Jump to content

jondras

Uživatelé
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutrální

Profile Information

 • Auto
  Octavia II

Recent Profile Visitors

397 profile views
 1. Druhý USB kabel od rádia konečně prodloužen k pasažérům dozadu.
 2. Z poloviny horizontální síťky určené k přichycení na podlahu kufru jsem udělal síťku pod zadní plato.
 3. Další volný slot použit pro vnitřní teploměr. Chci mít info o skutečné momentální teplotě ve voze, klima ukazuje nastavenou, maxidot venkovní. Teploměr je z Ali. V krytce slotu jsem vyřízl otvor a zezadu upravil tak, aby tam ten displej šel narvat. Docela pracné. Čidlo je vyvedeno pod volant.
 4. Nové rádio ISUDAR PX6 4/64 a osvětlení nohou vytuněné pomocí zelené izolepy. Z Ali jsem si přiobjednal USB slot do jedné z prázdných pozic v panelu pod ovládáním klimy. Druhý USB kabel možná v budoucnu protáhnu k zadním sedačkám.
 5. Po čtrnácti dnech testování je čas se pochlubit, podělit o zkušenosti a položit DOTAZY. . Moje rádio Isudar PX6 4/64 přišlo z Aliexpresu během několika dní. I když jsem při objednání zvolil sklad Germany, odesláno bylo z Polska. To však nemělo žádný vliv na úspěšné doručení, ani na kvalitu rádia. V balení bylo vše avízované, nepoškozené a funkční. Několik zádrhelů se však objevilo. 1: I když je Isudar o 1cm mělčí než původní Swing, nebylo možné rádio zcela zasunout do dutiny přístrojovky tak, aby celou plochou dosedlo na konzoli. Jednak jsem musel z čela té plastové konzole odst
 6. Tomdlouhan>> Má to být Android10, 4GB RAM, 64GB ROM. Pasovat by to mělo do stávajícího rámu. Dík za nabídku a info.
 7. baxik>> Dík za info, pomohlo mi v rozhodování. Nakonec jsem zvolil první variantu, model z Německýho skladu, momentálně jedinou nabízenou možnost, a to bez DSP. Myslím, že se bez toho obejdu. Věřím, že oproti současnému Swingu to i bez toho bude změna k lepšímu. Po prvních zkušenostech dám info. Dále mám v plánu pomocí tohoto kablu vyvést USB zástrčku do jedné z prázdných pozic pod ovládáním klimy. Doufám, že to bude fungovat i pro přenos dat z flashky, nejen pro nabíjení mobilů. Časem třeba dojde i na covací kameru. Nejdřív rádio zprovozním, a až se s ním podrobně se
 8. Ahoj kluci, mám možnost vylepšit svou O2 FL 2010 pořádným rádiem. Potřebuju pomoct s rozhodováním. Proto prosím zkušené o několik odpovědí na možná naivní otázky: 1. Isudar PX6 , germany , nabídne se mi jen verze bez DSP. Jak znatelně je DSP lepší? 2. Xonrich PX5 , s DSP, sklad ČR s poštovním, dvě nepřesvědčivé recenze. Měl bych mít obavy? 3. český éšop AUTONAVI , mají jen čtyřjádra, 2GB Ram, 16GB ROM. Vyplatí se to? Kolik z 16GB skutečně zbývá volnýho prostoru ? (kdybych si chtěl natrvalo doinstalovat nějaký balast) 4. 9 palcové PX6 , germany, bez
 9. Zásuvka v kufru Konečně jsem do kufru dopřidělal CL zásuvku pro ledničku, atd. Nebylo snadný v liftbacku najít rozumné místo. Nakonec jsem využil prostor nad levou kapsou. Zásuvka je připojená na spínaný obvod, takže lednice může být připojená celý den a nebude užírat z batertky při parkování. * Pro zájemce mám i fotky z montáže.
 10. Müller Martin: Je to napojený na dráty, které vedou ke stropní lampičce - napájení a ovládání. Svítí to nezávisle na ní, vždy když se aktivuje osvětlení interiéru, tzn při odemčení, při otevření jakýchkoliv dveří, ... a plynule zhasne po nastartování nebo půl minuty po zamčení, atd.
 11. Radas: Mám tam 2x 25cm ledpásek 4,8 W/m, teplá bílá, 365 lm/m, zalitý od LEDSVITI.cz Uchytil jsem to na okraje plastů u výdechů topení. ( Měl jsem sundaný boční pravý tapec středovýho sloupku a ten měkký plast, za kterým je pylový filtr. Rovnou jsem ho vyklepal, na jaře dám nový. ) Pásky jsou spojený zkrz středový sloupek asi metrovým kablíkem (dvoulinka), aby se dal povytáhnout, kdybych některý ten plast potřeboval sundat. Ze strany od řidiče vede dvoulinka nahoru kolem pojistkovky, A sloupkem a stropem k lampičce. Napojit by se to dalo už za A sloupkem, ale zvolil j
 12. Přes svátky jsem tahal dráty od stropní lampičky kvůli osvětlení nohou. Také jsem přidal drát do volné pozice pojistkovky a vedl ho levým prahem do kufru pro dodělání spínané CL zásuvky pro autoledničku. Kromě toho jsem připojil přímo do pojistkovky kameru LAMAX tak, aby se zapínala a vypínala s otočením klíčku v zapalování. Přepínač světel jsem nahradil tím z Aliexpresu s funkcí AUTO a čidlem. Časem dodám fotky.
 13. V létě jsem nechal deaktivovat vnucenou sledovací službu od áček. * Sehnal jsem mračítka v origo barvě. Nebylo nutno dodatečně lakovat. * Na zimní plecháče jsem nacvakal škodovácký kryty.
 14. Zdarec, dík za upozornění. Zatím to nebudu hrotit. Ještě o tom popřemýšlím.
×
×
 • Create New...