Přejít na obsah

M@lis

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    136
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele M@lis

  1. M@lis

    Liberecký kraj

    Snad nás přijede aspon 5 :D
  2. M@lis

    Liberecký kraj

    Díky za pochvalu kol jinak já chtěl taky nějaké od škody,bud zenith 18" nebo superbácký osmnácky,název si ted nevybavuji,ale oba dva tyby si pořídili moji kamarádi na Octávečky,takže to byla jasná volba začít koukat po něčem neobvyklém,až jsem našel a pořídil :D
  3. M@lis

    Liberecký kraj

    Nápodobně,taky jsem to o víkendu přezul,ale bylo mi líto zazimovat letáky :D
  4. M@lis

    P: O1 1.9TDi 81Kw

    Čaues,mohl bys napsat stav tachometru a kolik tak odhaduješ investice do vozu...nebo se jedná o nějaké drobnosti,se kterými se dá žít? :D
  5. M@lis

    Liberecký kraj

    Také píši do kalendáře ! :D
  6. M@lis

    Liberecký kraj

    Návrh,udělat to ve všední den beru tak dejte někdo návrh na jaký den a jaký čas a podle toho se nějak sejdeme :D
  7. M@lis

    Liberecký kraj

    Tak třeba příští víkend? :D
  8. M@lis

    Liberecký kraj

    Tak začneme něco organizovat :D :D ...chtělo by to něco v nejbližší době,dokud jde ještě počas :D
  9. M@lis

    Liberecký kraj

    Také o ničem nevím,zatim je to nulový na srazy,parkrát jsem viděl sraz u Nisy na parkovišti. A hlavně to bylo spíše VW a pak ostatní vozy z "fauvé" rodiny i nějaké octy,pokud by se nás našlo více,aby to mělo cenu,rád bych dorazil na sraz :)
  10. M@lis

    Můj "Grafit"

    boční liště jsem se rozhodoval bud je dát do barvy a nebo do černa,furt jsem něvěděl tak jsem to ted nechal bejt :) kola jsou super kupoval jsem to v kameným obchodě a byl to krám 617 na ebay prodávaj kola i z anglie a maj rangě,bentely ...asi to mění :)
  11. M@lis

    Můj "Grafit"

    Nene ty kola nejsou origo,viděl jsem různé repliky,ale ty nemaj atestaci a dělaj se v číně a to je zlo,kámoš dal jedny takový na auto a po měsíci se mu začli ohýbat do vnitř jak to nedrželo váhu auta,ale pak je v německu firma a ta dělá origo repliky kol jako je audi,lambo,mercedes,range,bentley atd atd a odnich to mám :) Děkuji a souhlasim :D Chtěl jsem jiný brzdy ale nejsou ted finance,takže jsem zvolil jen jiný vzhled a jelikož se mi libila kombinace toho srdíčka co mám na nárazníku tak jsem dal takovou i na brzdy,ale než jsem našel stejný odstín,tak to byla fuška :D :D
  12. Pěkná Octa...hezky sladěné šrouby
  13. M@lis

    Můj "Grafit"

    Asi tak 20 minut :) ...jsem ze Svoru,vesnička u Nového boru
  14. M@lis

    Můj "Grafit"

    Poté jsem ještě něco doupravil Nějaká maličkost Prozatím poslední investicí byl Sportovní podvozek Lowtec od Mato88 ale nemám žádnou pořádnou fotku,tak až bude,dám sem pro porovnání:)...a na závěr jedna "srazová",byla to moje první účast a byl to fajn zážitek. Kola jsou 18" a pneumatika je 215/40 je natažená trochu do A aby byl venku trošku ten límec přední,jinak by měla být 225-235:) ...grafitová je moc pěkná :D díky za pochvalu
  15. Zdravím všechny v této sekci,už po nějaké době co jsem zde na fóru tak jsem si konečně udělal chvíli času,abych přidal i moji Octu. Prvním majitelem byl otěcko a po 3 letech co měla jít z domu tak jsem se ji ujal.Těd to jsou necelé čtyři roky co se staráme jeden o druhého. Jedná se o 1.9 TDi 2007 Elegance,první tři roky se najelo necelých 100 000 a ke dnešnímu dni máme 179xxxKm Co do budoucna? Dle toho co rozpočet povolí Nějaké změny už proběhly,postupem přidám foto . Původní stav...cca 2 roky na zpět Na podzim přišli fólie S jarem jsem si udělal radost a využil úspory :D
  16. M@lis

    Liberecký kraj

    Já tam pojedu taky po prvé :D ...ale určitě se ukážu
  17. M@lis

    Liberecký kraj

    Chystáte se na Škoda sraz do Doks 20.-22.9??
  18. M@lis

    Liberecký kraj

    Já měl v plánu vyrazit v pátek ale asi to vidim na sobotu,uvidim zitra podle práce.
  19. M@lis

    Liberecký kraj

    Čaues chalani :D ,kdo z vás míří na 5.sraz??...nebo už jste se nějak domluvili že vyrazí nějaká skupina spolu na sraz,že pokud by to nevadilo tak jedno auto by se rádo připojilo k dalším členům,děkuji za info
  20. M@lis

    Podvozek

    Tak to je paráda,Děkuji za pomoc :)
×
×
  • Vytvořit...