-
Počet příspěvků
1 471 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele jajiN
-
To ne, jen mi přijde, ze to auto trpi s tema kolama. Mozna je to jen dojem nevim. Ale chci proste seriovku nejspis. I na okruh radsi ty 17 nez tam krouzit s 19 :D
-
Taky kdyz jsem videl kroutak, tak sirikam okey :D pak kuknu na vykon a jen sem kulil oci :D Jojo Deko, presne jak ty, chci na serii. Jen to chci dodrzet
-
jinak kola na prodej kdyby nekdo chtel. Nejlepe za R17 spidery origo
-
Jak jsem psal, v utery jsem objednany k MAXCHIPu :) Tak pak hodim graf, jak se to zmenilo :)
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
Mělo by, jen prece je to za IC, takze tam jde o dost studenejsi vzduch :) -
No jako rika, me se porad zdalo ze to jede fakt pekne :D Ono prechod z 55kw na cokoliv je skok do lepsiho :D Takze asi proto :D Ale nedokazu si predstavit, ze tomu pribude 50koni :D co s tim budu delat EDIT: Kuciiii nesmete se miii :lool: :lool: :lool:
-
Tak tady dukaz jak to umi zku*vit ABC tuning. Premereno u MAXCHIPU na MaxDynu a pristi tyden jedu prehrat soft k nim. Sice to vyjde na vice penez, ale podle toho co jsem tam videl si myslim ze to bude dosti kvalitni prace :) Uploaded with ImageShack.us
-
a tady dukaz misto slibu :D Uploaded with ImageShack.us
-
u toho ABC to chipoval prvni majitel auta. Coz bylo pred X lety
-
Tak dneska byl den D :D Byl jsem měřit výkon :D A jak se ukázalo, pražský ABC tuning to pěkně zkurvil :D sice kroutak to ma stale 310nM ale vykon . . . a ted se drzte . . . 163HP :lol: A kdyby jste videli ten graf To je zubate az hruza Ale tak dalsi tyden jdu k nim na chip. Cele to tam dela jeden nemec, takze domluva anglicky + pan co to jakoze zprostredkovava s nim cesky. Hned po otoceni vedel, ze je komplet novy vyfuk, ze motor bere vic benzinu nez staci spalit a podobne. Takze tomu asi rozumi Prede mnou tak chipovali CLio RS na rally pro nemce a rikal, ze i dost chipuje a upravuje oktavky na zavody, takze zkusenost tam je. Rikal ze by to mohl dat na 220+hp ale ze uz to ma dost najeto a je to stare, tak ze ideal je tech 210hp. Potom sem hodim graf az mi ho poslou :)
-
Prave minuly rok jsem okukoval na jednom srazu tady u nas seriovku, polozenou na 18kach kolach. Mel cernou strechu a celolak nejakou moc moc hezkou stribrnou. Byla to 1,6 SR, nevite nekdo o koho se jedna? :D
-
No uvidíme co se vymyslí :) Jinak jsemnašel video z minuleho roku z Brna :D Je to prevazne 20 minut nudy no :( :D
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
:D Jak se tak divam na tu modu, Bazy, Deko, . . . tak to uz tady nebudou "auta s brzdama" ale "brzdy s autama" :D -
Měla by to být německá firma, která teď rozšířila svou působnost i k nám. Každopádně mluvit o ní ve zlém, dokud to nikdo nevyzkoušel, by jsme neměli. Takže se hlásím dobrovolně jako zkoušečka :D Potom poreferuju co a jak :)
-
rehy: Nad tou jsem premyslel, jen o krapet tmavsi, ale je to fajn barva :) zabiak: Prave ta seda pastel se mi libi, ale k tomu bych asi musel dat nejake jine kola :( Jinak bratranek mel dneska narozky, a jelikoz jeho prvni slovo bylo "auto" tak bylo jasne co za darek :D By jajin at 2012-04-08 A taky jsem se doma trosku nudil, tak jsem sel okouknout ten vyfuk. A ejhle! Nevim jak, ale uvolnila se mi downpipe u vyfuku, jeden sroubek uplne chybel, a jeden byl dost povoleny :( Tak jsem to pritahl, vyrovnal vsechny ostatni spoje tak aby to bylo rovne a drzi to! S vysledkem jsem moc spokojeny a hlavne v aute je nyni uzasne ticho na muj vkus :D A taky je pryc to upadavani vykonu v 2500otackach, jak jsem tady porad resil :D Takze maximalni spokojenost. Jen to jak snezilo dneska me nastvalo :D Ale tak jsem to auto trosku otrel a nafotil aspon nejake fotky :) By jajin at 2012-04-08 By jajin at 2012-04-08 By jajin at 2012-04-08
-
Paráda pane. Líbí se mi, že jsi zvolil takovéto snižení a ne na každé nápravě stejné, pač potom zadek vypadá niž než předek (nemoc oktavek ) Takže velká pochvala :)
-
Nafotím Ti to tam ve čtvrtek :D :D
-
zase bíla RS má něco do sebe :D Jinak na čtvrtek jsem objednany na zkoušku na brzdě k MAXCHIP, ať se potvrdí, že ta chyba je opravdu v softu a můžou to tak prechipovat. Jestli to teda vůbec půjde, ale snad jo. Hodnoty mají 165kw/289nM, tak jsem opravdu zvědav. A pro všechny lidi z OSTRAVSKA! Firma sídlí v Ludgeřovicích a mají nyní slevy 50% !!! Takže brzda stojí 500kč a chip na 1,8T 132kw výjde na 4000kč! Což je si myslím fajn cena
-
Ve čtvrtek jdu k MAXCHIP co je tady u nas na Ostravsku. Maji slevu na chip 50%, takže to stojí za to. Ve čtvrtek se jdu domluvit a na brzdu, protože už chip mám, tak to chci prechipovat, tak uvidím eco mi řeknou :)
-
myslíš tuhle? http://www.clutchd.com/wp-content/gallery/17_may_2010-skoda-octavia-rs/clutchd-com-skoda-octavia-rs-3.jpg Je fakt, že k ty by se nějaké barevné kola hodily dost Ale nevím jak by vypadala na jedničkové oktě. Jen přece, ta nová je víc "mohutná"
-
No ja doufám, že lakování se podaří nějak sehnat zadarmo nebo za minimalní cenu Láka mě bíla, ale k te bych musel dát jiné kola, max 18ky a nějaké speedline OZ nebo tak neco. Potom mě napadá černá se žlutýma nebo fialovýma třpitkama a k tomu bud žlute nebo fialove kola. Ale kdo vi no. Chci něco co zaujme na první pohled, ale žádne křiklave barvy typu lambo green, lambo orange a tak. Jeste prichazi v uvahu modra metla z OII RS
-
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
jajiN odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
paradní videa Libore jinak červenka v zrcatku pecka -
jo garáž je fajn, pro tři auta, bohužel to moje je 4 :D Takže většinou stojím venku :( :D A ještě dotaz na vaše názory, při sundávání těch fleku jsem na pár místech, hlavně na předním nárazníku strhl i lak. Tak budu řešit celolak a nevím jakou barvu. Napadá mě zase frozen white, černá metla se třpitkama, nebo červena s metalizou.
-
Deko: Tak u mě hlavní problém vytvořit pořádnou spojku z 65mm na 55mm :( NIkdy nemůžu sehnat, ale další týden už snad bude no :) Vladan: NO měla by to být zelená :D Ale v realu je to spíše bíle, dost to zkresluje :D
