Auto mi uz odovzdali s chybou, ze chybna skrtiaca klapka, auto nemalo dobry chod, svietila kontrolka aj...nevidim velmi do toho, tak som to bral tak ako to je a chcel vymenit tu skrtiacu klapku uz mimo nich, no nebolo potrebne, nieco vraj bolo zle poskladane, cez pc neslo urobit ani zakladne nastavenia vacky....siel som to teda reklamovat, no vtedy mi uz pri nich nesvietila kontrolka, takze nic nevzali, ze mam jazdit...po par km sa rozsvietila zasa...
vzali to a odpoved bola, ze je to skocene, ale uz sa nic nerozbilo, len sa to muselo na novo spravit...chyba napinaku, tak som ho chcel vidiet, ze nech mam nejaky dokaz, ze co to s tym vlastne je, bolo, ....bohuzial sa stratil....neviem ci sa vyjadrujem spravne, velmi do toho nevidim