno o víkendu v Jižních Čechách.
  4. Takže u motorů BKD ten problém není?
  5. čidlo spínání dálkových světel?
  6. karel21

    Mapy

    Měly by stačit jen mapy.
  7. Tak záleží na výbavě auta. Jinak Columbus 8-15000, MF volant 4500-6000 + nevím co dalšího bys chtěl no a nějaká kabeláž a práce.
  8. karel21

    Mapy

    No já to nikdy sám nedělal, takže to mám jen načtené. Stánout FW, vypálit, zasunout CD a trojhmatem restartovat.
  9. karel21

    Mapy

    Odkazů na FW je dost - http://www.my-gti.com/3868/volkswagen-rns-510-firmware-download-repository ale pokud jsi to nikdy nedělal, svěřil bych to někomu, kdo s tím má zkušenosti. Jinak riskuješ.
  10. karel21

    Mapy

    Tak jsem to včera i dnes zkoušel, mám 8196 a TMC mi jde. Sice občas až na třetí zmáčknutí, ale aktualizuje se pak automaticky. FW 3***
  11. No však vím, ke komu to dát B)
  12. karel21

    Mapy

    Tak z DVD to mapy načte a naviguje bez problému, když je chci uložit na HDD, DVD se "zacyklí" a opakovaně se to snaží data uložit. Asi starý FW.
  13. karel21

    Mapy

    Taky mám V11 west 8117, na Verbatim DL+R v IMGBurn rychlost 1x, tak to zkusím a uvidím. FW 3894, tak mi možná nepůjdou, V 10 West i East bez problémů. Mechaniku mám měněnou vloni.
  14. karel21

    Mapy

    Zkus pohledat tady: http://gpsunderground.com/forum/car-navi-system/car-gps-systems/volkswagen-seat-skoda/
  15. karel21

    STREAM

    Jj i s kapalinou. Mají je v každém PC obchodě.
  16. To je ale do jedničkových. 2MILAN FROLKA: Nevím jestli to už výrobce upravil, ale výhodou origo navigace je zobrazení na M-Dotu a komunikace přes CAN ti umožňuje navigování i v tunelu nebo pokud není dostatečný GPS signál.
  17. Za ty peníze seženeš Columba. Za ty peníze seženeš Columba. http://www.sbazar.cz/ee.four/detail/6110479-navigacni-system-vw-columbus-rns-510-vyrobeno-52011 http://www.sbazar.cz/masakilui/detail/6101077-navigacni-system-skoda-columbus-jedna-se http://www.sbazar.cz/martylegy/detail/5549278-prodam-originalni-navigaci-skoda-columbus-s-led http://www.sbazar.cz/martylegy/detail/5603500-navigace-volkswagen-rns-510-s-led-displejem
  18. karel21

    FW 4020

    A je v něm něco nového?
×
×
  • Vytvořit...