Jump to content

FireMakin

Uživatelé
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Kontakty

 • Website URL
  http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=3978&st=0&start=0

Recent Profile Visitors

537 profile views
 1. Mám v Brně dveře modré zadní, na lak
 2. namontuj sám, přerušovač jsem neměnil, papír o odborné montáži jsem taky nemusel. Dojedeš na STK, borec mrkne pod auto, zkotroluje čísla, typ apod....a vystaví papír, že je vše v pohodě....pak jen za 50,- na ouřad a máš to v TP. To jest byla má cena :-)
 3. Tu díru na výměnu oleje chci taky :-) jinak at to je zdravý to malý, a zapil jsi to ? já když to zapíjel, tak jsem za těch 5 dní co byli pryč, spal doma jen jednou (u otce jsem spal, u tchýně apod.) a do porodnice když je pouštěli, jsem musel být odvezen :-) a byl jsem o 8000,- lehčí :-)))
 4. kynetak? ten ale cvaká... - lupe...
 5. Já mám nálepky dvě, CZ a Dítě v autě :)
 6. kolik a kde jsi dal za filtr + olej v haldexu ? myslím materiál...
 7. V úterý budu mít NOHIC nový brzdy :-) a ve středu 3kamiony cihel kua...
 8. KDyž už mám love na čip mé 4x4, tak odejdou brzdy, pak našetřím - odejde něco jiného....takže já s k němu snad neodhodlám :-) a jakou máš spotřebu, že chceš snižovat ?
 9. chlapi, su amatér, poraďte mi, jak dole v podisu mám odkaz "moje štvorkolka" a hází mě to na forum.skodahome. ted to chci predelat at me to hazí na octaviaclub, kde to najdu v nastaveni ? díky
 10. vysoký to je proto, že to je 4x4, takže dle mého názoru bych světlou výšku a paket řešil jen u předohrabu...u 4x4 dle mě paket poznáš podle neprůstřelného krytu pod motorem !!!! J8 ho neměl a na svou 4x4 dodělal, max. spokojenost, nebojím se obrubníků, lesů, polních cest apod...ne, že bych tento terén vyhledával, ale občas se zadaří....
×
×
 • Create New...