Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic

DiKey

Uživatelé
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Profile Information

 • Zájmy
  Array

Recent Profile Visitors

869 profile views
 1. DiKey

  Ahoj. Co je konkrétně to lepší řešení místo PolarFisu. A co byl za problém s PQ35 a verzí PF04. Díky za info

 2. Ahoj. Pokročil jsi s Polarfisem. Asi jsi koupil starší PF03 verzi předpokládám?

  1. Show previous comments  17 more
  2. Stesticek

   Stesticek

   Zkusím ho ještě vypnout, počkat chvíli jezdit bez zapnutého a pak ho zapnout. Třeba se probere. A jestli se mi neozve ten maník do čtvrtka, tak mu zavolám ve čtvrtek odpoledne.

   Jj, kupoval jsem ho přesně tam. Stal mě těch 6232,-kč i s montáží na počkání.

    

  3. DiKey

   DiKey

     tRln - a4C psal že jsou problémy na PQ35 ale neodpověděl na dotaz. Tak jestli nemluvil o tomto...

  4. DiKey

   DiKey

   Když tak mě natoč co ukazoval Updater při aktualizaci. Díky

 3. Ahoj Stesticek. U jedné firmy kousek od Mělníka jsem viděl za 5700Kč. Ideálně bych za to dal tak 2-3000Kč Co byli slušné peníze 🙂
 4. Netuším já jsem dával celá ramena Myele (ty se pokouší vyrábět alespoň lepší alternativy) minimálně ramena byli o něco težšší než originál. Jinak zesílená vylepšená řada byla vždy Myele HD. Bohužel se to špatně hledá když prodejci vše cpou pod pod jedno typ...
 5. Pořídil jsem jednotku 5N0 035 730 C. Je možná že je vadná... Pro test napojeno Pin1,2 napájení na gateway a 17,18 na CAN Gateway Infotaiment. Někde se tu řešilo že jednotka byla nedostupná kvůli Gateway. Já mám ale SuperB a jednotku co je nejnovější. Je možné že kvůli Gateway je jednotka pro diagnostiku nedostupná? Tady někdo tvrdil že i když nejela přes diagnostiku byla vidět na Maxidotu. Ještě vyzkouším. Zkusím najít někoho s O2 že bych to tesnul na starší Gateway. Jinak ještě nejaký nápad?
 6. Díky za fotky. To PCBčko navrchu je něco dodělávaného nebo si tak ušetřili revizi a naplácli tam tohle?
 7. Zdar, má někdo nafocené PCB rozebraného PolarFis. Díky
 8. Vyjimečně jsi se trefil do tématu: "Nejčastější závady". Klapka EGR ventilu je přes plastové šuntské kolečko napojená na potenciometr. Ten musí dojet při adaptaci do nejnižšího možného rozsahu a nejvyššího možného rozsahu jak jsi při adaptaci viděl. Neodborným Vyčištěním jsi klapku bohužel zničil...
 9. No doufám že ten můj 125kw mazlík to vydrží dalších 250000km :-D
 10. Sedačky, interiér by byl :-D
 11. V jednotce 7N0907532 se objevuje chyba komunikace 02071 myslel jsem že by mohlo jít o panoramatickou střechu ale teď si nejsem tak jist. Střecha funguje bez problému. Jinak jestli není nějaká souvislost uvádím další závady: mám špatně nakodovano Navigaci RNS510 na jakýsi changer, háže chyby. Roletka vzadu odskakuje jen o jednu pozici ne o dvě jak by měla.
 12. Zdravím, potřebuju v SuperBu II kde je víc klíčů než zdrávo. Nastavit jen dva co mám. Pro začátek v centrální elektrice jako dálkovové jestli to funguje jako na Mk1. Díky za info.
 13. Kdyby náhodou někdo veděl, nějak jsem na to nepřišel jen by mě to zajímalo. Mám na svorce 30 napojené osvětlení na nohy kabel dál vede přes pojistku DRL. Osvětlení jsem na pojistku nedával, připadlo mě to zbytečné. Je to napojené na plus a mínus přes mechanický vypínač (původně to bylo asi světlo MBčka). Mnohokrát jsem to odpojoval a nic, světlo normálně vypnuté přes mínusový pól. Tentokrát když jsem to odpojoval asi třikrát přeskočila modrá jiskra, konektor ožehnutý do šediva nic se nestalo všechno funguje. Akorát nechápu když to není ukostřené jakto že to zajiskřilo?
 14. Jestli to je pravda tak to je to k zblití :-D Jako vzhled pofacelift, interiér předfacelift? Jediný důvod vydím že chtěli používat původní vybavení třeba v Kvasinách a taky že Škodovka namrskala palubky 10tisíce do zásoby. Každopádně o tom slyším poprvé nikde o tom není zmínka. Technický provedení bylo teda pofacelift?
×
×
 • Create New...