-
Počet příspěvků
135 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele kubrt
-
Ahoj, začal jsem řešit vůli v řízení na mé OII 1,6 MPi MR08 najeto 41000Km.Auto po zahřátí začíná plavat , od 80Km/h je to víc a víc znatelnější( dělalo to jak na letní sadě tak i na té zimní)pokud je auto studené tak mi ta vůle tak nepřijde .Za jízdy pokud jede auto přímo mohu hýbat volantem cca 1cm na každou stranu aniž bych ucítil záběr a naopak pokud držím volant v klidu je cítit jak řízení dorovnává /--/ a \--\ .Byl jsem s tím v servisu bylo to i na zvedáku zkoušeli vůle a vše je ok žádná vůle ačkoliv přiznali že pokud auto stálo na místě a zkoušeli hýbat volantem vůle ve volantu byla .Mě to připadá jako když by byla vůle na tom hřebenu (možná plácám blbost)jinak mě nic nenapadá .10.1 jedu štreku po dálnici tak jsem dohodnutý v servisu že až pojedu domu mám jet rovnou do servisu a hned to půjde zahřáté na zvedák ale moc nevěřím že se to podaří najít. Neřešili jste někdo něco podobného ? Pár odkazů jsem našel ale buď to bylo bez reakce nebo střílení od boku,Děkuju za případnou radu nebo názor. Jarda No koukám že nikdo nemá vůly v řízení .....natož radu nebo názor. :( No odpovím si sám ,řízení má vadný hřeben a je v tahu.Zakoupeno nové a příští týden bude výměna.
-
Ahoj,začal jsem řešit něco podobného ná mé OII 1,6 MPi MR08 najeto 41000Km.Auto po zahřátí začíná plavat ,od 80Km/h je to víc a víc znatelnější( dělalo to jak na letní sadě tak i na té zimní)pokud je auto studené tak mi ta vůle tak nepřijde .Za jízdy pokud jede auto mřímo mohu hejbat volantem cca 1cm na každou stranu aniž bych ucejtil záběr a naopak pokud držím volant v klidu je cejtit jak řízení dorovnává /--/ a \--\ .Byl jsem s tím v servisu bylo to i na zvedáku zkoušeli vůle a vše je ok žádná vůle ačkoliv přiznali že pokud auto stálo na místě a zkoušeli hejbat volantem vůle ve volantu byla .Mě to připadá jako když by byla vůle na tom hřebenu (možná placám blbost)jinak mě nic nenapadá .10.1 jedu štreku po dálnici tak jsem dohodnutej v servisu že až pojedu domu mám jet rovnou do servisu a hned to půjde zahřáté na zvedák ale moc nevěřím že se to podaří najít. Jarda
-
děkuju ... :) kupoval jsem je tady ...http://www.auto-doplnky.com/odrazky-narazniku-skoda-vrs.html
-
-
no čekal jsem kdo mě opráší kvůli odrazkám ...jsou to světla z autopalu ...přepoklad že bude nahrazen nárazník ...nebo ty nalepovací
-
-
Jelikož mám MR08 tak jen jednotku parkováků
-
Já mám Columbus a zobrazuje ...ale Bolero jsem měl taky a taky zobrazovalo ...
-
nee použil jsem manžetu co je na OII v kůži ..vlastně tu původní protože tam mám zámek zpátečky a nechtělo se mi dělat další díru do té ze SII.Tak jsem řadičky rozdělal a nakombinoval ,manžeta OII a hlavice SII včetně jistícího kroužku .
-
Tak ty pedály opravdu případně po novém roce .....
-
-
Tak že vyřešeno...nikde se to nenastavuje....ale pomohlo tovární nastavení.Zvuk přihlášení telefonu je zase tak jak má být.
-
Zdravím. Mám dotaz ,po zapnutí Columbusu je zvuk nastaven na minimální hlasitosti (já jsem ztišil ) ale přes to po přihlášení i odhlášení telefonu se ozve šílenej zvuk (potvrzovací tón).Ten tón je asi danný ale proč to dělá takovej kravál,koukal jsem kde to ztišit ale nic jsem nenašel.Je na to nějaké řešení .....děkuju za radu.
