Přejít na obsah

Michael_U

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    114
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Michael_U

  1. Michael_U

    Zlínský kraj

    Když už to teď začíná vypadat celkem nadějně,tak by byla škoda si to pokazit :D
  2. Michael_U

    Zlínský kraj

    Příští víkend,pokud by to bylo v neděli,tak bych mohl :) v sobotu bohužel ne.
  3. Michael_U

    Zlínský kraj

    Tak zatím jsme teda ty,tvůj kámoš a já..tři lidi,já myslím že zatím celkem úspěch :D
  4. Michael_U

    Zlínský kraj

    Vidím,ty jsi tady asi jeden z mála aktivních :D tak třeba by nemuselo být špatné sejít se pro začátek klidně i ve třech lidech,hodit sem pak nějaké fotky z našeho minisrazu a možná by se časem někdo přidal :)
  5. Michael_U

    Zlínský kraj

    To by mohlo,ale jak to tak sleduju tak nic moc se tu neděje. Notak,nespěte tady! Mohla by to být celkem parádní akcička :)
  6. Michael_U

    Zlínský kraj

    Kdyby byl nějaký sraz,rád bych se přidal :) Jsem z Uherského Hradiště. Třeba jen v pár lidech se sejít,omrknout auta a tak pokecat :)
  7. Ano,letos budu maturovat. Právě to je ten důvod proč půjdou ty úpravy pomalu :)
  8. jo,ty světla jsou právě hned další věc kterou chci udělat ale až budou finance :)
  9. s těma chromovýma krytama uvidím,třeba se nakonec rozhodnu jinak :) zatím kliky nejsou v laku. A ten interiér,do toho se budu pouštět, až na to budou finance,zatím si musím vystačit jen s menšíma úpravama :)
  10. Mně se zas právě ten dekor dřeva líbí :D jj z Uherského Hradiště :)
  11. No právě chci nechat tuto palubku ale vyměnit ji za černou. Viděl jsem, že na internetu se někde dá sehnat. Ty face palubky už se mi právě moc nelíbí.
  12. Díky :) vypadá to moc dobře, hlavně ty face světla auto úplně oživí :)
  13. Ahoj, tak sem taky přidávám svůj kočár :) Oktavec byla v naší rodině už dobrou řádku let. Hned, už když jsem si dělal řidičák,tak jsem se těšil na den, kdy naši závodnici budu moct konečně řídit. Doslova jsem si ji zamiloval, měla úžasný zvuk a na to, že je to už babička, tak stále se s ní dalo užít kopec srandy. Když jsem si udělal řidičák,začal jsem s ní jezdit a hned jsem věděl, že chci,aby mi oktavec jednou zůstala. Netrvalo dlouho a na svoje 19té narozeniny jsem dostal ten nejlepší dárek-oktavka byla konečně moje :) Pár údajů: Škoda Octavia 1.8 20V 92kw r.v. 1998 manuální klima bederní opěrky všechny okna v elektrice (i střešní) přední i zadní kotoučové brzdy litá kola ostřikovače světel najeto necelých 285 000 km Bohužel oktavečka má už 16 let a jezdilo se s ní každý den, tomu taky odpovídá stav. Koroze pravého prahu, zničený lak, občas zlobí elektrika, slabé přední světla. Je taky docela žíznivá (ve městě průměr kolem 11 litrů). Ale zase na druhou stranu, když se chce,tak se dá jezdit i za 6 litrů, to ale spíš na delších cestách. A taky,když tomu šlápnu,tak vystřelí jak raketa :) Má sice svoje mouchy,ale je to moje první auto a myslím,že víc jsem si ani přát nemohl :) Mám ji ani ne měsíc,takže jsem stihl zatím jen vyměnit rádio a panel ovládání topení a nalakovat přední masku do matné černé. Plánované úpravy: nový znak škoda chromové rámečky spz led denní svícení čírá přední optika černé blinkry RS sundat boční lišty chromové kryty klik dveří zadní světla facelift nová řadička pozadí budíků černé z O1 facelift a změna podsvícení sportovní pedály postupně interiér do černa loketní opěrka otázka je lak, nevím jestli se vyplatí do toho tolik investovat.
×
×
  • Vytvořit...