Přejít na obsah

Lomax

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    84
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Lomax

  1. Lomax

    Jirikovo rs

    No de o to, ze ja tam dal podlozky tim padem jsem mel ET 31 a kdyz jsem nalozil auto, tak pri sebemnsim zhoupnuti mi skrtaly nadbehy o kola .. :D
  2. a mas tam nejaky jeste tvrdsi pruziny nez rsacky? protoze ja mel ET kolem 33 a kdyz jsem mel nalozno tak pri sebemensi nerovnosti mi skrtaly vzadu nadbehy o kola ... :D
  3. fotky jsou z leta .. ted tam mam 17". Ale na leto jsem koupil novy kola, takze ty origo, co tam vidis ted budu mit na zimu Jooo modra je dobra :lool:
  4. :D pekny kola .. muzu se zeptat jaky tam mas ET?
  5. Nereknu ti presne kdo to delal, protoze si to nepamatuju :lool: , ale bylo to v Usti nad Labem .. kamos ma to samy a jemu to zase delal nekdo v Praze a je to tak 2 mesice zpatky. Je to normalni prechipovani ridici jednotky .. spis nez aby to bylo do maximalky, tak to je na zrychleni a hlavne ten kroutak :D
  6. Lomax

    Jirikovo rs

    Cau , chtel jsem se zeptat, jestli si tam dal uz ty podlozky pod kola?? dik
  7. Hm pekna jen skoda ze to je 1.9 tdi
  8. Tak přidam taky něco :P je to Škoda octavia II r.v. 2007. Je to 2.0 Tdi s chipem motoru. Jinak spokojenost zatim veliká .. táhne skvěle a dlouhodobá spotřeba kolem 6l. Co víc si přát
×
×
  • Vytvořit...