Přejít na obsah

Jozef Jókai

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    44
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Jozef Jókai

  1. No no tak to posrane turbo. Ozaj chalani neviete čo stoja trysky na tento motor 2.0 16V BKD.
  2. Tak chlapci auto je hotové. Bolo to zas turbo. Úplne zhorelo. A olej som mal vsade kde si len clovek može priat. Celý motor od oleja a vo výfuku tiež, ktorý sa musel komplet rozobrat a olej vyliat a ostatok vypálit. Tak mám zas nové turbo, ktoré mi aspon už nehúka. a položka -910,-€. A už dúfam, že budem mať klud konečne.
  3. A ko je riešená tá čast kde sa skrutkuje to oko pre odtahovanie
  4. Dám vedet ked sa mi vráti mechanik z dovolenky, lebo davat si auto do Porche Nira je odvaha. Ale ked to bude druhé turbo za 4 mesiace tak ma asi drbne. Ale ked sa mi to stalo prvý krát, vtedy som aspoň naštartoval. A vtedy to bolo turbo určite. Ale teraz. Keď by som to auto aspoň zabíjal nepoviem ani slovo. Ale chodím ako človek. Chvala bohu, že aspon na Slovensku. V nedelu som prišiel zo švajčiarska. Keby sa mi to stane tam tak ja neviem čo spravým.
  5. Chalani. Motor je K.O. nasratý som jak hovado . Tak idem po dialnici dnes doobeda mám na tachometri asi 140 a idem obiehat. Dupnem na plyn a čo mi auto spravilo. Sekla ručička na tachometri pri 150, biely dym za mnou ako z komína. Hovorím sa do p..e. Odstavím auto na krajnicu vipnem motor. Idem nastarovat a kaput vsetko. Ani naštartovat ani nič. Tak pekne odtahovka. Od 12.00 h stál som na dielanici jak debil. Teraz somprišiel domov. A to som mal len 70 km od domu. Nechcem ani vedet keby sa mi to stalo vo Švajčiarsku
  6. Dík, tak dúfam aj ja, že to bude posledné. A teraz malý výlet vo Švajčiarsku. Kdo z koho:
  7. Tak chalani, už keď tu brázdim to fórum, staré aj nové asi sa patrí predstavit moje prdítko :) Dovoz ČECHY :) Octavia II 2.0 TDI 103 kw 16V - BKD - Elegance r.v. 12/2004 - MR 05 nabehaných 105 000 km. Moje úpravy: RS predný aj zadný nárazník, RS krídlo a RS koncovky a fólie na oknách, zadné facelift svetlá, prahové lišty. Neplánované úpravy Nové turbo, ktoré sa mi po ceste do práce uplne rozsypalo a teraz to vyzerá asi na trysky
  8. Takže to znamená, že to nemám ani vobec riešit.
  9. Chalani ešte mám jednu otázku. Je to normálne, že tie dvojlitre sú do 2500 otáčok také lenivé, že by ma vtedy obehla aj 120 alebo mám zase niečo riešiť. Lebo do 2500 otáčok nič moc ale potom sa to rozbehne.
  10. Ale vieš čo je paradox. že v poslednej dobe je v kurze Peugeot 206. Tie sa tak kradnú, aj by som povedal, že ako VW Group.
  11. Podla mna to je uplne zbytocne. Kamarát mal metu, magnet a nieco podobné na plyn a spojku aj tak spred domu okradli octávku. Ja by som to riesil skor tak, že ten zámok by som dal z druhej strany. Keby náhodou nech sa aspon trápia.
  12. Tak to neviem, ale myslím si že nie. Už mi v servise povedali, že to budú asi trysky. Také nervy mám jak hovado.
  13. Tak tieto značky dávajú v čechách. MMne dali také isté ked som kupoval auto v čechách a bral som ho na Slovensko
  14. Len na volnobehu. No proste naštartujem a všetko je v poriadku. Trocha za hreje a už trhá alebo ja neviem vynecháva a cítim to aj ked sedím v aute . Trasiem sa mi sedacka. A ked dosiahnem 90 tak je vsetko v poriadku už to nerobí. Mám najazdených 102 000 km a to poctivých a to mám za sebou už výmenu TURBA
  15. Ahojte chalani. Mám taký problém. Motor je ten slávny 2.0 16V BKD MR 05. Naštartujem auto za studena všetko je v poriadku. Ale ked sa trocha zahreje začína mi trhat motor až kým sa nezahreje na prevádzokvú teplotu. A to trhanie cítim ked sedím na sedacke. Aj ked sme to dali na pocítac ziadnu chybu nenašlo. Ako ja len dúfam že to nebudú trysky. Neviem čo by to mohlo byt. PS - nikdy viac už tento motor
  16. Je to presne prevozna značka, ktorá sa dáva autám. Napr. slovák kúpi auto v čechách a túto značku dostane. teda povodný majitel sa odhlási a prihlási sa to na kupujúceho teda na toho slováka. A spokojne si vyprdkáva na tom domov
×
×
  • Vytvořit...