Přejít na obsah

Michael_U

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    114
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Michael_U

  1. chlapi potrebuju pomoct. pred par dny jsem nechal auto bezet na volnobeh a z niceho nic to chciplo a pak uz jsem nenastartoval. az po nekolika pokusech to znova hned chytlo. dneska podobny pripad,rano jsem nemohl nastartovat,nepomohlo ani odpojeni a znovu zapojeni baterky.motor sice toci ale nenastartuje. asi az na 20 pokus to zase chytlo bez problemu. nevite nekdo co to muze byt?
  2. Michael_U

    Zlínský kraj

    parada :) misto predbezne bych dal v otrokovicich u kaufu,jak jste to meli minule ne? ted uz jen domluvit kdy :D
  3. Michael_U

    Zlínský kraj

    sakra kluci to musime zvladnout konecne,aspon v peti :D takze predbezne jsme tri? :)
  4. Michael_U

    Zlínský kraj

    sice ted nemam auto v nejlepsi kondici,ale jo,ja jsem pro :) domluva bude ale hoooodne slozita tady
  5. dnes D1 205 kilometr,stribrna OI face,olomoucka spz,kdo to byl? :) foto jsem bohuzel nestihl
  6. Ahoj, uz je to vic jak tyden co jsem si objednaval samolepku a klicenku a porad mi neprislo info o platbe,tak bych se chtel jen zeptat,jak to vypada,diky :)
  7. kez by :D jenze me dost brzdi penize-student :) tak to nechame plynout a uvidime co bude
  8. to mi nedelejte nebo je budu muset koupit :D uvidime,nejdriv bude na rade technicka za mesic,pak pruziny a pak se uvidi co dal
  9. vazne? aha,ja jsem myslel ze to jsou taky plasty..ted jsi mi nasadil brouka do hlavy :D
  10. no ja bych musel kupovat cele cire svetla protoze predface ma rozptyl delany na skle a kdybych dal misto skla cire plasty tak by mi to nesvitilo :) zatim to neresim,ale treba casem,kdo vi :) no ja se prave bojim koupit neoriginalni svetla,protoze uz mam takovy jeden blinkr a strasne rychle zezloutl
  11. diky! mne osobne se predface libi mnohem vic,takze nehodlam predelavat ani za nic :)
  12. uvidim,v prvni rade si budu muset zvyknout na tu vysku a pak se uvidi co dal.. je to takova prvni vlastovka,sam jsem zvedavy kam az to zajde :) diky!
  13. to doufam :) pruziny jsou ta technix, nasel jsem je na bazaru za super cenu a maji najeto jen 1000km,tak snad se osvedci. Zatim je dam na seriove tlumice a pak se uvidi,casem ale sportovni tlumice urcite.
  14. no zas tak rychle to neslo,zbyval povolit posledni sroub a ne a ne jit ven,tak jsem si zanadaval pekne :D .. snizovat 45 predek, 35 zadek.. zatim takhle a uvidim jak se mi s tim bude jezdit
  15. nalakovane svetla a neco se chysta...
  16. Tak dneska jsem zkousel lepit folii na strechu. Myslel jsem teda ze to pujde lip,byla to strasna pakarna. Ono taky delat to pred panelakem na parkovisti neni nic moc. Neni uplne dokonale,ale napoprve jsem spokojeny. Auto uz je sice zrale na celolak, ale na ten jaksi nejsou finance :( Proto jsem se rozhodl pro folii, sice to neni ono, ale je to takova levnejsi varianta a nakonec to az tak spatne nevypada :)
  17. ahoj, o svetla bych mel zajem, mas ode me SZ.
  18. Prodám ovladač zrcátek na O1. Cena 100 Kč + pošta (případně osobní převzetí v Uherském Hradišti) Pište SZ.
  19. ze zacatku jsem se trochu bal te spotreby,ale jak se s tim clovek nauci jezdit,tak je to paradni. Na delsich trasach mam standartne kolem 7 litru a to nijak moc na spotrebu nejezdim. A kdyz je potreba tak je to svizne az az, takze za me spokojenost :)
  20. Vitej, konecne nekdo se stejnym motorem jak mam ja, nebudu tu sam :D tak hodne stastnych km bez nehod a drzim palce s upravama :)
×
×
  • Vytvořit...