Zdravím chlapi , poraďte mě jestli nemáte jiný zdroj kde sehnat tuto trubku ,,TRUBKA ODVETRANI OCTAVIA 1,8/110+132KW,, > http://www.cc-autodily.cz/trubka-odvetrani...p;model=OCTAVIA < a nebo jak jste ji nahradili pokud to jde , prý často praská , tak mě napadlo něco vyrobit , ale bohužel nevím jak a čím , díky za rady