Jump to content

kubrt

OctaviaClub
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Kontakty

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

1 294 profile views
 1. Ahoj , řešil jsem stejný problém . Dvakrát se mi stalo že se mi nastavil nesmyslný čas a datum . V servise mi přehráli soft a od té doby je klid , prý mají problém o kterém vědí . Mám octavia 3.... 1.4 TSI..... MR2018.
 2. Tak pokud mohu posoudit a hodnotit … předchozí auto 1.6MPi … po přechodu na 1.4TSi jsem se spotřebou spokojen :-)
 3. kubrt

  Vůle v řízení

  Na autě se nakonec montovalo komplet nové řízení … v mém případě auto pouze plavalo po silnici .
 4. kubrt

  Mapy

  Já jedu na V15 a TMC maká a vše bez sekání . odkaz byl na GPS UNDERGROUNG byl to ten první odkaz na uploaded. .RNS 510/810 Europe V15. no stahování jsem si zaplatil ... těch cca. 150,- mě nezrujnuje a staženo do 10min . na první dobrou vypáleno a nahráno ... TMC se chytlo okamžitě a navigování bez problémů ...
 5. kubrt

  ETKA 8.1

  Citoval jsem pouze proto jelikož mě zarazila reakce na můj dotaz .....nic by ti neudělalo pokud by jsi mi "slušně" odpověděl a nenapsal mi že si dělám prdel .To že jsi moderátor tě neopravňuje urážet . no nic .... po delší době se na něco zeptám a dostanu to vyžrat ...
 6. kubrt

  ETKA 8.1

  Promiň že jsem se zeptal Tak jestli si myslel to o vytvoření nebo přetažení a virtuální plochu ... tak netuším o čem je řeč ale děkuju za reakci .
 7. kubrt

  ETKA 8.1

  To je co za etku ? virtuální to seženu kde ... nemám problém vyzkoušet něco jiného
 8. kubrt

  ETKA 8.1

  Setkal se někdo s problémem že mu po otevření a rolování Etce v položkách vyhodilo hlášku LxidDcod.dll přístup odepřen ... Etka funguje ale tohle začalo vyskakovat .... a podle mě to nedělalo , je to ta Etka co umí 7.3 až 7.5 . Zkoušel jsem udělat čistou instalaci Win 7 a dělá to jak na 64 tak 32 bit.
 9. kubrt

  Mapy

  A prozradíš odkud se dají sehnat ...pokud to není tajné ? ;) Bohužel už jsem dostal tolik zdrojů a nikdy to neklaplo ... letos pojedu asi s bez TMC.
 10. kubrt

  Mapy

  Tak problém se zobrazováním zpráv TMC je pouze na V12 8196 East ... nedovolí to žádné nastavení oblíbených TMC stanic a ani žádné zprávy to nezobrazuje. Dnes jsem přehrál na V12 8195 West okamžitě po nainstalování naběhlo zobrazování TMC zpráv včetně nastavení oblíbených TMC stanic. Jelikož pro mně jsou důležité East mapy ( Slovinsko a Chorvatsko ) doufám že někdo problém opraví . Nic méně na funkci navigování a zobrazování to vliv asi nemá .... jen to TMC .
 11. kubrt

  Mapy

  Problém vyřešen už vše maká tak jak má ;) za pomoci přátel nahrán nový soft a je po problému .
 12. kubrt

  Mapy

  Já jsem myslel ty origo ... ty tam nejsou ...vyzkouším ty co doporučujete a snad se mi zadaří ...ne že by mi na těch poi bodech záleželo stejně je nepoužívám ale divil jsem se že tam v té nabídce nejsou ani ty co tam běžně po instalaci bývají
×
×
 • Create New...