Přejít na obsah

karel21

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    168
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele karel21

  1. karel21

    Columbus

    Taky si myslím, že je antena KO když to píše satelity 0/10.
  2. Možná by bylo dobrý, kdybys aspoň napsal jaké radio tam máš.
  3. karel21

    Mapy

    Ahoj, mrknu doma, myslím že jsem ji měl.
  4. Já mám Jardo doma docela fajn odmašťovadlo, tak dej vědět a mám ho docela dost :P Jen jestli Ti nebude vadit moc suchá kůže :D
  5. No když je láska pravá, na pohlaví přece nezáleží :P
  6. No nevím, ale já když prodával origo radio po výměně za navi, tak jsem se po PINu pídil a přislo mi to logické, protože bez PINu je to dost podezřelý prodej, nehledě k tomu, že zjišťování PINu taky něco stojí. Ale každý má jiný přístup. Pro mě radio bez PINu = čorka.
  7. PIN by Ti měl dát prodejce - pokud Ti ho nedal, je kradený
  8. karel21

    Budiky praskle sklo

    Za ty skoro 2 roky to už má jistě vyřešený
  9. Já jsem na tom v práci stejně.....
  10. Díky Jardovi za profi práci i přes "drobné problémky" a doufám, že vše dopadne OK
  11. karel21

    repro v octavii 2

    Nebo servisní manuál... někde jsem ho na netu viděl, kdyžtak mi napiš SZ a zkusím Ti ho poslat.
  12. karel21

    dotaz

    Chyba je nejspíš v DVD jak píše 160R. Zasuneš DVD a hraje to.....
  13. micro SD karty v adapteru, pokud vím, Columbus taky neumí.
  14. karel21

    Mapy

    FW asi nemáš 7970. CD-DL s mapami mi to taky nebere - napíše chyba DVD. Možná je to skutečně verzí FW, jinak jsem zkusil mapy 7693 s kamerami a POI body na FW 28** a nejde mi hlasové ovládání navigace a čeština je divná. Psal ferda25, že je nutný FW 39**.
  15. Co máš za radio? Nebo přes maxidot dát aktualizovat seznam.
  16. karel21

    Mapy

    rasto77 Mám je na HDD stažené v ZIPu, napiš SZ a někam Ti je hodím. Jen jsem je nezkoušel, není čas.
  17. karel21

    Bluetooth

    Jakou máš BT HF jednotku, jakej telefon??? Zapni BT na telefonu a dej hledat zařízení, až ho najde, tak spárovat, zadat kod a mělo by to makat.
  18. Mám to úplně stejně a docela mě to štve!!!
  19. karel21

    Mapy

    OK, budeš od pátku do neděle?
  20. Jeden (teď nevím který) je pro předFL = má kontrolku zapnutí zadní mlhovky, druhý pro FL = bez kontrolky, ta je v budíkách.
  21. karel21

    Mapy

    A je v nich něco nového? že bych se stavil na Rozkoši :-) a co piješ? :o
  22. Mám to taky tak a docela mi to taky vadí ;) :D
  23. Jj, asi se baterka neodpojovala. Už jsem se chtěl vrátit, ale hned napodruhý jsem to zvládl :-) Díky ještě jednou :o
  24. No já ho měl prorezlý a dal jsem na radu Jardy nový chladič bez plastové zátky. Taky precizně odvedená práce včetně několika "drobností". Jen mě pak po cestě domů vyděsilo stahování oken - ale pak jsem to "zprovoznil" :-) Díky....
×
×
  • Vytvořit...