Jump to content

statik_08

Uživatelé
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím, S tímto problémem jsem kontaktoval přímo ŠA. Ta mě odkázala na mého dealera. Tak jsem se obrátil na můj servis a zkoušeli jsme to přímo v autě a po vyzkoušení několika telefonů požadovaná funkce stále nefungovala. Tak servis zase odeslal žádost o technickou podporu ŠA, leč opět bez úspěchu. Nakonec to chtělo nápad a podařilo se mi na to uživatelsky přijít. Snad to někomu pomůže plnohodnotně využívat navigaci, protože je to velmi pohodlné než pořád zadávat úplnou navigační adresu. Jde o to, že při přidávání adresy do kontaktu se přímo v telefonu (značka Samsung) vyplňuje do jedno
 2. Zdravím ve spolek, rád bych se Vás zeptal, zda někdo vyřešil k plné spokojenosti synchronizaci kontaktů Columbusu s mobilním telefonem s Android. Já mám problém zejména při synchronizaci adres u kontaktů. Navigace mi při náhledu ukáže řádkový výpis adresy u daného kontaktu, ale pokud bych tu adresu chtěl zobrazit na mapě nebo nedej bože se nechat navigovat na adresu kontaktu, tak mi vždy vyskočí zadávací obrazovka adresy. Ta funkcionalita navádění na adresu by měla fungovat. Jedině mě napadá, že mám uloženou špatně adresu v kontaktech v mobilním telefonu. Telefonní seznam se mi synchronizu
 3. Zdravím ve spolek, rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti se sklápěním zadních sedadel pomocí páčky z prostoru kufru. Jak Vám to chodí (Octavia / Octavia Combi)? Má nějaký vliv, zda jsou sedačky kožené nebo textilní? Co jsem já zkoušel, tak ve verzi Combi s textilními sedačkami se maximálně odjistí pojistka a sedadlo se pohne tak o 1 cm. Je vidět, že o sebe drhne koberec vs. sedadlo a sedadla vzájemně. Budu rád za jakoukoli Vaši zkušenost. Děkuji. Jen pro úplnost uvádím, že zadní sedadla by se asi měla po zatažení pákou z prostoru kufru sama sklopit dolů.
 4. Zdravím, tak od ŠKODA AUTO FB týmu jsem dostal upřesňující odpověď, že to není 54KT (tolik týdnů ani rok nemá), ale 45KT. Takže za pár týdnů bude k mání.
 5. Zdravím ve spolek, přidám oficiální vyjádření od Škoda Auto (Technika servisních služeb, Péče o zákazníka): Vážený pane, tímto bychom rádi reagovali na Váš dotaz týkající se zvukové izolace kapoty motoru u vozidla ŠKODA Octavia Combi III 1.4 TSI. K Vašemu dotazu sdělujeme. U modelu Octavia III 1.4 TSI není s ohledem na hlukový projev motoru nutná instalace hlukové izolace tlumení). Tlumením jsou osazeny pouze vozy s naftovými motory (TDI). Co se týká modelu Rapid a motorizace TSI, zde je kapota motoru opatřena hlukovou izolací s ohledem na odlišný hlukový projev motoru, resp. jiné konst
 6. Dobrý den, rád bych se zeptal majitelů tohoto motoru, zda mají ze strany motoru tepelnou/zvukovou izolaci na přední kapotě? Pokud ne, má někdo zkušenosti s dokoupením tohoto dílu?
 7. Tak od FB teamu Škoda Auto jsem dostal informaci, že toto zrcátko bude k dispozici jako volitelné příslušenství od 54 KT. Takže nechme se překvapit, jak to vlastně bude.
 8. Zdravím, má někdo nějaké informace, kdy bude možné přiobjednat do konfigurace vozu dětské zrcátko nad vnitřní zpětné zrcátko? V katalogu je uvedeno, že bude možné objednat od června. Doposud však stéle nelze. Předem děkuji za info.
 9. Děkuji za odpověď. Kdybych měl servisní knížku, tak se do ní samozřejmě podívám, ale zatím jsem v pozici zájemce o tuto motorizaci. A na webu Škodovky se mi nepodařilo servisku najít. Pouze manuál k celému vozu, který se na ní odvolává. Docela by mě zajímalo porovnání servisních intervalů 1,4 TSI vs 2.0 TDI.
 10. Zdravím, rád bych se zeptal, zda někdo nezná servisní intervaly údržby pro tento motor. Mám na mysli hlavně výměnu oleje atd.
 11. Zdravím ve spolek, také bych se rád zeptal, jak probíhá u této generace aktualizace map? Jak často vycházejí aktualizace a kolik taková sranda vlastně stojí? U Golf Variant je v ceníku jasně uvedeno, že totožná navigace je včetně aktualizace map na 3 roky zdarma. U Octavie jsem žádné informace nenašel.
×
×
 • Create New...