Přejít na obsah

Zelený cultík


Guest chipmann

Doporučené příspěvky

Guest chipmann
Nádhera, k takovým kasavcům mám slabost - to je srdeční záležitost :) . Kdysi jsem měl celkově zrekonstruovanou Š100L, prodával jsem jí s těžkým srdcem jako veterána 35 let starého a dodnes toho lituju.

No tahle je stará "jenom" 30 let :)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
to byli novy? nebo od nekoho?? kolik si za ne dal? :) kdyz budes prozradit

JJ nové ležely rok v krabicích a cena 8tis. má to dvoje rozteče původně byly určené na passata :)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
no peknyy cena skoro jak zadarmo za takovy kola... to kde si zehnal? :) mne bys mohl taky na pristi rok nejaky 18ky ;)

No od kamaráda teď čekám až ho ty stávajicí kola přestanou bavit a opět je vezmu od něj jsou to ještě větší bomby jen budu muset vymyslet nějaké podložky :)

Odkaz ke komentáři
No od kamaráda teď čekám až ho ty stávajicí kola přestanou bavit a opět je vezmu od něj jsou to ještě větší bomby jen budu muset vymyslet nějaké podložky :)

 

 

no peknyy... to budou 19ky? ;) .... ja chci jenom 18 a komplet podvozek novej sportovnii HP sporting :)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
no peknyy... to budou 19ky? ;) .... ja chci jenom 18 a komplet podvozek novej sportovnii HP sporting :)

Ne mám auto na normální ježdění takže zase 18"-ctky jen je tam špatná rozteč tak proto (5*112) :)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Uka na jaky kola cekas?

Bys chtěl viď :o né jsou to kola údajně z nějakého MB teď je má na passatu jsou to kované RH-čka dělaná na zakázku kompletně vylešťená mám tu video ,ale je to na něm špatně vidět tak jakmile bude doma a né ve worku tak to sem nějak mrsknu

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Čus asi jsem zaseklej na těch co tam máš,ale ty se mi páčí víc.Sorááááč

V pohodě právě proto to sem dávám jsem zvědavej na názor co nejvíce lidí :lool:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...