Přejít na obsah

desos

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    939
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele desos

  1. Pěkně, hod pak foto ještě večer pls :-)
  2. 112 má o2 jsem popleta :-( Technicak mám doma tak jsem se nedival ani
  3. Co říkáte? Velikost 16" Na co si mám dat pozor před pripadnou koupi, krom asi viditelných vad?
  4. jj pohoda, měl jsem spešl požadavky a vyšla vstříc :_)
  5. jj je fajn, také mám od ní volant :_)
  6. @Milos0785 že by to byl od Katky z Havířova ten volant? :_))
  7. Super fotky, musel to byt zazitek :-)
  8. Diky za rady, jsem zvedav pak na cenovku a doufam ze pak bude dlouho klid. Vcera jsem jeste koukal na kola ale porad cekam az udam ty me Tritony at se mi tu zbytecne nevali. Zatim je ale nikdo nechce ;_)
  9. desos

    Ostrava

    zkus http://www.autodily-fm.cz/ lu.
  10. Tak ten karavan je super! Ideal a dovolenou. Nejake fotky interieru?
  11. Marťo: Kosti stabilizatoru; puky napravy;lozisko;zadni ramena to vse je jiz opotrebene. Koupil jsem FAG loziska a budou prvni na rade. Hadici chlazeni, ktera byla vyklepana a menil jsem ji pred tydnem odrovnala kuna (udajne jim to chutna protoze je delaji z nejakych kokosovych vlaken), takze na miste vymeneno za novou. O vinkendu umyju motor pry mohu v pohode wapkou u tdi to pry nevadi ale musi byt odstaty.
  12. Tak letosni prohlidka vozu za nami. Vime co a jak nyni jen objednat dily :_)
  13. desos

    Ostrava

    Kdo se tedy chysta do ovy ted?
  14. použiješ třeba obal od kazety a lepidlo poté sundáš gumovým kotoučem na vrtačce. http://www.skodaoctavia.cz/clanek/odstraneni-bocnich-ochranych-list Jde to dobře
  15. servisy jsou pěkně vychcané, když si u nich nekoupíš ND se 100% marží ale seženeš si třeba od známého díly za nákupku, připočtou si 50-100% za práci...
  16. Frydek mistek a okoli ma nekdobzkusenost s opravou ctyrkolky? Konkretne elektrika a naprava
×
×
  • Vytvořit...