Přejít na obsah

stenly1972

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    108
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele stenly1972

  1. Máš FOTO :-) docela bych to viděl , taky jsem o něčem podobném přemýšlel .-)
  2. stenly1972

    Liberecký kraj

    Jasně není problém .)
  3. Díky , kamarád mě říkal o signalizaci mazaní , při otevření kapoty by se měla tato porucha smazat a znovu pak objevit , pokud jsem to dobře pochopil . Zajedu někam na opravu nemají ,,liberečáci,, nějaký kontakt v okolí CL ???
  4. stenly1972

    Liberecký kraj

    ., Díky za INFO , byl jsem na stránkách i CC -atudíly.cz a dozvěděl i o jEldovi , ozval se také MONTY350Z .-) děkuji
  5. stenly1972

    Liberecký kraj

    Do arény trefím , občas jezdím na TYGRY / snad dnes rozsekaj SLAVII / , s letištěm by byl problém , ale mám navigaci .-)
  6. stenly1972

    Liberecký kraj

    Děkuji moc , potřeboval bych teď nějaké díly , ale to bych spíše napsal SOUKR.ZPRAVU , jen doufám , že to budu moc nějak opětovat , ale to si povíme PAK . Na střechu u NISY bych snad trefil , byl jsem tam teď o víkendu , myslím v NISE .-)
  7. stenly1972

    Liberecký kraj

    Taky bych chtěl mít takové kamarády , ale bohužel :-( 13.4. OK mám volno , / 6 > N , 20 R / ,,hlavně napište kde se scházíte , ju ,, abych tam trefil za včasu .-)
  8. Kluci dnes jsem zjistil , že mám odpojeno nějaké čidlo co se skrývá za zámkem kapoty , oč jde ???? děkuji za INFO
  9. stenly1972

    Liberecký kraj

    No také už o tom přemýšlím , ráno vůbec nejezdím , protože nemusím a vyjíždím do ulic max. okolo 10hod. .-)
  10. stenly1972

    predni maska

    Kluci DOTAZ , chtěl jsem koupit chrom rámeček na masku , abych ho polepil karbonem a vyměnil za stávající , ale po přiložení skoro koupeného rámečku jsem zjistil , že je skoro o 1 cm delší než-li potřebuji . Zjistil jsem tím , že RS I má chrom rámeček kratší než-li octa I . Když koupím TOTO >>> http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkt...a-tuning-maska/ , nebude problém s montáží ???
  11. stenly1972

    Fitcentrum

    Tak já se tedy zapojím do diskuse o fitku , chodím pravidělně / po , stř , pá / už rok a půl , s kamarádem a docela nám to jde a jsem za to rád . Před pár lety jsem chodil taky pravidelně asi tři roky , pak bylo více práce , spíše funkce / mistr /a už jsem na to neměl náladu , ale začal jsem a jsem za to rád :)
  12. stenly1972

    Liberecký kraj

    Na příští měsíc určete aspoň dva datumy a uvidíme jak se trefíte do mého pracovního kalendáře .-) možná to bude vyhovovat i ostatním .
  13. stenly1972

    Liberecký kraj

    ,,Monty 350Z ,, bohužel u nás to nejde , dělám krátký a dlouhý týden , snad to někdy výjde .-) Není problém .-)
  14. stenly1972

    Liberecký kraj

    Taky zdravím , jinak 9.3 mám noční / 18 - 06 / takže bohužel :-(
  15. stenly1972

    Liberecký kraj

    Zdar , noví člen z České Lípy se hlásí .-)
  16. Zdravím a děkuji za nabídku , kterou bych chtěl samozřejmě využít , koupil bych radči tu modrou / silikonovou / hadici , protože se mě zdá že bude trvanlivější než-li gumová .
  17. Děkuji moc za pomoc , teď sehnat někoho , kdo má účet na EBAY .-)
  18. Zdravím chlapi , poraďte mě jestli nemáte jiný zdroj kde sehnat tuto trubku ,,TRUBKA ODVETRANI OCTAVIA 1,8/110+132KW,, > http://www.cc-autodily.cz/trubka-odvetrani...p;model=OCTAVIA < a nebo jak jste ji nahradili pokud to jde , prý často praská , tak mě napadlo něco vyrobit , ale bohužel nevím jak a čím , díky za rady
×
×
  • Vytvořit...