Přejít na obsah

falach

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    41
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele falach

  1. Zdravím, mám podobný problém při studeném startu 1.6./74Kw otáčky na 800tis ale když přidám a pak žůstanou vyset na 1700 tis a nechce se jim dolů. Když se trochu ohřeje motor, nebo je už ohřátý tak je to v pohodě. Zajímavé je že mám auto i na LPG a pokud se to přepne ještě relativně studené cca 20°C tak je to v pohodě. Myslím si že by to mohlo být čidlo teploty, protože váhu vzduchu a landa sondu mám nové asi tak 1,5 roku.Podle co tu píšete by to mohlo tak být, asi to dám ještě na WAG snad se něco ukáže, Kdyžtak poraďte, díky.
×
×
  • Vytvořit...