Přejít na obsah

východní čechy


mazliik

Doporučené příspěvky

tak vy ste tu dýl, tak třeba to víte, navíc sem si toho všimla dneska kolik tam píšou :blink:

 

jinak dneska byl v HK asi nějakej sraz oktávek, u kfc se něco dělo a pak sem potkala taky černou s črnou maskou a novým znakem jak mám já, jen sem si nestihla včimnout mračítek a mával z vesela :lool:

Odkaz ke komentáři

aha, no vidíš to , asi tu sem dřív podle čísla člena (mimoto jsem dneska konečne vyplnila a zaplatila registraci) :wub:

 

no nevím, možné to je, i když něco z toho tam bylo děsný, ale spěchala sem na wc a když sem se vrátila tak tam nikdo nebyl :lool:

Odkaz ke komentáři

Cusik Vychodooctavaci :lool: dnes sem se vratil z dovol :) a tez bych jel do zamberku,jsem z Nachoda a tez bych se rad k vam pripojil pokud muzu :)takze kde co ? v kolik ? kde ? :D

 

taky jsem z Náchoda, takže se můžeš připojit a můžem cestou posbírat ostatní B)

Odkaz ke komentáři

Cusik Vychodooctavaci :lool: dnes sem se vratil z dovol :) a tez bych jel do zamberku,jsem z Nachoda a tez bych se rad k vam pripojil pokud muzu :)takze kde co ? v kolik ? kde ? :D

 

 

Paráda, další kára do party :palec: Pořádně to pročti, domluv se s Myškou a vyražte z Náchoda... Jinak teda v sobotu v 8,40 v Malý Skalici u Český Skalice na parkingu u prodejny Verner máme sraz já a Myš a pak vyrážíme směr Jaroměř

Odkaz ke komentáři

hele z octávek jen tak nic neodpadá :lol:

 

založ si vlákno k autu a ukaž nám ji :palec:

 

to už jede v 840? tak přijedu po 9 k lidlu wub.gif

 

máme to domluvený na 8,40 hod plus minus...neboj jede se v klidném tempu a určitě na tebe počkáme u Lidlu, kdyby jsi tam ještě nebyl :palec:

Upraveno uživatelem surfman
Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...