Jump to content

Sleep77

Uživatelé
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Kontakty

 • Website URL
  http://
 1. Promiň, polepším se :-) a díky, napíšu SZ
 2. P2P, díky za odpověď, jsem ze Znojma. Musím sundat volant atd.. viď? Do toho si netroufám :-(
 3. Po opravě PDC mi jeden servis vyjel diagnostiku a našel mi ve voze i jiné chyby. Vzhledem za cenu bezmála jednoho tisíce za výměnu repráčku u PDC se mi k nim už vůbec nechce. Můžete mi poradit.... 19: Diagnostické rozhraní datové sběrnice CAN: 1K0907530E 1044 - řídící jednotka je nesprávně nakódována. a 16: elektronika ve volantu 1K0953549G 888 - spínač stěračů (cyklovače) - E22 (vadný) u bodu 19 je nutné navštívit autorizovaný servis a nebo to není nutné? Měnil jsem jen rádio stream za nexuse. u bodu 16 musím měnit jaký spínač? Díky za radu.
 4. Díky Oláfku za nabídku, ale asi jsem ji prokaučukoval :-( Jsem teď v jednom kole a lítám do zahraničí, takže časově vůbec nevycházím, snad se bude konat ještě jiný sraz v Brně a já budu doma. to milhausek: díky za radu, alespoň mám menší představu, co to může být... zkusil jsem to tady, ale je to těžké na dálku něco odhadovat.. chápu to !
 5. Já mám problém s předními i zadními senzory, když zařadím zpátečku, tak to vůbec nepípne a kontrolka na tlačítku park. asistentu jen bliká. Byl jsem před měsícem v jednom servisu na diagnostice a prý to nahlásilo špatné kódování (snad se nepletu).... nevěděl co to přesně znamená. Tak čekám na velký servis a dám to opravit najednou. Kdyby přesto někdo věděl co to je, tak mi poraďte. Dík
 6. tak do toho se asi taky dám, dobrá práce :-)
 7. Pouštět to hned v autoškolách.
 8. Ježíš, já se lek že jsi to ty to je škody :-(
 9. Byl jsem na oslavě kámošově narozenin, když se přihnala bouřka jako blázen, mladá když to viděla, tak šla to auto schovat před kroupama, bohužel se nevešla do průjezdu a štrejchla mi nárazník, teď už mám důvod dát ty lišty konečně do laku :-)
 10. Tak tomu se mi Romčo nechce ani věřit
 11. Tady je práce mé drahé poloviny
 12. Pokud je to tak,tak to si mě trochu uklidnil :-) Ty si to už dělal u OII ?
 13. Tak to máš asi štěstí.Dečka ve škodovce stojí 900,- ale trápí mě spíš ta práce s tím.Sedačka z bořky může být v pohodě a bez práce,to je pravda ... uvidím jak to bude moc náročný to rozdělat a rozčalounit .
×
×
 • Create New...