-
Počet příspěvků
112 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Karlos_Brno
-
Tož jak ve středu?? Děje se něco??? :P
-
Kamarád poptává, zda nevíte o někom z okolí Brna, kdo prodává. Shání oktu kombi v benzínu, od r. 2009 a vyšší. Tak kdybyste o někom věděli, dejte vědít. ;)
-
Bude něco tuhle středu???
-
8.OCTAVIA SRAZ 2016 - ŽAMBERK - REGISTRACE
Karlos_Brno odpověděl vittorioovi v tématu Octavia Srazy - archiv
Kdo jel v pátek chvilku po 14h na kruháču u Černé hory směr Žamberk??? ;) Před sebou jsem viděl 3 šedé/stříbrné oktávky s reklamou na zadních sklech a 2. v pořadí jela ještě červená. -
Já dnes asi nestíhám. Tréninky máme teď do 21h. To už se to často rozpouští.
-
Jop, taky jsem ten semtamfór v Nedvědici v sobotu potkal a říkal si co se tam děje
-
V pátek 3.6. jsem v brněnským Globusu narazil na někoho z klubu:
-
NO, taky jsem koukal, že na Fb na mě vyběhl sraz ve středu 8.6. v Colatransport. Asi že bych dojel, když na ARS nebudu.
-
-
Já nedorazím, koktu má teď půjčenou kamoš, páč mu umřela ex-moje nubira na děravou nádrž Nebo pokud dorazím sockou, tak někdy k 9h, a minule už to prchalo všechno pryč.
-
Tak my s nezúčastníme této parádní akce. :( Vystupuji v Českém Krumlově na Slavnostech 5tilisté růže.
-
Ta supina na Fb je na prd. Chvíli jsem tam byl, pak mě vykopli, protože jsem tam nesázel pořád nějaké fotky auta, nebo nebyl aktivní a nepřidával tam kdejakou kok...tinu nebo jsem neměl čas a naládu postávat jak puboš na parkovišti u Globusu na jejich úžasných srazech. Takže pokud trpíš úchylkou na posílání fotek svého auta a máš spoustu volného času, klidně se přidejte.
-
Njn, to se máte :-) Trénink ukončen, čekám na 84ku a za chvilu su tam.
-
Výměna oleje a filtrů proběhla fajne Jen reset intervalů musel provést Fido v Maxidotu ex-post
-
Jestli se budete pak přesouvat jinam, dejte mě vědět, ať vím kam pak po tej 20h dorazit - 776 164 903. Dík. Nebo to pisněte aspoň sem.
-
Já dorazím až zas jako obvykle po 20h, tak nevím jestli se bude ještě jezdit ...
-
-
Aha Jsem si neuvědomil, že tam jsou ty kryté patrové. To je tak, když tam člověk jezdí jen jendou za uherský rok
-
Ty voe ... kde to je??? Co to je "horní parkoviště"??? Když je to tam rovina Dej sem aspoň GPS souřadnice nebo odkaz z mapy. Stejně se tam nejdřív vyskytnu po 20h. A to už budete všichni zmrzlí
-
Cola Transport bude 9.12.2015???
-
To by tě asi vyšlo i levněji to koupit celý nový
-
U nás nevím, asi spíš ne ... pokud se to nepos...e v práci a nepujdu v sobotu si hrát na kikota. A pokud by jel zbytek, tak bychom někdy kolem 18h zas prchali dom.
-
Ty kráso ... to je zas počasí To už aby člověk přemýšlel nad přezutím, stejně budu muset, když chcem poslední týden na Vysočinu A ještě má začít chcát ... tak uvidíme jestli bude zas předpověď 50:50 A nebude nějaké hezká skluzavka :jelen:
-
Za mě sraz parádní, jen bez tuctuc aut by to bylo lepší. Ještě že je nedaleko zámecký park, kam jsme odpo prchli s naším prckem ... vytuhnout <_< -_- Taky nevím, proč se bojí slovenské krajní chatky :P Večer to tam bylo fajne :asie: :jelen: Zval jsem aj úplné nováčky (Tom, Jirka a Míla s tmavou OI co stála za mým autí) ... asi taky neměli odvahu do toho šinkanzenu nastoupit :lool:
