desos
Uživatelé-
Počet příspěvků
939 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele desos
-
Ahoj, také Tě vítám, L&K je krásná verze :_) Co se koberců týče, pořídil jsem si i gumové, dobře sedí, snadné na údržbu, větší životnost, u řidiče se látkový koberec časem vyšoupe. K tomu radiu: http://autoradia.heureka.cz/skoda-symphony/ jinak je prodávají i kluci tady v bazaru lu.
-
Ahoj kluci, zajímal by mě Váš názor na tohle, protože tomu nerozumím: http://aukro.cz/rozvody-vw-golf-bora-skoda-octavia-1-9tdi-pumpa-i4414592466.html Předem díky! lu.
-
Vrrr :_)
-
Před chvílí jsem na tu Tvou koukal. Budeš to mít i s origo návodem :_D Dnes to již nestihnu, ale zítra to zkusím postavit, at mám jistotu, že je tam vše a pak se můžeme domluvit, jakým způsobem to dopravit k Tobě lu.
-
@Jim: Ahoj, mám pouze jeden, Neplachovice, kousek od Opavy, případně pracuji v Ostravě lu.
-
-
Ahoj, dobrá práce na autě :_)
-
@Zavodník, jakmile se setmí, hodím foto @eReSek: lemy jsem chtěl http://www.milotec.net/4-road-paket/ ale pokud by to bylo za cenu zničení laku tak to asi nechám ladem. 3. se můžu přijet kouknout, pokud budu doma, díky :_)
-
Kluci, řešili jste nějaké dodatečné těsnění u montáže hagusů, aby nezatékalo do auta? Mě napadlo zatím jen jako těsnící podložku použít nastříhaný kus gumy z duše od kola...
-
Az nas bude vice, videl bych to na sraz na Stribrnem jezere :_) grilovacka a kofolka :P
-
Tak dnes vyšampónováno a naleštěno :_) Až mi chvílemi bylo těžko z toho, jak jsem viděl ty vady na laku od kamínků z cest a pitomců z parkoviště :_( Teď přijdou na řadu kola a pak nová podložka pod spz, takhle už je KO :_)
-
Dnes namontovány nové Osram H4, jsem zvědav jak budou večer svítit a hlavně, jak dlouho vydrží :) (OSRAM H4 12V 60/55W P43t NIGHT B.PLUS)
-
U nás teď dva dny v kuse pršelo, parkoval jsem před domem a do auta mi zateklo přes šrouby u hagusů. U řidiče od madla k bočnímu panelu směrem k přednímu oknu, sedadlo řidiče a vzadu bok ze střechy ke kufru... Takže jsem dnes utěsňoval gumou a suším :_(
-
Ahoj, měl by někdo zájem o stříbrné autorádio JVC KD-G720 včetně dálkového ovladače? CD / MP3 / USB / vstup na subwoofer Důvod prodeje / výměny, stříbrná se mi do auta nehodí, koukám po origo škoda rádiu. Cena: Kč 1 000,- Více nfo zde: http://www.crutchfield.com/S-mSZgSHbbpJN/p_257KDG720/JVC-KD-G720.html http://support.jvc.com/consumer/product.jsp?modelId=MODL027694& Zítra dodám reálné foto lu. Opava / Ostrava
-
Čaute, procházel jsem témata a nevěděl kam přesně hodit dotaz na rozvody :_) Chtěl bych se Vás zeptat, mám rozvody dělané v 170 tisíc v roce 2007, jestli potřebné je dělat teď, když mám najeto 217 tisíc (47 tis ujeto) nebo stačí vyměnit jen tzv multiřemen? V servise samozřejmě říkají hned vyměnit, ale mám z nich pocit že by rozvody měnili nejraději co tři roky :_) díky za RE! lu.
-
Ahojte, jsem rád, že se i já mohu přidat do klubu :_) Jedná se o mé první auto, škodovka byla jasná volba. Dloouho jsme s ženou hledali, vybírali, projížděli atd. asi každý to zná. Nakonec jsme si v únoru tohoto roku koupili: Octavia I 1,9 TDi 66kW Elegance, rok výroby 2001, ČR, najeto 207tisíc Jsme maximálně spokojeni, spotřeba cestou do práce z práce 4,5-4,8. Před pár dny jsme jeli delší trasu, 200km, spotřeba 4,2 Co se na ní změnilo od koupě: Nové přední kotouče, brzdové destičky (výměnu doporučili už na předkupní prohlídce) Vyčistili jsme od nečistot zadní, brzdové bubny Namontovaly se hagusy Plány do budoucna: šetřím na ochranné lemy blatníků od milotecu, protože už mi ji třikrát na parkovišti v práci nějací hlupáci, kteří neumí parkovat / couvat podřeli.. Nejvíc asi zadní, boční část, viz foto. Každý škrábanec ale zabolí :_) A dál se uvidí, inspiraci a rady čerpám od Vás z fóra :_) lu. 230tkm - výměna rozvodového řemene
-
Krásná práce! :_)
-
Ahojte, já barvil včera. Namíchat jsem si nechal RAL 6029 a k tomu základ. Třemeny jsou hodně zanesené, takže jsem je čistil ocelovým kartáčem, profoukl a nanesl základ a po pár hodinách barvu ve dvou vrstvách. Vypadá to hezky, ale spokojen moc nejsem, kartáčem se nepodařilo třmen vyčistit pořádně, Druhý zkusím očistit elektricky. lu.
-
Ahoj, možná hloupý dotaz, ale nenašel jsem nikde - fungovala by tato navigace v octavii 01? Díky za Re! lu.
-
Ahoj kluci, chtěl bych se zeptat, nevíte kde by se daly sehnat dělené střešní lišty pro O1 abych mohl namontovat hagusy? Děkuji za RE lu.
