Já netvrdím, že Columbus bez SS je na nic, jen, že se zesilovač při vyšší hlasitosti a max. nastavených korekcí dostává do limitace a má výrazné zkreslení. Mám to taky tak a znám to i z domácího Hi-Fi, když jsem měl zesilovač Tesla a dělalo to při vyšší hlasitosti to samé. SS má externí zesilovač, který je jistě lepší, než v Columbovi.