Přejít na obsah

M@lis

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    136
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele M@lis

  1. M@lis

    Liberecký kraj

    Cesta byla dobrá :D ...velice dobrá :D :D
  2. M@lis

    Můj "Grafit"

    Také něco málo mám na dvojku :D
  3. M@lis

    Liberecký kraj

    Zrovna mám plnou,ale lákavá nabídka :D ...Samozřejmě že nepiješ Jardo :D ...musíme to někdy zopakovat :D :D
  4. M@lis

    Liberecký kraj

    Tak určitě jsem pro to aby byl další sraz v nejblížším termínu,viděl bych to začátkem června (návrh) a s tím zaparkováním a pokračování ve městě to nevidím moc nadějně :D ...teda aspoň za mě,piju velmi zřídka a auto přes noc už vůbec nenechávám bez dozoru :D
  5. M@lis

    Můj "Grafit"

    Ale,mě toho taky chybí něco rozdělaný a furt něco nedodělaný :D ...časem bude low :D Díky,každá pochvala se velice cení ^_^
  6. M@lis

    Můj "Grafit"

    Přesně tak pomalu a jistě :D ...na tu tvoji je radost koukat ^_^
  7. M@lis

    Liberecký kraj

    Jasný počítám s tím ^_^
  8. M@lis

    Liberecký kraj

    Tak vyrazíme s Jardou a někde na sebe narazíme :D
  9. M@lis

    Liberecký kraj

    Tak se chci zeptat kdo by teda na 100% jel v sobotu z rána na CarWars? ...ať se můžeme nějak domluvit,třeba na společném odjezdu? :)
  10. M@lis

    Liberecký kraj

    http://www.vrakovisteskodaauto.cz/ tady se optej na ty díly jak jsem řikal ;)
  11. M@lis

    Liberecký kraj

    Já se dohodnu s kámošem a přidal bych se k vám,pokud by to nevadilo :D ...odkud budete vyrážet? :D
  12. Radost koukat na tvoje fotky ;) ...taky jsem něco podobného plánoval,ale pak z toho sešlo,asi o tom budu zase přemýšlet :D
  13. M@lis

    Liberecký kraj

    :D :D ...no a přemýšlíte o tom Car Wars ,kdyby jsme se domluvili tak společně bych vyrazil :)
  14. M@lis

    Liberecký kraj

    Tak paráda,snad se nás sejde nějaký pěkný počet ^_^ a když se nás už dohodlo víc,hodil jsem to Vikttorovi,takže se to ukáže i na FB profilu OC Jel bys na Carwars? ....přemýšlel jsme o tom že bych se zajel podívat.
  15. M@lis

    Liberecký kraj

    Sníh snad nebude...kdyžtak se budem klouzat :D ...tak dáme to na tento termín?
  16. M@lis

    Liberecký kraj

    a co udělat sraz druhý víkend v květnu?? ...někdy mezi termínem 9-10-11.5 ...už bude otevřené horní parkoviště v Nise,tak bychom mohli udělat nějakou společnou fotku s panoramatem Ještědu,ať jde vidět že jsme s Liberce! :D :D
  17. M@lis

    Liberecký kraj

    o svolení nemusíž žádat to je samozřejmost
  18. na "offroad" je to moc nahoře :D :D
  19. M@lis

    Liberecký kraj

    Tak asi květen :D
  20. M@lis

    Liberecký kraj

    Tak má to cenu vůbec něco dělat? :D ...nebo to necháme třeba na příští víkend,ať se to muže dát i na Fa přijede nás víc,co vy na to kluci? :D
  21. Pěkný,pěkný...co jsi všechno už udělal na zvýšení výkonu? :)
  22. Zlatý ručičky,pořádný kus práce a fakt to stojí za to se na to dívat,už aby byl Žamberk a viděl jsem to naživo a udělal si nějaký fotky :D
  23. doreš detaily at to máš bez problémů,ale fakt slušivé ^_^
  24. M@lis

    Liberecký kraj

    Taky si myslím :D :D
  25. M@lis

    Liberecký kraj

    19.4 mají kluci z Low CZ sraz v České Lípě na parkovišti pod nemocní a pak maj společný odjez na Mimoň/letiště udělat nějaký fotky atd...kam možná pojedu tak za mě bych to viděl na 20.4 :D :D
×
×
  • Vytvořit...