Přejít na obsah

štípa

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    28
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele štípa

  1. Už jsem si to našel - ventil, to by asi dělalo pořád. Mně to začalo asi před měsícem.
  2. Ne to nedělá, jen při vyřazení. Co to je DV(BOV). Díky!
  3. Zdar, při vyřazení rychlosti je slyšet hvízdnutí, svistot ( asi 1 vteřinu), dělá to spíš při vyššch otáčkách ( od 2,5 nahoru). Motor AGU ( 1.8 T), r.v. 1999, najeto 190 T km. Díky za tipy
×
×
  • Vytvořit...