-
Tak auto mám konečně doma....oprava dopadla na podruhé celkem nad očekávání dobře.Sice bych tam pár věcí vytknul ale to bych byl už moc rejpavej,jsem rád že na první pohled to nikdo nepozná pokud mu neřeknu že jsem měl v kufru Golfa.Oprava vyšla cca.90tis.Sice tam v servisu nastala trošku hustá atmosféra když jsem tam přijel a otec majitele mi chtěl předat auto.Jelikož majitel odjel na dovolenou ve stejnem termínu jako já mechanici to pojali jako že se to udělá fofrem,bohužel jsem přijel o tři dna dřív než majitel.To co mé oko uzřelo ani slovem nevyjádřím :) ....nárazník kterej byl dobušenej a zedřenej vyrovnali a nalakovali a to tak že tam nablemtali parkovací senzory a to vše hojně zalili barvou.Páté dveře které se musely dát nové stihli odřít a omlátit a lišty které jsou na nárazníku asi doladili horkovzdušnou pistolí a znak s nápisem tam nalepili starý.Tak jsem vytočenej okamžitě volal majiteli a ten mě ujistil že se ještě v noci vrací a ráno se na to podívá.V 7 ráno mi hned volal a omlouval se že mi auto tak domršili a že hned jde na dílnu a celé se to předělá včetně novejch dílů.Opravdu to předělali teda předělal .....sám majitel.Vše se rovnalo pomocí rovnací stolice bez nutnosti řezání :) .Každopádně mi ten majitel řekl že nemít pod nárazníkem origo tažné tak jsem toho golfa měl u sedaček ,taky z tažného zůstala vrtule.Je hrozný jak pár pitomců dovede zkazit reputaci servisu ač vím že když jsem tam měl jiná auta a nebo jsem doporučoval vždy byla 100% spokojenost.Jo když neni kocour doma myši maji pré :)
-
To nevyvracím ale pokud mapové podklady jsou vydávány za aktuální a 30% trasy jedeš vzdušnou čarou je to zoufalé.....To byl důvod proč jsem to psal ,nicméně vytlouct okno ti můžou nejen pro to že tam máš navigaci...Auta zatím nejsou blbů vzdorná :)
-
Jsem byl nucen použít přenosnou navigaci Mio Moov 360....to je pecka chvílema jsem čekal kdy mě zastavěj z leteckého provozu.Ač mapy byly aktualní lítal jsem vzduchem S tím srazem ...nevím ...ještě auto nemám a už to dělaj čtvrtej tejden..a pořád nic.
-
Těšim se jak malej Jarda
-
Tak je po dovolené a auto mám pořád v servisu...dovolenou jsem si odjel se Suzuki Grand Vitara 2.0 .To byla pomsta, ta Vitara žrala to kolem 14 litrů a nejvíc jsem si užil benzínek ... :) No ale bylo to 4x4 tak že do Chorvatska ideální věc .Teď už se těším až mi vrátěj mojí OII....
-
Já to do škodovky nedal tady je to bída...dal jsem to ke známému co má autoservis .Už několik aut mi opravoval jak moje tak pro mé známé a vždy 100% spokojenost jak kvalita tak ochota.
-
Nee tam by jsme se nenasoukali všichni plus krámy a na víc tohle je našlápnuté HTP .Tak Fábku nechám tchánovi a pojedu se Suzuki Grand Vitara …
-
Tak auto je v servisu ...nafasoval jsem náhradní vůz....novou Fábku.Škoda bude asi víc než jsem předpokládal ..
-
Nechci tlačit na servis...hold pojedu na dovolenou v půjčeném autě ...další starost......jak zní pranostika : Půjčiti si auto od tchýně těžkou hlavu míti .
-
Probrém je v tom že musím sehnat něco co má velkej kufr...jedem do chorvatska tak že kočárek (golfky)bo mám 13 měsíčního kluka a 6 letého ...tak že ty krámy musím někam nacpat.
-
tak nějak to asi dopadne ...možná
