Jednou přijde facelift dvojkovýho Superba a ten by třeba tak nějak podobně vypadat mohl, jako je na tom prvním obrázku.
Jinak co se týče vzhledu, tak poslední dobou se pěkně vyšvihává Citroen - co novej výtvor, to designová Symfonie... C6, pak C4 Picasso, pak C5, teď nová C3 a nový DéeSko.... moc pěkný auta... a taky novej coupe je pěknej a Delta.... jsem zvědavej jak bude teď ve Frankfurtu vypadat novej Ypsilonek