Jump to content

MartinRS

OctaviaClub
 • Content Count

  757
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Recent Profile Visitors

3 611 profile views
 1. Ahoj trochu pozdě nutno prosím aktuálně volat zde nejsem online bohužel s časového důvodu telefon je nejrychlejší na dohodnutí termínu atd..... Děkuji za pochopení...s pozdravem MRS.
 2. Zdravím ve spolek :-)))) V navi je RGB vstup ...... nejde to jentak propojit nutný RGB převodník na kompozitní VIDEO...... převodníky stojí cca od 2500-5000kč s pozdravem MRS.
 3. Ahoj panw, Dej tam A a nebudou komplikace s maxem....vše ostatní bude fungovat normálně s jakou koli......
 4. Jj Karle byl to trochu oříšek ale placu na dvoře dost tak se to dalo práce na tom byla ve dvou lidech 14dní ???
 5. Ještě Terezka ve škoda motosport? Jedna specialitka na dílně na kompletní reinstalaci elektroinstalace nástavby pro hosty???
 6. Ahoj jj Děkuji a po Novém roce není problem stačí aktualně zavolat a dohotnout se co a jak a kdy???? S pozdravem MRS.
 7. Přeji vám krásné a klidné svátky plné lásky a do Nového roku hlavně pevné zdraví, štěstí a pohody. MartinRS s rodinnou?
 8. Zdravím všechny a moc děkuji......jak nejlépe mne kontaktovat znáte :-)))) VOLAT nejrychlejší způsob na objednávky a konzultace k termínům, cenám a možnostem...... po-čt 8-18h pá 8-15h..........kontakty v podpise....s pozdravem MRS
 9. Brácha koncernu ?? Oprava elektroinstalace po neodborných kutilech člověk nechápe... Zapojeni předniho narazníku z modelu GTS jiné LED atd... Nějaké to zabezpečení pro provoz v čr??? Domontáž orig. Parkovací kamery
 10. OII scout na kompletní upravu podsvětlení Trochu jiný němec než od koncernu napadený kunou v motorovém prostoru pohroma na el.svazcích...oprava
 11. OIIIRS pod drobnohledem na dílně ?? Kompletni repas OI plus domontáž do plna???
 12. Ahoj pane, rádo se stalo ať RSa slouží ! Jedna náhoda ten den projelo dilnou kompletni řada RS generací I II III A TROJKA zůstala na více dodělávek na více dní ;)))pěkný vůz ale je vidět jak se šetří a to není vůbec dobré znamení. Zavolej až budeš chtít pořešit dohodnuté věci a i kolega o tobě ví..... MRS.
 13. Klucí může mne někdo vysvětlit co se zde děje????? :-)))))) někdo někomu něco provedl a hádáte se v mém tématu či co :-))) s pozdravem a přáním krásného dne přeje MRS. byl jsem ted 14dní nemocen a nestačím koukat............
 14. Zdravím Všechny :-)) a moc děkuji pokud se chystáte na nějaké dodělávky či záludné nezáludné opravy nejrychlejší komunikace je telefon :-))web a jiná komunikace je trochu pomalejší za to se omlouvám důvod asi nemusím vysvětlovat -:)))))) s pozdravem Autoelektrika MRS alias MartinRS -:-)))
 15. Děkuji Moc pane :-))) ať slouží vozy ve spokojenost...MRS.
×
×
 • Create New...