-
Počet příspěvků
92 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Diesel
-
Silový index 90 sekund - 13 866 První pokus.No nedalo mi to.To prázdné místo vypadá blbě .Tak pánové,a ted točte at tu nejsem sám :D . PS: Jdu shánět nějakou masérku
-
-
Ty jo to je pěkný.Tak jen víš a dál
-
Jj na Ball.cz už sem taky hodil fotky. A jsem na 829 místě. No je co zlepšovat
-
Nj starty se museji chytit.Ale je fakt že ke konci my už lezou voči z ďůlku .Proto sem psal že ty 60 a 90 museji bejt masakr.Tak tam už někdo hodte nejaký numera,ať vidíme ty numera.Zítra zkusim a něco natočim.
-
No to si děláte kozy takový numera A mě to nejde víc ani pí.u.Asi moc dlouhý ruce :D
-
romariooo : Fintu? jo? Eště že né Fryntu ;)
-
Silový index 30 sekund - 4 726 (zatím můj REKORD).Juchů pomalinku ale jistě to leze nahoru.Ale 60 a 90 sekund bude asi pěknej mazec na ruce.Zatim co jsem zkoušel,tak to bylo docela nízký,tak to sem nebudu asi ani dávat ;) Apropos,taky ho držím počítadlem do dlaně
-
-
To asi za dýl, s tim blbnu tak 10 až 15 minut v kuse.Zkoušim roztáčet palcem,zastavim, pak jen tak točim a protahuju svalíky a občas to zkusim roztočit co to dá.Je pravda že k večeru už to je slabší,ale někdy to de.Dnes už nic za chvilku jdu na :lool: tak abych tam necmrndal.
-
Juchů :lool: ,Tak to je asi rukama.Trošku jsem se překonal a poskočil na žebříčku vzhůru 11 339 :lool:
-
xshreck - Doufám že to bude jen unavenejma rukama.Mám ho přece jen asi týden ;) Ale pohybuju se furt těsně pod těma 11 200 Ot.Minimum při točení mám 10 800 a víš. Tak uvidím.Dík za postřeh ;)
-
Teda pánové to jste dobrý ;) .Ať točim jak točim,tak nepřetočim,a to už mám i mozoly ;)
-
Ty jo pěkně a pak že se netočí
-
Já futrál taky bohužel nemám,asi se budu muset po nějakém podívat.Přeci jen to přenášet v krabičce je nic moc. To - SEJVI - Budeš s ním naprosto spokojenej.Mám ten samej a v šeru to i pěkně svítí.A fakt to je dost návykoví
-
Ale se to tu pěkně rozjíždí :) .Teď jsem chvilinku blbnul před spaním a 10 832,a víc ani ránu prdim na to a jdu do peří.Zítra je taky den na blbnutí :( :(
-
Tak kucíííííííí japak to jde ??????? :)
-
JJ neboj pokud se to jednou povedlo,tak to musí jít i dále.Hezky si odpočiň a a ono to půjde :-) Už se mi to vede roztáčet palcem :)
-
-
Jak jako kurvy :D , je to o cviku a síle :D .Kdo je slabší tak má problémy :D . Chce to dostat ten správnej grif do ruky a je to hned ( teda skoro )
-
Tak jak ses najedl?? A už si točil ??? Já jo a čéčé dal jsem 11 255 ale nejak necejtim ruku :) fotka později , až ji začnu zase cejtit
-
Ty jo to ses do toho moc pěkně obul :D .To abych se taky začal trochu snažit ;). Hele a palcem to roztočíš ?? A co fotka ? By nebyla ?
-
Je to mazec.Mám ho od čtvrtka, a fakt to je dost chytlavé.Mám tenhle http://www.alza.cz/powerball-signature-edition-d68784.htm .A už cejtim svalíky i ty o kterejch jsem dosud ani skoro neveděl Na zatim 10 800.Ale palcem mi to zatím startit nejde
-
Já měl donedávna Garmina C510, a teď používám opět Garmina,ale Nuvi 765T s mužským ukecanym Šmirďou ( Hlasem ) a ty jeho hlášky třeba - barva tvýho auta je dost dobrá a nebo jiné,má jich dost po cestě docela pobaví.Samozřejmě nejaktuálnější mapy,a naprostá spokojenost.
-
Pěkná.A moc pěkně sepsané
