Přejít na obsah

O2- 2008 Nejde nabídka v MAXIdotu


Tbob1

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

 

Mám nasledujíci problém s Octavii II. Při otočení zapalovaní a podržení listovacího tlačítka na prave páčce (cca 1s) mi display nepřejde do hlavni nabídky s jazykem a rozšířenými funkcemi.

 

Neměl tu někdo podobný problém?

 

Jak mám tento problém řešit? Měl jsem auto u elektrikáře, ale bohužel si nevěděl rady. Zkusil vyměnit podvolantovou jednotku, ale bez jakehokoliv uspěchu. Začínám být bezradny :-/.

Vuz má funkce automat. stěraču, funkci corner, coming home,samo zamknutí atd.... bohužel, nemohu se dostat do nastavení.

 

Za jakoukoliv radu budu velice vděčný.

Odkaz ke komentáři

a kdy to přestalo fungovat, resp po čem?

 

 

Koupil jsem vuz lehce havarovany na předek. Nezkoušel jsem to a po opravě to už nešlo. Nevím zda to vubec někdy šlo :-/ Někde kdesi jsem vyčetl že to jde odstranit přehraním SW. Ale nevím na koho se obratit. Nebo jak postupovat.

Odkaz ke komentáři

Proč nenapíšeš o co tedy šlo? Téma pak postrádá smysl.

 

 

Protože tomu nerozumím.

 

Ale co jsem tak pochopil:

 

-Až 5tej člověk věděl o co jde a jak na to.

-Trvalo mu to 2minuty.

-Připojil jakýsi kabel.

-Provedl přizpusobení budíku.

-A je to OK

 

Pokud někdo bude mít podobný problém, tak se na mě muže klidně obratit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • auto dotlmené a mal som pocit na dialnici že to hučí pri 150km/h ako keby som šiel cca 130km/h takže niečo to určite spravilo 🙂 sedačky už idú ale ešte treba toho dosť dorobiť čo sa týka elektriky a pozapájanie. Posed paráda ale sedím v nich o poznanie vyššie tak neviem či je potreba aby sa ešte vysedeli (dorábal tam peny čalumník) alebo to je tým že sú elektrické a nejdú tak nízko ako manuálne. Opäť pocitovo cítim sa že som tak o 5cm vyššie ako by som chcel..
    • Aktuální nájezd 249 tis. km. nová cena 159 tis. Kč.
    • Ahoj, moc děkuju za vysvětlení, ale bohužel to tím nebude. Zkoušel jsem volnant v jiném autě (v Golfu a tam funguje). Stejně tak multifunkce z toho Golfu funguje i v Oktávce. Přijde mi to jako vzájemná nekompatibilita té multifunkce s podvolantovkou 😞  
×
×
  • Vytvořit...