Přejít na obsah

Zelený cultík


Guest chipmann

Doporučené příspěvky

Guest chipmann
Ty kola určitě ber, to co maš ted se hodi tak max k RS zavodackemu stylu ale to má každy ... dost ohrane :( ... CULT je rulez!! ty druhe kola jsou prostě perfektní. Já sice pořád nezešel z toho co sem chtěl vždycky BBS RS, ale i tyhle jsou pěkné :)

No sakra tak teď nevím spoustě lidem se nelíbí ani ty RH-čka no uvidíme :P

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
No sakra jak spoustě lidi ? na lidi se vy*er. :) rozmysli se tak jak chceš ty.

Na těch Kulťáckých bych ještě udělal středovou část do zlata, to by byl respekt :P

 

PS: samozřejmě že zlato, myslím třeba zlatej chrom :(

No tak uvidíme mám ještě jedny kola v rukávu

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
a ty jak si ukazoval, tak ty se prodavaj kde ? jak se jim říká ?

Jsou to nějaké RH-čka původně byly na mercedesu jako zimní kola :) ,ale typ přesně nevím

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann

PŘESNĚ TÁÁÁÁÁÁÁK ! NECHAT PŘEDFACE ! jen lišty do barvy !!! prosíííím :P

:palec:

co s klimou ? bude se dělat celá od nuly nebo z AC na climatronic ?

 

No také jsem mu to říkal ať to nepředělává ,ale nedá si říct no chce klasiku rs nárazník a devil eyes světla ;) a co se týká klimy bude se dávat jen AC to stačí

Odkaz ke komentáři

No DevilEyes nebrat, vubec ty diody nesvítí, ať se na to podívá v reále !!! Oproti Audině to nesviti vubec.

 

Jinak ta AC to koumáte jak ? Bylo mi řečeno že to nemá cenu dodělávat, že je to strašně drahé. To bych byl vděčny kdybys nazdílel nějaké info, už jsem pomalu uvažoval že ji prodam kvuli tomu že je v ní jak v troubě.

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
No DevilEyes nebrat, vubec ty diody nesvítí, ať se na to podívá v reále !!! Oproti Audině to nesviti vubec.

 

Jinak ta AC to koumáte jak ? Bylo mi řečeno že to nemá cenu dodělávat, že je to strašně drahé. To bych byl vděčny kdybys nazdílel nějaké info, už jsem pomalu uvažoval že ji prodam kvuli tomu že je v ní jak v troubě.

No taky mu ty světla vymlouvám ,ale nedá si říct chlap jeden :( no klima se dá sehnat docela levně tak jsem zvědavej musí se holt rozebrat půl auta no :smich:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...