Přejít na obsah

jajiN

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    1 471
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jajiN

  1. jajiN

    Babitchka TDI

    Obdivuju Tě, že tady hodíš jen takovou fotku nefotku :D Ja bych nevydžel se nepochlubit, mít je doma
  2. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Právě že ne. Pěkně čistá ruční práce :D Wapkou mám pořád strach :D
  3. Taky gratulace :) Je to taky můj cíl to auto, jen v automatu
  4. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Hoši už se zase něco kuje, tak uvidíme jak to dopadne :D Bohužel asi na měsíční sraz do Ovy nedojedu, pač jsem bez techničáku
  5. Taky se te wapky bojím jak čert kříže, ale o víkendu zkusím wapkou vzít aspoň ty sací parohy, protože ty nejdou jen tak hadříkem :/ :D BtW: když Ti v rusku umývají wapkou i interiér mercedesu, tak co by to mohlo udělat s motorem?
  6. Jezdíme, ale ne s otevřenou kapotou Jinak dneska jsem to tak trošku šulnul hadříkem. před: Uploaded with ImageShack.us A po Uploaded with ImageShack.us
  7. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak dneska jsem se dokopal k jakš takš vyčištění motorového prostoru A taky to zrezle čelo jsem trošku ošetřil a nevypadá to už jako rozpadající se auto :D No porovnejte sami :) PŘED: A PO: A taky už koupena ŘJ xenonu, takže svítímé :D
  8. Asi by to zajímalo každého, jestli to člověk může vzít wapkou nebo ne. I mě osobně to dost zajímá, tak se chci zeptat na názory, hlavně například na jaké místa si dát pozor ať se nenamočí až moc. Díky
  9. Vsak pockej uz mam podlozky :D tak uvidime kdo to da niz :D A hod pak pls SZ s fotkou tech list a denniho sviceni, urco je vezmu
  10. jajiN

    FROGGY by jajiN

    ja nikdy nebyl na tady to převadění peněz na obsah lahve :D Ale jestli je to 1000 korun českých tak to beru hned :D Kdy se stavíš ke kolejím? :D Jelikož jezdím vlakem tak sem nepojizdný :( :D
  11. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No tak ještě tady :D za kolik ho teda prodáš? ja bych ho asi nejspíše vzal :) klidně tento týden podle ceny, je to i s modulama? Naštěstí nesrazil :D
  12. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Za prvý jsem Ti psal ohledně toho denního svícení :D A za druhý nesmím mít žadný majetek kvůli soudu, a přepsat to přímo na někoho z rodiny by taky nešlo, tak musí na tři dny do bazaru a pak už je jedno kdo to koupí :D
  13. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Přemýšlím co dám přístí měsíc místo toho EDIT: a štve mě Deko který se se mnou nebaví :( :D EDIT2: :D Zítra vezu auto do bazaru . . . ach ti právnici a soudy
  14. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Zadarmo, kdo by to nebral :D Na měsíc dobrá sranda :D
  15. To Deko tak hezky pracuje za Colu a hranolky? Jinak bov hezkej a fotky taky
  16. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Ono je to věc názorů. Takhlenc podle fotek, se to líbí tak maximálně mojim vrstevníkům, starší mají jiný názor. Ale co se týče reálu, tak každý s kým jsem se bavil tak k tomu mají sympatie. Další věc je potom, když člověk jede a vidí se třeba ve výloze, prostě za pohybu. To je fakt paráda :) To samé ostatní, na cestě mi všichni uhýbají, podívá se 98% řidičů :D EDIT: A uznávám, že provedení toho jak je to nalepené je fakt hnus 200km/h to zatím drží, víc zkoušet nechci. Ale určitě to půjde za nějakou dobu dolů :)
  17. Draku tak ja to beru :D :D Komplet teda i se svetlama? :D Ahoj :D Hele tak jestli by to slo, tak ja bych to vzal :) Posli foto jak je to praskle :)
  18. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Ono hlavní je, že to zaujme na cestě
  19. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak dneska se trošku umývalo :) A bonusová otázka, kdo pozná, co je nového? Jinak v reálu to vypadá mnohém lépe, zvýraznilo to dost kola. Ale kvalita lepení je dost na **** :D beginner no
  20. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Neryj jo Ta je nova Nejsem žádný hoper, mám k těm širokým hadrům averzi, ale jako doplněk sem tam na hlavu se mi to páčí
  21. jajiN

    FROGGY by jajiN

    No o tom ja nemluvim, takse snazim pro nej delat vse co chce, kdybych vedel co chce :D
×
×
  • Vytvořit...