Přejít na obsah

dawwid17

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    48
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele dawwid17

  1. 10 000km od GO, spotreba oleja 3.0l/1000km sorry sekol som sa 1l/3000km...to ta domaca ?
  2. tesne nad 200 000, ale pri 40 000 meneny motor(nie som prvy majitel), aj tak nepomhlo, 195 000 GO...kod CDAA
  3. 100 000km? to clovek ani nema sancu spoznat, ze ci GO pomohla ?. Olej kontrolujem priebezne, na cidlo sa nespolieham, no tentokrat ma cidlo predbehlo. Bolo to cca tesne pod MIN
  4. Ak mas 4x4, tak podobny problem som mal aj ja, riesilo sa to vo vedlajsom vlakne oprava motoru tsi
  5. jjo, je to vyriesene...menilo sa: https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/1k0521307a-klbovy-kotuc-4x4-de-22812.html a https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/1j0521127a-kotuc-hriadela-klbovy-4x4-de-23704.html
  6. Šťastný nový rok a veľa zdaru s našimi CDAA ?
  7. Len zadny naraznik, ale tak ani to nepotesi...
  8. Zatial nejazdim, az na cestu z Brna domov....tukol ? do mna starsi pan, tak auto caka na opravu...hned po oprave menim auta...
  9. Auto mi uz odovzdali s chybou, ze chybna skrtiaca klapka, auto nemalo dobry chod, svietila kontrolka aj...nevidim velmi do toho, tak som to bral tak ako to je a chcel vymenit tu skrtiacu klapku uz mimo nich, no nebolo potrebne, nieco vraj bolo zle poskladane, cez pc neslo urobit ani zakladne nastavenia vacky....siel som to teda reklamovat, no vtedy mi uz pri nich nesvietila kontrolka, takze nic nevzali, ze mam jazdit...po par km sa rozsvietila zasa... vzali to a odpoved bola, ze je to skocene, ale uz sa nic nerozbilo, len sa to muselo na novo spravit...chyba napinaku, tak som ho chcel vidiet, ze nech mam nejaky dokaz, ze co to s tym vlastne je, bolo, ....bohuzial sa stratil....neviem ci sa vyjadrujem spravne, velmi do toho nevidim
  10. Zdravim, som majitelom octavie fl 4x4, kod motora cdaa. Zhruba pred rokom mi v autorizaku robili rozvody, no podla mna auto aj tak nie je v poriadku. Robili to na dva krat, podla mna sa v tom nevyznaju. Auto zacalo duniet cca od 2000 do 3000otacok. Trapi ma ale najmä ta spotreba oleja. Zatial nie je az taky extrem ako tu citam, no priblizne za 15tis km vezme 3litre. Stav km 195 500km. Auto si chcem nechat, tak preto by som to rad doviezol k vam do Brna, nech viem, ze to bude poriadne spravene a ja budem moct konecne kludne spavat ?. Mam to k vam okolo 500km, ale stoji mi to za to.
×
×
  • Vytvořit...