Přejít na obsah

Karlos_Brno

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    112
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Karlos_Brno

  1. Tož jak ve středu?? Děje se něco??? :P
  2. Kamarád poptává, zda nevíte o někom z okolí Brna, kdo prodává. Shání oktu kombi v benzínu, od r. 2009 a vyšší. Tak kdybyste o někom věděli, dejte vědít. ;)
  3. Kdo jel v pátek chvilku po 14h na kruháču u Černé hory směr Žamberk??? ;) Před sebou jsem viděl 3 šedé/stříbrné oktávky s reklamou na zadních sklech a 2. v pořadí jela ještě červená.
  4. Já dnes asi nestíhám. Tréninky máme teď do 21h. To už se to často rozpouští.
  5. Jop, taky jsem ten semtamfór v Nedvědici v sobotu potkal a říkal si co se tam děje
  6. V pátek 3.6. jsem v brněnským Globusu narazil na někoho z klubu:
  7. NO, taky jsem koukal, že na Fb na mě vyběhl sraz ve středu 8.6. v Colatransport. Asi že bych dojel, když na ARS nebudu.
  8. Už před nějakou dobou jsem narazil na "kolegu" na Kurské v Brně (pátek 8.4. dopo) ;)
  9. Já nedorazím, koktu má teď půjčenou kamoš, páč mu umřela ex-moje nubira na děravou nádrž Nebo pokud dorazím sockou, tak někdy k 9h, a minule už to prchalo všechno pryč.
  10. Tak my s nezúčastníme této parádní akce. :( Vystupuji v Českém Krumlově na Slavnostech 5tilisté růže.
  11. Ta supina na Fb je na prd. Chvíli jsem tam byl, pak mě vykopli, protože jsem tam nesázel pořád nějaké fotky auta, nebo nebyl aktivní a nepřidával tam kdejakou kok...tinu nebo jsem neměl čas a naládu postávat jak puboš na parkovišti u Globusu na jejich úžasných srazech. Takže pokud trpíš úchylkou na posílání fotek svého auta a máš spoustu volného času, klidně se přidejte.
  12. Njn, to se máte :-) Trénink ukončen, čekám na 84ku a za chvilu su tam.
  13. Výměna oleje a filtrů proběhla fajne Jen reset intervalů musel provést Fido v Maxidotu ex-post
  14. Jestli se budete pak přesouvat jinam, dejte mě vědět, ať vím kam pak po tej 20h dorazit - 776 164 903. Dík. Nebo to pisněte aspoň sem.
  15. Já dorazím až zas jako obvykle po 20h, tak nevím jestli se bude ještě jezdit ...
  16. Aha Jsem si neuvědomil, že tam jsou ty kryté patrové. To je tak, když tam člověk jezdí jen jendou za uherský rok
  17. Ty voe ... kde to je??? Co to je "horní parkoviště"??? Když je to tam rovina Dej sem aspoň GPS souřadnice nebo odkaz z mapy. Stejně se tam nejdřív vyskytnu po 20h. A to už budete všichni zmrzlí
  18. Cola Transport bude 9.12.2015???
  19. To by tě asi vyšlo i levněji to koupit celý nový
  20. U nás nevím, asi spíš ne ... pokud se to nepos...e v práci a nepujdu v sobotu si hrát na kikota. A pokud by jel zbytek, tak bychom někdy kolem 18h zas prchali dom.
  21. Ty kráso ... to je zas počasí To už aby člověk přemýšlel nad přezutím, stejně budu muset, když chcem poslední týden na Vysočinu A ještě má začít chcát ... tak uvidíme jestli bude zas předpověď 50:50 A nebude nějaké hezká skluzavka :jelen:
  22. Za mě sraz parádní, jen bez tuctuc aut by to bylo lepší. Ještě že je nedaleko zámecký park, kam jsme odpo prchli s naším prckem ... vytuhnout <_< -_- Taky nevím, proč se bojí slovenské krajní chatky :P Večer to tam bylo fajne :asie: :jelen: Zval jsem aj úplné nováčky (Tom, Jirka a Míla s tmavou OI co stála za mým autí) ... asi taky neměli odvahu do toho šinkanzenu nastoupit :lool:
×
×
  • Vytvořit...