Přejít na obsah

Michael_U

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    114
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Michael_U

  1. Tak po dlouhé době sem zase něco přidávám. Na oktavce se žádné velké úpravy nedělají, spíš jen takové drobnosti. Během posledních pár měsíců se udělaly nové zadní brzdy a v květnu nás čeká STK, takže nějaké opravy jsou ještě před námi. Dál jsem v interiéru strhal nálepky ala dřevo a polepil pár věcí karbonovu folii. Trochu jsem se bál jak to bude vypadat, ale nakonec to není až tak strašné. No a vzhledem k tomu že lak na kapotě, střeše a kufru už jsou v dost špatném stavu, tak během tohoto léta se bude lepit karbonová folie i tam. Tak uvidíme jak to bude vypadat. Co mě těší nejvíc, že máme najeto 292 000 km a pořád jezdíme bez jakýchkoliv závad :) A dnes jsem využil krásného počasí a po zimě proběhla očista. Už si to holka zasloužila :)
  2. tak to jste me potesili s tema zarovkama,hned jak je budu mit na aute,tak sem hodim fotku :)
  3. Tak po hodne dlouhe dobe dostala oktavka par darecku :) znova predelane podsviceni budiku,loketni operka a sedacky z golfa IV. Ze sedacek mam velkou radost, jsou o dost pohodlnejsi,prijemnejsi a hlavne sirsi,sedi se v nich paradne :) A jelikoz seriove svetla sviti tak,ze v noci uz toho moc nevidim,tak jsem objednal nove predni zarovky OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED, máte s nimi někdo zkušenosti? Doufam, ze konecne i uvidim pred sebe,hlavne kvuli bezpecnosti,protoze parkrat uz jsem neco zahledl az na posledni chvili a nerad bych oktavku rozbil :)
  4. Prodám komplet sedačky z OI předface, šedé. Přední jsou výškově a podélně stavitelné s bederní opěrkou. Bez airbagu a bez výhřevu. Sedačky jsou špinavé, řidičova je lehce prosezená a roztrhlá (viz foto). Po důkladném vyčištění ještě můžou někomu posloužit. Cena 400,- za komplet. Osobní předání po domluvě v Uherském Hradišti nebo Brně. Zájemci piště SZ nebo sms na 733105314.
  5. Michael_U

    Zlínský kraj

    Zdarec, tak ja bych rad dal zase nejaky sraz ale vetsinou pres tyden pracuju a o vikendu su nekde vyjety. Takze pokud se domluvi nejaky sraz,tak u me to bude spis o nahode,ze bych zrovna mel chvilku. A taky se budu asi stydet za moji oktavku :D bohuzel ted slouzi casto jako pracovni auto,takze nic moc stav. Snad aspon vy se o ne starate :)
  6. Michael_U

    Zlínský kraj

    Asi zas bude tezke se domluvit :-D ja pres tyden vetsinou su v praci a na vikendy jezdim pryc. Nikdy mon predem nevim,jestli budu moct nebo ne,takze si domluvte termin a ja bud dorazim nebo ne
  7. Michael_U

    Zlínský kraj

    Tak mam uspesne odmaturovano,takze se muzem pomalu domlouvat na nejaky ten sraz :) pokud nebudu v praci,tak se konecne zase zucastnim
  8. Michael_U

    Zlínský kraj

    Za dva tydny uz budu mit po maturitach,tak se k vam pak zase pridam :-) driv to ale nepujde
  9. Michael_U

    Zlínský kraj

    Ja mam ted na krku maturitu,prijimacky na vysku atd,takze se mnou driv jak na konci kvetna bohuzel nepocitejte.
  10. Michael_U

    Zlínský kraj

    Omlouvam se chlapi,dneska nemuzu
  11. Michael_U

    Zlínský kraj

    Další sraz, tj 20.4. bych už nechal u Albertu a podle toho,kolik dojede lidí,tak se na místě můžeme domluvit na času a místě nějakého zase dalšího srazu ;) Doufám, že nás příště bude aspoň dvakrát tolik jako tuto neděli :D
  12. Michael_U

    Zlínský kraj

    Na prvni sraz celkem uspech :D na ten pristi urcite zase dojedu a doufam ze nas bude vic,protoze Bananovo prekvapeni bude stat za to ;) LuTri: jen tak lehce :D tys letel uplne stejne :D
  13. ručičky pořád na prodej
  14. Michael_U

    Zlínský kraj

    Neboj :-D ja tam budu stopro ;-)
  15. Taky mi ještě pár věcí zůstává :D jen mi teď nedávno začal při jízdě problikávat otáčkoměr a pak celý zhasl,tak to zítra zas rozeberu a budu doufat že to je u nějaké ledky jen studený spoj,nic víc
  16. Tak je to pěkná piplačka,to jo :D ale výsledek stojí za to
  17. Budíky paráda! Říkal jsem ti,že to není nijak složité ;)
  18. Michael_U

    Zlínský kraj

    Já můžu jet přes Napa,takže tě naberu,není problém ;)
  19. Michael_U

    Zlínský kraj

    Ja jsem pro :-) klidne za ty dva tydny,jak rikas,treba bude vic lidi
  20. Michael_U

    Zlínský kraj

    Tak v nedeli nam stejne zase nepralo pocasi. Chce to jiny den nez nedele :-D zatim to vypada ze cely vikend by mel byt pekny,tak snad to uz vyjde. Ja muzu o vikendu kdykoliv
  21. Prodám ručičky OI předfacelift. Cena: 100kč Posílám poštou v obálce,případně osobně Uherské Hradiště a okolí. Kdo by měl zájem, napište SZ
  22. Michael_U

    Zlínský kraj

    V neděli dopoledne by snad ještě mělo být rozumné počasí,tak doufejme,že to vyjde. Už bysme se pomalu mohli domlouvat kdy a kde se potkáme ;)
  23. Michael_U

    Zlínský kraj

    Přesný čas a místo zatím není určeno. Sraz měl být už v neděli 16.3. ale kvůli počasí se zatím přesunul na další víkend. Během tohoto týdne se tady nejspíše domluvíme kdy a kde,stačí jen sledovat téma :)
×
×
  • Vytvořit...