Přejít na obsah

karel21

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    168
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele karel21

  1. karel21

    TV tuner pro Columbus

    Tuner je docela cenová raketa (10000???)
  2. Je tu o tom mnoho napsáno - trojhmat nebo si to nechat SW upravit.
  3. Záleží odkud jsi, ale kdybys to chtěl jen vyzkoušet bez stahování a pálení, určitě se tu najdou lidi, kteří mapy mají a když dorazíš, jistě zapůjčí k instalaci.
  4. Co kdybys napsal, jakou navi jsi koupil?
  5. Jj, stále. Děláš medicínu? :-)
  6. karel21

    Mapy

    Nevím, jestli to nechápu blbě, ale já od začátku ukládám mapy na HDD a ani by mě nenapadlo je číst z DVD.
  7. Ahoj, taky blahopřeju k novému vozítku a užívej ho ve zdraví.
  8. Určitě by vyměnit šla,ale mysliš pravděpodobně za jiný typ a to nevím. Záleží určitě na připojení do boardu.
  9. Nějak se mi kamera nezobrazuje,zkusím to ráno doma. A mám nové běžky, tak to určitě dopadne.
  10. Tak zatím nemoc žádná a počasí snad taky není nejhorší
  11. Jj, I Tobě Jardo a doufám, že to konečně letos na běžkách klapne :-)
  12. karel21

    FW 4020

    Jsi měl asi vadný FW
  13. karel21

    FW 4020

    V clone CD rychlost 1x.
  14. karel21

    FW 4020

    Rolbař, Garny, MartinRS? Tak jsi to měl blbě vypálený.
  15. No pokud radio nedáš do jiného auta, tak PIN nebudeš potřebovat.
  16. karel21

    FW 4020

    Strejda google? Podle toho, jakej FW chceš. Mám .iso 4020, 4120, 5218, klidně Ti jě někam upnu, ale nezkoušel jsem je.
  17. karel21

    FW 4020

    DAB = digital audio broadcasting = digitální rozhlasové vysílání. Barva = RNS 510 pro VW ?? :-)
  18. karel21

    FW 4020

    2koprda: A jaký máš radioboard? Ne že bych chtěl FW měnit, ale jen mě zajímá,co tam můžu dát.
  19. No prostě ševče, drž se svého kopyta !!!!
  20. Každej máme prostě něco :-))) Já zas klidně zapojím v zásuvce fázi na kolík :-)))
  21. Jj, Milhausek má svatou pravdu, mohla by odejít základní deska nebo něco jiného. Za ty peripetie s tím to nestojí. Stačí se podívat po "profících" tady, vybrat si podle Tvého bydliště a dojet. Pak je to už otázka jen pár desítek minut.
  22. Aby fungovala navi, radio nebo co? Je to asi jedno, otázka zapojení a kodovaní. Ale jistě Ti odpoví zdejší profici.
  23. No tak to je ten problém, máš tam asi špatný kontakt.
  24. karel21

    Columbus

    No jo, no, tak stane se, ale už to maká jak má
×
×
  • Vytvořit...