Přejít na obsah

PlumJelinek

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    425
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele PlumJelinek

  1. no to mě poser ^_^ moje bývalá Š130 byla rychlejší :(
  2. Jednou přijde facelift dvojkovýho Superba a ten by třeba tak nějak podobně vypadat mohl, jako je na tom prvním obrázku. Jinak co se týče vzhledu, tak poslední dobou se pěkně vyšvihává Citroen - co novej výtvor, to designová Symfonie... C6, pak C4 Picasso, pak C5, teď nová C3 a nový DéeSko.... moc pěkný auta... a taky novej coupe je pěknej a Delta.... jsem zvědavej jak bude teď ve Frankfurtu vypadat novej Ypsilonek
  3. :P :) tohle jsem ještě neslyšel, ale to nemá chybu
×
×
  • Vytvořit...