Nereknu ti presne kdo to delal, protoze si to nepamatuju :lool: , ale bylo to v Usti nad Labem .. kamos ma to samy a jemu to zase delal nekdo v Praze a je to tak 2 mesice zpatky. Je to normalni prechipovani ridici jednotky .. spis nez aby to bylo do maximalky, tak to je na zrychleni a hlavne ten kroutak :D