Jump to content

Jakub99

Uživatelé
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

Profile Information

 • Auto
  Octavia I

Recent Profile Visitors

1 426 profile views
 1. Jo, koukám na to 😄 Promiň, nevím jak se mi to podařilo
 2. Kamarád s Octavia 1 RS měl téměř to samé, v té době měla ta jeho najeto 260 tisíc a likvidátor za totálku mu nabídl 35 tisíc.
 3. Díky, Dveře už mám delší dobu vytlumené a i s origo reproduktory je to velký rozdíl ve kvalitě, nicméně chtěl bych to posunout ještě trochu výše. Uvažuji nad tím to setem https://www.ahifi.cz/reproduktory-do-skoda-octavia-1-c-1.html, loni nebo před loni jsem měnil reproduktory v kufru protože origo už drnčeli, dával jsem také Herz a jsem vzhledem k ceně spokojen.
 4. Po zkušenosti s O2 mám teda v plánu si svojí Octavia 1 ještě trochu vylepšit, tento týden budu dávat silnější rádio a mám v plánu i lepší repro do předních dveří, jen by mě zajímalo jestli je taky někdo kdo ví jaký výkon (W) mají originální reproduktory v Octavia 1, nikde to nemůžu dohledat. 🙂
 5. No uvidíš jestli se tady ještě objeví, silně pochybuji. 😄
 6. Tady máš odkaz na celé forum ohledně této octávky, majitel nevím jestli bude ještě na tomto webu aktivní. Nic proti teda, ale ty si jí dal 😄 Ta maskat a ty mračítka to je děs 😄
 7. Věřím že FL bude o něco lepší, hlavně ty CR motory. Problém je ten že FL ve stavu ve kterým by se mi líbil není cenově už tak daleko od Octavie 3.
 8. Tak menší aktualizace k mému rozhodnutí ohledně prodeje té mé jedničky... už minulý týden jsem se rozhodl že si ji ještě ponechám ovšem včera jsem našel tuto O2, dnes jsem se na ní byl podívat a když pominut technický stav který byl teda tragický tak O2 je pro mě jedním velkým zklamáním. Alespoň jsem se alespoň utvrdil v tom že se nevyplatí přecházet z Octavia 1 do O2. Ano vím že FL by byl možná lepší ale mně osobně zklamala prostornost. Ve předu jsem se díky přístojové desce a středovému panelu cítil opravdu stísněně, kvalita těch použitých plastů na mě teda také působila jako horší než u Oct
 9. Hele ono na těch fotkách tady to možná vypadá že je to doslova leštěnka, ale ve skutečnosti je na tom autě dost věcí co mi vadí, motorově je to zatím v pohodě ale je to 1.6 s nájezdem 205 tisíc takže je otázka jak dlouho tomu tak bude. 🙂 Osobně bych se ani nebránil nějaké 1.9 TDi 66/74/81 Kw, ale pochybuji že se nějaká pěkná teď objeví. Jako druhá volba mi připadá v úvahu také Octavia 2 / Golf 5, ale tam už si nejsem jistý tou motorizací asi bych chtěl 1.9 TDi 77Kw, ale rozum mi říká že na to moje popojíždění by bylo zase lepší MPi jak PD.
 10. Tak nárazník nalakovaný, moc spokojený s tím teda asi nejsem, ale vzhledem k ceně asi není co řešit... do budoucna by to chtělo ještě rozleštit. Ovšem, našel se kupce který má o tu mojí octávku velký zájem, prodej více méně stojí jenom na tom že nejsem schopný sehnat náhradu.
 11. Nárazník sundaný a zbroušený, teď jen počkat na lak do úterý.
 12. Chtěl jsem to prvně řešit přes pojišťovnu, ale bylo by to zbytečně zdlouhavé. Dohodl jsem se s viníkem na nějaké částce sám si to obrousím a nechám si to nalakovat v servise.
 13. Koukám že jsem sem už dlouho nic nepřidal... tak tady to je 🙂 To si takhle minulý týden stojím na parkovišti a najednou se celé auto zhouplo. Pánovi se při couvání nějak podařilo přehlídnout moji Octu, já mám prasklý lak na nárazník on na autě neměl vůbec nic. 😄
 14. Díky, akorát dneska jsem ty drátky přehodil 😄 Předemnou to dělal naštěstí někdo inteligentní, takže žádné bastlení, prostě jsem ty dráty vytáhl i s pinama.
×
×
 • Create New...