-
Počet příspěvků
1 936 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele jardap007
-
-
-
To je tolik videt? :D
-
-
Nejake to foto z montaze dnesni zmena super:) a tim to jeste jednou dekuji Adolfikovi za udelani podvozku ;)
-
-
Pravě nebudu davat podvozek na zimu to bych si ho ani neuzil proto jsem zvolil TA mel jsem ho skoro druhy den takze leto bude super
-
O FK mi ani nemluv :D
-
-
-
Diky chlapy ;) je cas po praci tak se ladi ceka mě toho fakt hodně ještě
-
-
-
Ja bych je nechal tak jak jsou dobre tam pasuje ta cerna ;)
-
Ooooo pecka se tam u tebe budu muset nekdy stavit :-)
-
Tak kdo to byl včera kolem 19:00 v Praze na novodvorske Plaze? Jel jsem za tebou stribrnou audi i bliknul jsem :-P
-
-
koukám taky nespokojenost :D já ty r18 taky poslal lak totalně na píču :D když mi při sundavaní kol spadl na komax šroup a lak se odštíp? tak co to je
-
-
Tak gumy jsme na to meli tak ted jen static a k zemi a jsem spokojen:-) teda dodelat kufr, strop a nejake doplnky na lak v introsi i exterieru a top snad stihnu do zambecu
-
-
-
jo no ty kola od audi na to pásnou mnohem lépe :) tak ted dobře prodat r18 a in progress muže začít :P
