Tak určitě jsem pro to aby byl další sraz v nejblížším termínu,viděl bych to začátkem června (návrh) a s tím zaparkováním a pokračování ve městě to nevidím moc nadějně :D ...teda aspoň za mě,piju velmi zřídka a auto přes noc už vůbec nenechávám bez dozoru :D
Tak paráda,snad se nás sejde nějaký pěkný počet ^_^ a když se nás už dohodlo víc,hodil jsem to Vikttorovi,takže se to ukáže i na FB profilu OC
Jel bys na Carwars? ....přemýšlel jsme o tom že bych se zajel podívat.
a co udělat sraz druhý víkend v květnu?? ...někdy mezi termínem 9-10-11.5 ...už bude otevřené horní parkoviště v Nise,tak bychom mohli udělat nějakou společnou fotku s panoramatem Ještědu,ať jde vidět že jsme s Liberce! :D :D
19.4 mají kluci z Low CZ sraz v České Lípě na parkovišti pod nemocní a pak maj společný odjez na Mimoň/letiště udělat nějaký fotky atd...kam možná pojedu tak za mě bych to viděl na 20.4 :D :D