-
Počet příspěvků
1 471 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele jajiN
-
Hele za kolik prodas/vymenis ty kola? :D
-
Uvidime no. Chtel bych konecne nalakovat ten predni naraznik a pri jednom treba i kola, ale zalezi na financich no
-
Tak urcite :D Jinak holky poradte, jakou barvu na brzdy? Kdyz kola budou zelene, tak zelene trmeny jsou asi pass. Takze budto cerna nebo stribrna. Zadnou jinou barvu na aute necu :D
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
uvolnili se sroubecky po ceste? :D Jinak vzduchac no, zajimalo by me co si za to predstavuje. -
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
Co na to rikas? :D http://auto.bazos.cz/inzerat/15347265/AUDISEATSKODAVW-AIRRIDE-VZDUCHPODVOZEK.php -
Tak prece se mi tu nebudete hadat :D jinak co se chipu tyce, tak ABCtunink mi to nejak zamkl tu jednotku :D Takze musim cekat az prijede ten jejich technik z nemecka a da to do cajku. Snad v utery bych uz mohl jezdit a mit i nejaky ten grafik :)
-
No jo :D Uvidime, co se da delat :D
-
Diky kuci. Ono takhlenc na fotkach mi to jeste prijde nic moc V realu je to o dost takove hezci mi prijde. Ale kazdopadne musim nalakovat ten naraznik predni :( To je fekal dost uz Kola teda asi nakonec necham, fakt jak jsou tedka jako nove, tak mi je jich uz uplne lito Jinak gumy na nich jsou 215/35/19 nankgang. Na minulem aute jsem byl s ni spokojeny, tedka kdyz se chci trosku projet, tak to dosti klouze, nevim jestli je to tim, ze je tak uzky profil, nebo jsou do acka, nebo jsou moc nafoukane . . .
-
Tak doufam, ze me uz konecne pochvalite :D jsem se hecl a narval tam ty senzory :D Ale fakt jen senzory, pac se mi nechtel sundavat naraznik, tak jsem jim usmikal dratky :lol: A musim rict ze zadek dost prokoukl. Taky jsem to vycleanoval: Sundal jsem psa z oka a oko ze zelene jsem hodil do cerne :D Takze je to krasneeeee :wub: By jajin at 2012-04-19 By jajin at 2012-04-19 A taky jsem koupil nejaky sajrajt na cisteni motoru a strikl to jen ze zkousky na kola, po 10 minutach z toho tekly pekne sra*ky a kola jsou uplne ciste v kazdem koutku. Proste jako nova By jajin at 2012-04-19
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
limce jsou limce Ale tohle taky neni vubec k zahozeni EDIT: Mozna bych jeste volil ty B sloupky do cerne leskle -
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
Az ty Roti zase nekde podres a budes chtit konecne ty moje tak se ozvy :D Ty Roti bych bral na svoje hned :D Ale jinak se priklanim k vetsine no. Urcite tam nechat ty BBSka (nebo dame nekde sraz a zkusime si prohodit ty kola, aspon at kuknem) -
To nevím jestli se to neodlozi, mnozi chteji jet na cz/pl/sk sraz
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
To byly v tak spatnym stavu ze se museli lakovat? Skoda toho chromoveho "dratku" ze je cerveny :( -
pointe :D TO bylo moje :D
-
Jo jako ja nerikam, kdyz se nekdo lepi a predjede, tak okey. Ja jezdim max 100-110,pac tady u nas operujou dost cajti v "tajnych" oktavkach a fabiich (kdo je z Opavska, tak vi - stribnra kombi fabia a octa II fl tmave seda, modra fabka I, bila fabka I atd :D ). Ale kdyz za mnou jede nejak blb v ibize rok 96, na okne napsano prodam 1,4 :D Tak proste to nejde jina Nebo kdyz clovek proste pozna, ze v tom jede nejakej mladej, kteremu to pujcil tata
-
Tak to ja taky mel porad pres pul, ale ted sem proste zapomel :( :D Jinak ono by se dalo dojet, jenze nejaky blbec v mondeu se na me lepil :( :D
-
Okta paradní :) A kdyby jsi chtel ty R16 spidery z RS, tak se ozvy, vim o nekom kdo by Ti je mohl prodat :)
-
no jojojo jen si delejte srandu ze me :( :D :D nohic: Rikal ze 210hp by mohl bez problemu udelat, ale samozrejme, pockame na skutecnost :) Jinak dneska to bylo o "prsa japonske plavkyne" :D uz jsem myslel ze nedojedu :D
-
Mel by to byt invidual, takze na miru. Kazdopadne v tery poreferuji co a jak a dodam i graf
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
Ono na okte by to vypadalo lip, ta ma vetsi kotouce nez ta celica :D -
Je to pecka :palec:
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
Deko a nebylo by lepsi tohle, kdyz uz to je jen na styl? :D :D :D http://lib.store.yahoo.net/lib/sports-imports/bigredcover.jpg Jinak kamarad s tim jezdil (ten s tou celicou) a ikdyz tomu daval fest, tak se to neroztopilo :D -
jojo o tom abc z jsem slysel dost. Ono to zamrzi, hlavne kdyz se cloveku dostane do rukou uz upravene jejich auto. Ale zase je dobre, ze temi jejich upravami aspon neposerou nic jineho, protoze pozmenit palivove mapy bych rekl neni zadne ladicske umeni
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
Deko nech tam dvoje brzdy at to brzdi fest :D -
Ovosh: Maxchip v Ludgerovicich. Maji ted slevu 50% na vse, takze mereni za 500 :)
