Jump to content

RS Zenith 17" zimní pneu Nokian


jurach

Recommended Posts

Po mém Kanárkovi mi zůstaly původní Zenithy 17". Používal jsem je jako zimní kola.

 

Jedno má drobný škrábanec, všechny kolem ventilků známky po tom, že jezdily přes zimu - viz foto.

 

Pneu Nokian W 225/45 R17 91H M+S, 2x 7mm, 2x 6mm, jezdily 2 sezóny.

 

Cena 10.000 Kč

post-451-0-25315500-1319830041_thumb.jpg.

post-451-0-64182000-1319830284_thumb.jpg

post-451-0-58235200-1319830342_thumb.jpg

post-451-0-88018700-1319830400_thumb.jpg

post-451-0-73572600-1319830430_thumb.jpg

post-451-0-76240900-1319830479_thumb.jpg

post-451-0-64363700-1319830510_thumb.jpg

post-451-0-34551100-1319830542_thumb.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...