M@lis
OctaviaClub-
Počet příspěvků
136 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele M@lis
-
Díky za pochvalu kol jinak já chtěl taky nějaké od škody,bud zenith 18" nebo superbácký osmnácky,název si ted nevybavuji,ale oba dva tyby si pořídili moji kamarádi na Octávečky,takže to byla jasná volba začít koukat po něčem neobvyklém,až jsem našel a pořídil :D
-
Nápodobně,taky jsem to o víkendu přezul,ale bylo mi líto zazimovat letáky :D
-
Čaues,mohl bys napsat stav tachometru a kolik tak odhaduješ investice do vozu...nebo se jedná o nějaké drobnosti,se kterými se dá žít? :D
-
Návrh,udělat to ve všední den beru tak dejte někdo návrh na jaký den a jaký čas a podle toho se nějak sejdeme :D
-
K*revsky pěkná fotka :D
-
Tak začneme něco organizovat :D :D ...chtělo by to něco v nejbližší době,dokud jde ještě počas :D
-
Také o ničem nevím,zatim je to nulový na srazy,parkrát jsem viděl sraz u Nisy na parkovišti. A hlavně to bylo spíše VW a pak ostatní vozy z "fauvé" rodiny i nějaké octy,pokud by se nás našlo více,aby to mělo cenu,rád bych dorazil na sraz :)
-
Ty kola tomu budou slušet
-
boční liště jsem se rozhodoval bud je dát do barvy a nebo do černa,furt jsem něvěděl tak jsem to ted nechal bejt :) kola jsou super kupoval jsem to v kameným obchodě a byl to krám 617 na ebay prodávaj kola i z anglie a maj rangě,bentely ...asi to mění :)
-
Nene ty kola nejsou origo,viděl jsem různé repliky,ale ty nemaj atestaci a dělaj se v číně a to je zlo,kámoš dal jedny takový na auto a po měsíci se mu začli ohýbat do vnitř jak to nedrželo váhu auta,ale pak je v německu firma a ta dělá origo repliky kol jako je audi,lambo,mercedes,range,bentley atd atd a odnich to mám :) Děkuji a souhlasim :D Chtěl jsem jiný brzdy ale nejsou ted finance,takže jsem zvolil jen jiný vzhled a jelikož se mi libila kombinace toho srdíčka co mám na nárazníku tak jsem dal takovou i na brzdy,ale než jsem našel stejný odstín,tak to byla fuška :D :D
-
Pěkná Octa...hezky sladěné šrouby
-
Asi tak 20 minut :) ...jsem ze Svoru,vesnička u Nového boru
-
Poté jsem ještě něco doupravil Nějaká maličkost Prozatím poslední investicí byl Sportovní podvozek Lowtec od Mato88 ale nemám žádnou pořádnou fotku,tak až bude,dám sem pro porovnání:)...a na závěr jedna "srazová",byla to moje první účast a byl to fajn zážitek. Kola jsou 18" a pneumatika je 215/40 je natažená trochu do A aby byl venku trošku ten límec přední,jinak by měla být 225-235:) ...grafitová je moc pěkná :D díky za pochvalu
-
Zdravím všechny v této sekci,už po nějaké době co jsem zde na fóru tak jsem si konečně udělal chvíli času,abych přidal i moji Octu. Prvním majitelem byl otěcko a po 3 letech co měla jít z domu tak jsem se ji ujal.Těd to jsou necelé čtyři roky co se staráme jeden o druhého. Jedná se o 1.9 TDi 2007 Elegance,první tři roky se najelo necelých 100 000 a ke dnešnímu dni máme 179xxxKm Co do budoucna? Dle toho co rozpočet povolí Nějaké změny už proběhly,postupem přidám foto . Původní stav...cca 2 roky na zpět Na podzim přišli fólie S jarem jsem si udělal radost a využil úspory :D
-
Já tam pojedu taky po prvé :D ...ale určitě se ukážu
-
Chystáte se na Škoda sraz do Doks 20.-22.9??
-
Já měl v plánu vyrazit v pátek ale asi to vidim na sobotu,uvidim zitra podle práce.
-
Čaues chalani :D ,kdo z vás míří na 5.sraz??...nebo už jste se nějak domluvili že vyrazí nějaká skupina spolu na sraz,že pokud by to nevadilo tak jedno auto by se rádo připojilo k dalším členům,děkuji za info
-
Tak to je paráda,Děkuji za pomoc :)
