Přejít na obsah

karel21

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    168
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele karel21

  1. To chápu, na jeho místě bych to chtěl taky tak.
  2. Display odešel do věčných lovišť ??
  3. Koukám, že se dodělaly i ostřiky, když to bylo v opravě. A tak to ma byt, tak je to spravne.
  4. Není problém SMS zkopírovat do telefonu - budeš ji mít na SIM.
  5. Já netvrdím, že Columbus bez SS je na nic, jen, že se zesilovač při vyšší hlasitosti a max. nastavených korekcí dostává do limitace a má výrazné zkreslení. Mám to taky tak a znám to i z domácího Hi-Fi, když jsem měl zesilovač Tesla a dělalo to při vyšší hlasitosti to samé. SS má externí zesilovač, který je jistě lepší, než v Columbovi.
  6. No myslím si, že nestíhá zesilovač v Columbovi - dostává se do limitace. Řešení - Sound System.
  7. karel21

    Mapy

    Jj, asi opravdu chyba v mechanice. Jak je Columbus starý?
  8. Taky tak Jardo a těším se na dobrou polívečku a čajík. Je tam koukám krásně.
  9. Já to pálil na RW a nebyl problém.
  10. karel21

    Mapy

    East asi 50 minut, West asi hodinu.
  11. Záleží na jaké CD jsi to pálil, v jakém programu a jakou rychlostí. Ideální v Clone CD, 1x, mně se osvědčily Verbatimy i CD-RW.
  12. karel21

    Mapy

    Tady se dají koupit levněji
  13. karel21

    Mapy

    A v čem ty chyby spočívají? Třeba kolem Opatovic je v mapách vše komplet jako ve skutečnosti.
  14. karel21

    Mapy

    marekczek: Jj, stály tuším 6500 :-( to víš za upgrade platíš velký love - někde musej vydělat na ty svoje mejdany a megaplaty. Garmin za cca 2000 dává doživotní garanci aktualizace map. K navi za 60 L to přece nemůžeš čekat.
  15. Jardo, prosím Tě, co obnáší dodělání SS a na jak dlouho to je? Díky. TH
  16. karel21

    Mapy

    Podle toho, co stály starší tak 6L?
  17. karel21

    Mapy

    Odkaz na V10 EE je někde nahoře a V10 WE snad už vyšla, ale zatím jsem ji nesehnal.
  18. karel21

    Mapy

    Potvrzuji, rovněž funkce bez problémů.
  19. No to nejspíš fungovat nebude. Buď vyměnit kartu nebo navigaci případně úprava FW navigace.
  20. Jediná smysluplná možnost ochrany Columba je ho vyndat a nosit s sebou.
  21. Pěkný Škoda, žes nedal vědět, přijel bych Tě podpořit
×
×
  • Vytvořit...