Přejít na obsah

jardap007

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    1 936
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jardap007

  1. Joo oprel jsem se do toho slusne :D omlouvam se na na tocene fotky hold notebook nejak zlobi
  2. Nejake to foto z montaze dnesni zmena super:) a tim to jeste jednou dekuji Adolfikovi za udelani podvozku ;)
  3. Pravě nebudu davat podvozek na zimu to bych si ho ani neuzil proto jsem zvolil TA mel jsem ho skoro druhy den takze leto bude super
  4. Je to tam :P ještě u radičky a spokojenost
  5. Diky chlapy ;) je cas po praci tak se ladi ceka mě toho fakt hodně ještě
  6. Jooo lakovat se musí pořád :)
  7. Ja bych je nechal tak jak jsou dobre tam pasuje ta cerna ;)
  8. Ooooo pecka se tam u tebe budu muset nekdy stavit :-)
  9. Tak kdo to byl včera kolem 19:00 v Praze na novodvorske Plaze? Jel jsem za tebou stribrnou audi i bliknul jsem :-P
  10. Tak ja se tu pochlubim svoji novou podlahou v kufru :-P
  11. koukám taky nespokojenost :D já ty r18 taky poslal lak totalně na píču :D když mi při sundavaní kol spadl na komax šroup a lak se odštíp? tak co to je
  12. tak malá ukázka in progressu kufru :P
  13. Tak gumy jsme na to meli tak ted jen static a k zemi a jsem spokojen:-) teda dodelat kufr, strop a nejake doplnky na lak v introsi i exterieru a top snad stihnu do zambecu
  14. tak dneska jsem přivezl gumy na r17 aby to na staticu bylo pořádně u zemi :P
  15. Tak in progress dneska pravě začal 18 prodany hozeny 17 a hleda se stavitko aby se slo k zemi :)
  16. jo no ty kola od audi na to pásnou mnohem lépe :) tak ted dobře prodat r18 a in progress muže začít :P
×
×
  • Vytvořit...