Přejít na obsah

stenly1972

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    108
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Kontakty

  • Website URL
    http://stenly.webgarden.cz/

Informace

  • Zájmy
    rodina , přátelé , tuning ,music

stenly1972's Achievements

0

Popularita

  1. Ahoj kluci , jakou máte zkušenost na STK , Ti kteří nemáte katalizátor , svítí kontrolka motoru , neoriginální výfuk atd. díky za info
  2. stenly1972

    SPZ

    Kluci máte někdo zkušenosti s SPZ na boku nárazníku, kvůli výřezu prostředního výdechu ??? Co na to policie ??? Jsou nějaké výjimky atd. ?? Díky za každou radu..;)
  3. jo znám tento problém , ale mě u toho ještě svítí ABS , teď se mě to stává častěji hlavně když je sníh . Po čase zhasne EPS a po roztočení kol zhasne i ABS , na vině je čidlo u mě konkrétně na levém kole cena cca 800 - 1500 kč podle zdroje :)
  4. Ahoj Michale , nedorazím , mám ted toho hodně a musím trochu šetřit , bohužel :(

  5. čau Stenly...pojedeš na octavia sraz?

  6. Renie87 > po druhé jsem to už nezkoušel , prostě čekám 60s , až to utichne a spadnou otáčky na optimalní hodnotu a jedu , vše trvá fakt těch 60 s !!!! Určitě se podívám na sekundární ventilátor , díky za radu , chalani :)
  7. Ahoj , taky mě to dělá , trvá to 1 min pak spadnou i otáčky , mohu pak plynule jet , zkoušel jsem jet hned po nastartování a nešlo to , musel jsem 2x zastavit . Je to prý mormální a nemá to na nic vliv , rád se dozvím další informace a rady .
  8. Jo souhlasím , na rozpěrné tyče se lyší názory , taky jsem o ní přemýšlel , ale má to své +/- , je na každém jestli jí pořídí :)
  9. Kluci,já osobně jsem neměl žádný problém s vadnými moduly a díky FORU jsem se dozvěděl o této akci, proč tedy toho nevyužít. Samozřejmě jsem to ventiloval i dál ostatním :) Myslím si,že kdo tam už byl na výměně modulů, bude v servisu zapsán a budou sami nabízet další AKCE ŠKODY . Kolega z ,,TCD,, po zakoupení RS byl v servisu na kontrole, aby věděl v jakém je auto stavu , po nějaké době ho osobně zavolali, aby navštívil servis na kontrolu zap.modulů.
  10. no jsem rád , že to funguje a členové clubu si mění zap.moduly :)
  11. No Pešír psal , že zato píchnutí kola můžeš TY :)
  12. ,, samozřejmě jsou STK a STK, ale stejně ... ,, S touto větou souhlasím !!!
  13. romariooo >>> poslal jsem ti SZ , zatím děkuji
  14. Taky je nechám , protože mají nádhernou průhlednost . Docela bych uvítal , nějakou víkendovou akci na měření folií , třeba i placenou s tím , že by výnos darovali nějaké místní nadaci , klidně bych přijel do HK :)
×
×
  • Vytvořit...