Ono je to věc názorů. Takhlenc podle fotek, se to líbí tak maximálně mojim vrstevníkům, starší mají jiný názor. Ale co se týče reálu, tak každý s kým jsem se bavil tak k tomu mají sympatie.
Další věc je potom, když člověk jede a vidí se třeba ve výloze, prostě za pohybu. To je fakt paráda :) To samé ostatní, na cestě mi všichni uhýbají, podívá se 98% řidičů :D
EDIT: A uznávám, že provedení toho jak je to nalepené je fakt hnus 200km/h to zatím drží, víc zkoušet nechci. Ale určitě to půjde za nějakou dobu dolů :)