Jump to content

Storm

Uživatelé
 • Posts

  1,214
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,016 profile views

Storm's Achievements

0

Reputation

 1. ...a co to má Pepik za lízo ?
 2. ..tak to jsou fotky na Wallpaper ;)
 3. Na té fotce ten nástřel vypadá chujovo, protože to oproti klasickému laku celého auta bije do očí. V reálu to bude vypadat úplně jinak...takže černé.
 4. Co když vletíš do ďoury ?
 5. No ty vole...která lopata ti to dělala ? S tímhle bych ho poslal do hajzlu.
 6. Super fotky....ta černá Octa s Thomasonama je good...jen ty žluté mlhovky
 7. Jo, to je good ..a na tu střechu jsem zvědavý :)
 8. OK...tak nedělej Zagorku a řekni co
 9. ...tak tohle se mi tuze líbí
 10. Tys sundal mračítka ?....proč....řekni mi proč ??? :D
 11. @Bazy ...už jsem ti to sice říkal v neděli...ale ty kola tomu sedí jak cip
 12. @Princess Máš to pěkné.....ale už jsem říkal klukům, že ty žluté mlhovky bych odstranil a naopak bych je hodil třeba do kouřova. Auto máš sladěné pěkně do červeno - černé a ta žlutá je tam jak pěst na oko. Kola jsou originální, ještě jsem je u nikoho neviděl. Límce taky supr, jen bych řekl, že málo vyniknou díky malému snížení. Nevím co máš teď za podvozek, ale ještě by to chtělo. No a když už máš černo - červenou...dal bych i černé zrcátka ;) Toť jen mé návrhy, ale celkově by to pak byla kára jak cumel...kor když máš RS nárazník s ledkama, který umí udělat z Octy úplně jiné auto.
 13. KOuknu sem po pár dnech a ejhle Roman má novou káru Musím přiznat, moc jsem tomu po těch všech eskapádách nevěřil, kdy jsi Octávu prodával asik dvanáckrát, že zrovna teď do toho půjdeš, Romane. Ale překvapils Modré Bawko bych si asik nekoupil, ale jinak moc pěkná kára a výbava. Startování bez klíčů je fakt pecka, to bych si nechal taky určo líbit. A světlá kůže tomu taky dobře sedne......takže ať slouží.
×
×
 • Create New...