No nevím, ale já když prodával origo radio po výměně za navi, tak jsem se po PINu pídil a přislo mi to logické, protože bez PINu je to dost podezřelý prodej, nehledě k tomu, že zjišťování PINu taky něco stojí. Ale každý má jiný přístup. Pro mě radio bez PINu = čorka.